Вода Вона супроводжує нас протягом усього життя. Але скільки несподіванок і таємниць вона може розкрити перед нами, якщо придивитись ближче.

10 фактів про воду:

  1. Людина на 65% складається з води.
  2. Мозок людини на 90% складається з води.
  3. Людський ембріон на 96% складається з води.
  4. Мязи на 75% складаються з води, в них знаходиться близько половини всієї води тіла.
  5. Людина може прожити без води не більше 3-4 днів, без їжі — набагато довше.
  6. Древні єгиптяни вважали воду місцем народження богів.
  7. Стародавні індійські мудреці вважали, що чиста природна вода живить життєву енергію людини. Індуси вірять, що вода — це початок та кінець усьго на землі, тому своїх померлих вони «ховають» у священній річці Ганг.
  8. Індіанці черокі клали пораненого у воду, щоб течія струмка або річки омила тіло — вони вірили, що вода заспокоює дух пораненого та змиває рани.
  9. 71% поверхні Землі вкриває вода. Тож, можливо, наші предки помилилися, назвавши планету Земля, а не Вода? 🙂
  10. Україна — в числі країн, яким із джерелами природної води пощастило більше, ніж іншим: тільки в Карпатах зосереджено 60% запасів природних мінеральних вод Європи.

Ці всі факти є більш-менш відомі широкому загалу. Але є ще дещо.

За припущенням учених, у кристалах води відображена її інформаційна структура. Молекули обєднуються у своєрідні комірки памяті, так звані кластери. Тобто, структура води — це наче алфавіт, за допомогою якого вона може передавати інформацію. Тобто, у води є память. І чим красивіше виглядає кристал — тим більш позитивну енергію несе вода. Адже це не хаотичний набір молекул, а досить організована речовина, що змінюється від зовнішніх обставин.

Отже, вода може запамятовувати і передавати тим, хто її споживає, певну інформацію, може сприймати випромінення різноманітних приладів, реагувати на музику та навіть на людські емоції!

crystal3 Джерело життя

“Я люблю тебе!”

Перший дослід, який підтвердив це, провів японський вчений Масару Емото. Він зробив фотографії мікрокристалів води, якій говорили усілякі ніжності: «Дякую», «Я тебе люблю», ставили «послухати» класичну музику, або навпаки говорили погані речі. На позитивні та негативні емоції вода «відповідала» особливою структурою кристала.

water crystal 2 Джерело життя

“Я втомився від тебе! Я тебе вбю!”

Відомо, що у великих містах вода перебуває у замкнутому циклі. Тобто стічні води, проходять через систему надпотужних фільтрів і потрапляють знову у кран

Чи варто говорити, яку інформацію при цьому може нести така вода для нашого організму? Що відображається у її памяті? Які це наслідки буде мати для мене?

Давайте просто спробуємо задуматись.

Water Джерело життя