Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Допомога

Друже! Ти потрапив на Українську Онлайн Спільноту і дуже правильно зробив!

Ми не дамо тобі тут заблукати! Саме для цього створено цей довідковий розділ! Тут ми проведемо невеличку екскурсію цим сайтом а також відповімо на найпопулярніші запитання користувачів! Це не є ще однією занудною довідкою, це реальна відповідь на Ваші реальні запитання!

Також переконливо рекомендуємо прочитати цей коротесенький розділ майбутнім Авторам і всім тим хто збирається писати тут якісь свої творіння!

Тут Ви знайдете відповіді, детальні інструкції і підказки з таких питань:

icon question Допомога   icon question Допомога   icon question Допомога

Як відомо, все починається з реєстрації. Щоб зареєструватись на сайті Українська Онлайн Спільнота, Вам просто слід натиснути на вкладку  Увійти | Зареєструватись, що розташована згори сторінки, і перед Вами розгорнеться зручна панель, де ви побачите наступне меню:

screen11 Допомога

Далі просто тиснете на кнопочку «Так! Дуже!» і вам відкриється проста форма реєстрації, де слід ввести лише свій логін, адресу електронної пошти та пароль!

Підказка: Вводьте свій логін латинським алфавітом! Після реєстрації в налаштуваннях свого профілю ви зможете окремо ввести і нікнейм (в тому числі й кириличний), і своє справжнє ім'я, і навіть прізвище. А потім ви ще й зможете вибрати що з того всього буде відображатись публічно.

Як бачите, це дуже просто і займає лише хвилину часу!

Знизу, під кожним дописом, є поле для введення коментаря. Просто введіть свій коментар та натисніть на кнопочку "НАСВИНИТИ" і - вуаля - Ваш коментар побачив світ!

screen 6 Допомога

Підказка: Зробіть свій коментар яскравішим та виразнішим - виділяйте ключові слова, вставляйте лінки за допомогою спеціальних кнопок форматування, що є над полем введення коментаря.

Якщо Ви бажаєте створити власну публікацію (допис, пост, тему, статтю – називайте як хочете), то Вам треба виконати наступні кроки:

Зареєструватись (див. вище)

Натиснути на вкладку Показати майстерню, що знаходиться згори сторінки

Натиснути на «Створити публікацію»

Перед Вами відкриється наступна сторінка:

screen 2 Допомога

УВАГА: Коли ви ввели текст своєї публікації, зробіть також наступне:

Введіть теги та оберіть для допису категорію.

Перевірте свій допис на помилки (для автоматичної перевірки орфографії - натисніть на кнопочку "АВС").

Додайте зображення, що відображатиметься поряд з назвою публікації на сторінках сайту.

Теги – це ключові слова та поняття, за якими буде легше знайти Ваш допис користувачам мережі, а категорії – невеличкі тематичні підрубрики, які спростять навігацію. Ви можете додавати власні теги, але буде добре, якщо ви переглянете вже існуючі – а раптом там вже є потрібний вам тег.

Як додавати теги та обирати категорію показано нижче:

screen 3 Допомога

Підказка: Уважно ознайомтесь з переліком існуючих тегів, перед тим як додавати нові. Коли ви вводите кілька перших літер тега, вам автоматично виводяться варіанти цілих тегів, які починаються з цих літер.

Теги, крім власних назв, пишемо з малої літери!

УВАГА! Ви повинні обирати лише одну категорію з лише одного розідлу. "Статті" та "Творчість" є загальними розділами і їх відмічати не треба - слід одразу обирати дочірню категорію. Звертайте увагу на відмінність між "Прозою", "Есе" та "Роздумами", а також завжди обирайте категорію, яка є відповідною до типу вашого допису. В "прозу" мають потрапляти лише дописи, що є художніми прозовими творами. Структура розділів та категорій Спільноти детально описана на сторінці "Про нас".

Зверніть увагу на панельку керування медіа-файлами. Вона розміщена одразу над кнопками форматування тексту на сторінці додавання публікації. Просто поставте курсор у тому місці тексту, де ви бажаєте, щоб з'явилось Ваше зображення, та натисніть на кнопку "Додати зображення ".

 Допомога

Ви можете повторювати цю процедуру скільки завгодно разів. Але звісно в розумних межах. Особливих вимог до фото нема, але бажано щоб вони були в рамках здорового глузду та їх розміри не перевищували кількасот кілобайт.

Підказка: Постарайтесь, щоб назви зображень, які ви завантажуєте, не були кирилицею (тобто, файл "мобільний.jpg" переіменуйте в "mobile.jpg"), а також були змістовними (замість "b7baabe512f8.jpg" напишіть "table.jpg") і буде вам щастя!

