Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Сповідь мужика (написано жінкою)

За 2 тижні мені стукне 28. І знаєте, до цього віку я маю чим пишатись – я стала справжнім мужиком. Так-так, Вам не почулось. Я сталА мужиком. І не просто мужиком, а мужиком з стальними яй…ми! А таких тепер мало! Я можу абсолютно все: заробляти гроші, розприділяти гроші, забити цвях, поміняти лампочку, принести 10 кілограмів картоплі, заплатити за комунальні, взяти кредит, напитись в барі. Такий от сильний, мужній, вольовий і трохи брутальний мужик! Не мужик – а мрія! Мрія кожної жінки… Але не чоловіка.

Я йшла до цього високого результату років 10. Я засовувала свій довгий ніс в усі можливі цікаві шпарини. Я вчилась, набиралась знань, шукала можливості. Вдягала штани і працювала, заробляла гроші, розвивалась, «рвала і метала». Ну ж бо виховали так! Жінка має бути незалежна. Жінка має всього досягти сама, щоб не бути придатком чоловіка. Жінка має заробити гроші на квартиру, машину, щоб після розлучення не опинитись з голою попою на вулиці. Жінка має мати соціальний статус. Тільки сильна жінка може бути щасливою жінкою. Жінка-кар’єристка. Незалежна, вільна, сильна жінка. Я вчилась бути нею. І ось мені майже 28. І в дзеркалі я бачу саме ту жінку, яку уявляла тоді на початку свого шляху. І я мала б собою пишатись. Є, чим похвалитись перед родичами. Але що я бачу насправді в тому дзеркалі? Я бачу молодого мужичка! Який може все. Який не боїться перешкод. Такого незалежного і сильного. Але не дівчину. Не жінку.

Звісно я не сама в цьому світі. Я, як і належить соціально розвиненому мужику, маю таких як я подруг-мужиків. Багато з них часто кажуть оці заїжджені фразочки «всі мужики козли», «та він тряпка, а не мужик», «ні туди, ні в красну армію», «ні риба, ні м’ясо», «перевелись нормальні мужики». Притягуються їм, як бачите, саме такі. Такі чоловіки-баби. Яких і погодувати треба, і забезпечити, і на курорт звозити, і на шопінг зводити. І все воно б вроді пів біди, якби хоч якась жінка була в таких стосунках щаслива. Але ні. Кожній хочеться надійного сильного плеча, на якого можна покластися, який допоможе в скрутну хвилину. Який замінить ту згорівшу лампочку, викине сміття, поміняє колесо в машині. Але ж не трапляються їм такі. Ох, вже цей жорстокий несправедливий світ…Всіх найкращих мужиків порозбирали сірі миші. І тут звучить наступне «Ну ж я така розумна, я така успішна, я так багато вклала в свій розвиток, а він, козел, навіть не знає з якого боку викрутку тримати і як замовити піцу». Часто вони таки посилають того «козла», як і годиться справжньому самодостатньому «мужику». І що відбувається далі? Ану вгадайте! Правильно! Вони знаходять такого ж самого «козла» і знову починають водити його на шопінг, платити за нього в ресторані, вислуховувати його ниття і капризи… І жалітись подругам-мужикам що «всі вони однакові». Замкнуте коло якесь.

Але чому так відбувається? Невже світ зійшов з розуму? Невже всі справді помінялись ролями? Ні. Все значно простіше. Світ мудрий. В ньому все так, як має бути. Чоловік будує стосунки з жінкою. Жінка з чоловіком. І на фізичному рівні, і на духовному. Жінка, яка стала мужиком, просто не може бути з іншим чоловіком. Два чоловіки – це вже зовсім інша історія. Нетрадиційна, так би мовити. Це ж саме і з чоловіками. Якщо чоловік розвинув в собі жіночу енергію, він притягне лише сильну жінку, жінку-мужика. І йому, мабуть, буде навіть комфортніше, ніж жінці-мужику з чоловіком-бабою. Бо за нього все «порішають», а жінці-мужику доводиться «рішати» все самій. А «рішання» рано чи пізно набридає будь-якій жінці. От і ходить по світу так багато таких успішних, красивих, сильних і нещасних жінок…

Є ще один варіант. Варіант партнерства. Такий сучасний-сучасний. Коли сильний чоловік вибирає собі таку саму, як він сильну жінку. І вони стають не сімейною парою, а партнерами. Вони роблять однакові вклади в сімейний бюджет, платять в ресторані кожен сам за себе, порівно ділять побутові обовязки. Коли виникають конфлікти чи непорозуміння, вони тягаються на рівні. Чоловік може дозволити собі підняти на жінку руку. Ну ж бо так звикли чоловіки стукнути іншого мужика можна. А чи буде щаслива жінка в цих стосунках? Ніколи, що б вона не казала.

