Справжнє лице Архітектора

Все чого людина не розуміє вона схильна цього боятися. Якщо не боятися, то переслідувати. Якщо не переслідувати, то обплітати домислами, міфами, побрехеньками та іншими цікавинками. Так було впродовж історії людства. І нині ми не надто просунулись від часів коли спалювали відьом чи боялись грому, вважаючи його карою богів.

зливайте воду, йо*анi масони
(с) Лесь Подервянський

Що ми знаємо про масонів? Фактично нічого? Є ще й така думка, що крім основної ложі, всі дрібніші майже нічого не знають. Всі вони щось роблять, в щось вірять, а достеменно відома кінцева мета певне одиницям. Тобто по ієрархії від верхів до низів знань стає менше. А нам, простим смертним, не відомо мабуть й половини. Ще відомо, що ті масони мають фактично у всіх прошарках суспільства і галузях своїх представників. Тож не важко зробити так, щоб інформація про них не потрапила на широкий загал, чи профільтрувати ЗМІ, аби часом який прискіпливий журналюга не опублікував чогось зайвого. От скажімо якщо наступного дня після цієї публікації зникне вона, я, або Спільнота – знайте то всьо не випадковість! Але я можу бути спокійним, адже до дійсно аж надто важливих фактів докопатись вони не дадуть. А все решта, в тому числі й суперечки й купа різноманітної суперечливої інформації, їм лише на руку. Поки ми тут думаєм-гадаєм та сперечаємось, вони там собі спокійно роблять своє чорне діло.

Всі більш менш ґрунтовні відомості про масонство і його членів не можуть бути нічим окрім гіпотез та теорій. Це пояснюється тим що масонські ложі мають закритий характер, дані їх діяльності не розголошуються, документація не ведеться. Є чимало дуже яскравих фактів, які наче свідчать про масонство, є якісь матеріали, якісь дослідження якихось науковців. Але зрештою точність всього цього не може гарантувати ніхто, крім звісно самих авторів.  Хоча нічого дивного! Я думаю більша частина всієї нашої масонської тематики носить лише теоретичний характер. Частина факти, більша частина перекручені факти, додумані факти, приховані факти. Лише за мої пам’яті історію кілька разів переписували. І її переписують досі на наших очах щодня, щохвилини. Маніпуляція але ми не про те!

Частинки правди можна і зараз знайти в таємних архівах КДБ та СБУ. Адже дані на них збирали. Завжди. І уряди, і церква, і спецслужби. Саме на них гордовито посилаються деякі сучасні дослідники цього питання. Але чи дає це нам ключ до розгадки? І де є гарантія того що на чільних позиціях спецслужб не стояли в свій час (або й досі) масони, які явно підчистили архів таким чином щоб складалось потрібне їм самим уявлення.

Те що я вам можу точно заявити, так це те, що масони це організація давня і те, що поширені вони по всьому світі. Я перечитав цілу низку різних статей та матеріалів, переглядав відеоматеріали та документальні дослідження на цю тему і можу сказати, що чим більше читаєш тим більше заплутуєшся від різноманітності поглядів. Зате виникає враження всюдисущності тих масонів і входження їх у всі прошарки суспільства по всьому світові. Приналежність до масонства тих чи інших видатних людей ось чого нас не вчили в школі.

Очевидно, не дивно, що мало хто знає що масонами були багато геніїв у світовій історії. Ось тільки деякі з них: композитори Моцарт, Бетховен, Ліст, Сібеліус, Шуберт; філософи та письменники: Вольтер, Дідро, Руссо, Монтень, Корнель, Гельвецій, Гайне, Ґьоте, Конан Дойль, Скот, Твен, Вайльд, Прудон, Свіфт, Дефо; політики Вашинґтон, Рузвельт, Трумен, Кемаль (Ататюрк), Ґарібальді, Маршалл, Хосе Марті, Черчіль. Додам, що при детальному розгляді питання виявляється, що масонами були майже всі президенти США які правили протягом історії, а також інші видатні діячі, міністри, конгресмени. Якась масонська держава.

Масонство завжди було оповито чисельними легендами та чутками. «Масони усюди», «Масони правлять світом», «Масони у всьому винні», «Масони володіють таємним знанням» – це тільки деякі із популярних висловів про вільне мулярство.

Чим же воно є насправді? Однозначну відповідь на це запитання не дають навіть самі масони. Кажуть навіть, що немає на світі двох масонів, які однаково думали б про те, чим насправді є вільне мулярство. Щодо масонської таємниці і таємних знань, то є такий масонський жарт: «Старі масони дійсно щось тактаємне знають, але для того, щоб пізнати те, що знають вони, треба стати старим масоном».

Загалом можна дізнатись багато чого. Але кількома словами я історію масонства можу описати так: назвіть мені будь яку найяскравішу історичну подію чи історичну постать і я найду вам як вона пов’язана з масонством.

Заснування Сполучених Штатів? масони! Наполеон? масон! Французька революція? масони! Сковорода? масон! Перетворення Малоросії в Україну в становлення державності? масонські старання! Грушевський, Петлюра, Скоропадський, Дорошенко масони! Шевченко й Франко масони! Конституція Пилипа Орлика? масонський документ! МВФ? – масони! Велика Вісімка? – масони! Теракт 11 вересня? – масони! Це не точний перелік. Це вирвані з різних джерел доводи і зв’язки. А про кожен з цих фактів окремо можна писати цілу окрему статтю. Хоча якщо стаття приверне увагу читачів, я можу виділити окремий розділ, присвячений звязку масонства з деякими видатними подіями в історії людства.

Залишилось лише дати собі відповідь чи грали ці події і масонський вплив позитивну роль в становленні нашого суспільства.

Важливим питанням залишається й співіснування масонства та християнства. Дехто стверджує, що масоном може бути лише людина, котра вірує в одну з релігій, а атеїстів у масонський рух не приймають. Інші ж кажуть що масонство є само по собі антихристиянським, оскільки воно не визнає божественного походження Христа. Треті доводять, що деякі ложі допускають членство атеїстів, але загалом, ідеологія масонства ґрунтується на узагальненому та спотвореному релігійному тлумаченні світу, не обмежуючи, проте, своїх членів тією або іншою релігією. А ще можна знайти багато свідчень про те що зараз розгорнулась широкомасштабна війна проти християнства і проти нас з вами, в якій таємно беруть участь масони.

Не обійшла стороною масонство й теорія всесвітньої змови. За цією теорією нібито таємні масонські організації проникли у всі ешелони влади, керують світовою економікою і прагнуть до тотального контролю над всесвітом. Дехто стверджує, що у 70-х роках минулого сторіччя найвпливовіші масони замовили величезне дослідження, яке виявило що ресурсів планети в 3-му тисячолітті вистачить лише на мільярд людей. І ними було прийняте рішення про планове скорочення населення планети до 1 млрд. людей (т. зв. Золотий мільярд) в період з 1970-х років до 2070-х, тобто за сто років. Під скорочення не попали США, Канада, деякі західноєвропейські держави, Ізраїль та Японія. Ми ж, браття слов’яни, підлягаємо винищенню. Звідси СНІД, невідомі нові віруси, пандемії, наркоманія, війни – все йде за планом. Чи часом не це кінцевою метою мав план Даллеса? Може ми недооцінили масштаб? Якщо це так, то на розгадку і контрудар лишилось надто мало часу.