Часто буває так, що малюнок який Ви додали є завеликим, вилазить за область допису, або просто Ви хочете щоб він був компактнішим... Ви можете зайти в редагування Вашого допису та зменшити його там. Для цього просто натисніть на малюнок, який вставлений в текст і на ньому з'явиться дві кнопки: "Редагувати" та "Видалити", як показано нижче:

 Допомога

При натисканні на "Редагувати" випливає наступне діалогове вікно, де ліворуч можна обрати масштаб малюнка у відсотках, тобто якщо Ви хочете зменшити малюнок на одну п'яту - просто виберіть 80% і збережіть зміни, натиснувши "Поновити".

 Допомога

Підказка: В тому самому вікні видно (і можна скопіювати) адресу Вашого зображення.

ВАЖЛИВО: Назва завантажуваного вами зображення має значення! Усі файлики, котрі ви завантажуєте на сайт, називайте ЛАТИНКОЮ а не кирилицею. Не лінуйтесь переіменувати!

Приклад:
НЕправильно: імя_файла.jpg
Правильно: imya_faila.jpg

НЕправильно: Костёр_на_даче_00243984663sjlfdkjsh.jpg
Правильно: fire.jpg

Вставляти картинку напряму з іншого сайту наполегливо не рекомендується! Такі картинки найбільш нестабільні. І ми не можемо гарантувати, що той ресурс ніде не дінеться, ніхто там не зітре її, або не переіменує - у всіх цих випадках ця картинка більше не відображатиметься на Спільноті і у Вас в дописі залишиться пусте місце :)

Як ви, звісно, встигли помітити, кожна публікація на головній сторінці супроводжує така собі невеличка картинка, що ми її звемо головним зображенням. Її можна називат�� також мініатюрою, thumbnail, тощо. Вона не лише додає яскравості Вашій публікації, але й містить певний символізм, а також дає натяк на те, що може міститись у тексті Вашого творіння. Це зображення не обов'язково має міститись у самому тексті допису.

Додати таку картинку легше ніж будь-коли і будь-де!

З правого боку, нижче від поля обирання категорій є відповідне поле:

screen 5.1 Допомога

Після натискання на "Задати головне зображення" відкриється діалогове вікно, в якому ви зможете завантажити зображення прямісінько з Вашого копм'ютера! Після того як зображення буде завантажене на Спільноту, у його налаштуваннях просто натисніть на  "Використати для головного зображення", як показано нижче:

screen 5.2 Допомога

Ви також можете призначити головним будь-яке зображення яке уже було раніше завантажене у Галерею (медіа-бібліотеку) скориставшись тією самою кнопкою "Використати для головного зображення" в налаштуваннях зображення. Це спростить Вам життя, та дасть шанс скористатись уже готовим зображенням. Але краще, звісно, знайти щось своє.

Підказка: Обирайте зображення, форма яких якомога ближча до квадрату. Зображення стискаються автоматично, тому щоб уникнути його спотворення шукайте квадратні малюнки, або ж обрізайте їх самі.

Друзі, додавайте ці малюнки! Інакше ваш допис буде оформлений стандартним непривабливим зображенням яке буде псувати всю картину!

Для додавання аудіозапису, Вам знадобиться сторонній ресурс для завантаження аудіофайлів. Наприклад, http://kiwi6.com.

Для того аби вставити аудіозапис собі в публікацію, виконайте наступні кроки:

1) На сервісі перейдіть у вкладку Embed
2) Скопіюйте код із віконця Music Player
3) Відкрийте свою публікацію на Спільноті і у редакторі натисніть на вкладку HTML, що знаходиться справа від кнопок редагування тексту
4) Вставте код у потрібне місце публікації
5) Готово!

Аби зробити свою статтю цікавішою, Ви можете ввести в її текст власне опитування. Для цього Вам буде необхідно зробити наступне:

  • Продумати суть питання та варіанти відповіді на нього.
  • Зайти в меню опитувань із Майстерні Спільноти. Для цього з лівого боку від поля введення тексту публікації слід натиснути на Опитування ? / Додати. Це виглядає ось так:

polls Допомога

  • Після цього Вам відкриється меню налаштування опитування, де слід ввести запитання та різні варіанти відповіді та натиснути кнопку "Додати".
  • Далі Вам необхідно зайти у вкладку Тема (Питання), де ви маєте подивитись ID номер опитування, яке Ви створили.
  • Тепер все що Вам залишилось - це у тексті публікації натиснути на кнопку "Вставити опитування" та ввести ID номер опитування у вспливаюче вікно, що відкриється, як показано на ілюстрації:

polls2 Допомога

Код для вставки опитування буде автоматично додано до тексту Вашої публікації і воно буде доступне одразу після опублікування.

Якщо з якихось причин Ви не встигли завершити свою ��ублікацію і мусите відійти від свого ПК або покинути сайт Спільноти – просто збережіть його в свої чернетки, натиснувши «Чернетка» і поверніться до редагування в будь який зручний для Вас час!

screen9 Допомога

Після того як Ваша публікація завершена і готова побачити світ, не забудьте натиснути кнопочку «Відправити на узгодження» (для Авторів - кнопочку «Опублікувати»). Якщо Ви просто залишите її як чернетку, то ми публікувати її не будемо, оскільки ми не знаємо чи Ви її повністю завершили.

Увага: На залишайте свої чернетки на призволяще! Повертайтесь до своїх ідей. Повірте, вони того вартують! А ми раді будем прочитати ваші творіння.

Коли ви завершили оформлення Вашого нового допису, просто натисніть на кнопку «Відправити на узгодження» - і наші редактори переглянуть та опублікують Ваше творіння найближчим часом!

Увага: Обов'язково перечитайте свою публікацію на предмет помилок і русизмів  та виправте їх. Дотримуйтесь чистоти мови, адже Ваше творіння читатимуть люди.

Підказка: У разі, якщо Ваші публікації виявляться успішними і відповідатимуть критеріям Спільноти, ви отримуєте статус Автора, що означатиме розширення ваших функцій, а основне – можливість публікувати дописи без розгляду та ухвалення їх адміністрацією.

Webcommunity Toolbar — це невеличкий додаток до вашого браузера, що містить у собі ряд прекрасних можливостей.

image thumb Допомога

Можливості

1. Дозволяє шукати вам у Google напряму, не заходячи на адресу google.com.ua.

2. Повідомляє вас про останні публікації на Спільноті.

image thumb1 Допомога

3. Повідомляє вас про останні коментарі на Спільноті

image thumb2 Допомога

4. Дозволяє залишати повідомлення для для адміністраторів спільноти та усіх її учасників, що встановили Webcommunity Toolbar.

Працює на toolbar browsers Допомога у Windows Vista/XP/2000.

Встановлення

:idea: Ось невеличка інструкція як встановити наш тулбар на прикладі браузера FireFox.

1. Перейдіть по цьому посиланню.

2. Завантажте тулбар.

image thumb4 Допомога

3. Дозвольте встановити додаток до браузера.

image thumb5 Допомога

4. У вікні, що вискочить, клікніть по Встановити зараз.

image thumb6 Допомога

5. Перезавантажте ваш браузер.

image thumb7 Допомога

6. Вуаля! Тепер у вас зявився наш тулбар! Приємного користування.

Завантажити версію одразу для свого браузера:

IE small Допомога | SF small Допомога | ch small rc Допомога | FF small Допомога

Ваші коментарі можете залишити тут.

 .

Основні рекомендації

Перед створенням нового коментаря упевніться, що він:

icon arrow Допомога Стосується даної теми

icon arrow Допомога Не суперечить Статуту та Правилам Спільноти

Перед створенням нової публікації:

icon arrow Допомога Уважно перегляньте попередні публікації, щоб впевнитись, що ніхто не створив таку саму публікацію до Вас;

icon arrow Допомога Переконайтесь, що зміст публікації не суперечить Статуту та Правилам Спільноти;

icon arrow Допомога Тричі перечитайте її назву – вона повинна бути змістовною, інформативною та без помилок;

icon arrow Допомога Вичитайте текст публікації на предмет помилок та суржику;

icon arrow Допомога Детально ознайомтесь з розділом Допомога, щоб уникнути можливих проблем та запитань;

icon arrow Допомога Впевніться чи не сталось змін або нововведень слідкуйте за розділом Шинок, в якому відбувається обговорення подій і життя Спільноти, темою Оголошення.

.

P.S. Адміністрація залишає за собою право косметичної корекції дописів.

Якщо Ви досі не знайшли відповіді на свої запитання, або у Вас виникли додаткові труднощі, запитання, побажання чи пропозиції до нас зверніться у

Відділ Звязків з Громадськістю УОС:

icq icon Допомога 254-489-195

Відділ Технічної Підтримки УОС:

email Допомога webcommunity@korba.org.ua

Чи допомогла Вам ця довідкова сторінка?

Переглянути результати

loading Допомога Завантаження ...