А що робити? Ставати жінкою. Згадувати про свою істинну природу. Знімати з себе штани, які вже приросли, одягати сукню. Забувати про розум, ерудованість, закони Ома і теореми Піфагора. Забувати як забиваються цвяхи і як міняються колеса. Тягнутись до всього прекрасного: до мистецтва, до музики, до творчості в усіх її проявах. Читати якісні книжки та тему жіночності, відвідувати тренінги. Нікуди не поспішати. Жити сьогоднішнім днем. Помічати красу навколо. Вчитись відчувати серцем, а не головою.  Любити себе. І дозволяти чоловікам любити тебе. Дозволяти комусь турбуватись про себе. Бути слабкою і беззахисною. Віддати кермо в руки чоловіка. І якщо ви відпустите це кермо, воно точно не залишиться без кермувальника. Якщо ви довірите йому кермо повністю, а не вчитимете чоловіка куди він має повертати, то він довезе вас до того місця, яке називаєть��я Жіноче щастя, яке досі вам можливо не було відоме.

P.S. Я вчуся. Коли мені виповниться 29 напишу про результат icon wink Сповідь мужика (написано жінкою)

053 Сповідь мужика (написано жінкою)

 

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Сповідь мужика (написано жінкою)
googleplus Сповідь мужика (написано жінкою)
mailru Сповідь мужика (написано жінкою)
odnoklassniki Сповідь мужика (написано жінкою)
yandex Сповідь мужика (написано жінкою)

Переглядів: 1,817

Авторська довідка
Зоряна
avatar

Думок: 8

 1. 1
  avatar статистика lemberg коментує:

  Класна стаття! Життєва :)

 2. 2
  avatar Галя коментує:

  Дурниці. Сподіваюсь, ніхто не буде користуватись порадами забувати про розум і штани. Хоча, з моїх спостережень, такими вже народжуються. Безпорадних жінок, в яких одна мета в житті з-під батьківської опіки перелізти на плечі чоловіка більше ніж достатньо. Не треба такою бути. Не треба впадати в крайнощі. Партнерство і рівність не означає що хтось на когось має право підняти руку. Самостійність не значить стервозність. Мені теж 28. і часом я теж думаю. що важко. Але такі думки треба гнати. Чоловіків, яким нічого не хочеться досягнути, ні амбіцій ні відчуття обовязку хоч перед самим собою, щоб прожити життя гідно, справді достатньо. Не треба шукати проблеми в собі через це.

 3. 3
  avatar Роман коментує:

  Можете все? А писати без помилок? .. P.S. Дочитав статтю до кінця. Тааааафіг з ними, з помилками.краще я Вас за таку статтю поцілую!!!!

 4. 4
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До Галя:
  Я впевнена що народжується кожна людина чистою книгою, а вже потім стає такою, якою стає. В залежності від того в яке оточення потрапляє, які люди стають прикладом.
  Розум і штани потрібні на роботі, як не крути. Але дома з чоловіком або поза межами роботи загалом, краще свою чарівну жіночність прихопити)
  Не треба бути такою, яка перелізе на чоловіче плече з-під батьківської опіки? А що в цьому поганого? Якщо таким жінкам трапляються саме такі чоловіки, які здатні про них попіклуватись, їх захистити та забезпечити? Це на мою думку прекрасно. І значно краще, ніж вся така самостійна і незалежна, яка сама постійно коперсається в вирі життєвих проблем.

 5. 5
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До Роман:
  Хі хі! :funny:
  Без помилок писати вмію і можу) Але коли думки в голові одним потоком виливаються в статтю, не дуже сильно за помилками слідкую.
  Рада, що Вам сподобалась стаття. :oops:

 6. 6
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До lemberg:
  Дякую. :oops: Я не очікувала, що так багато людей її поширять. Значить тема ця болить багатьом.

 7. 7
  avatar metamorfoza коментує:

  Прочитавши цю статтю, відчула частково і себе мужиком!Гм Але ж то нормально займатись не лише собою, хіба ні?!

 8. 8
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До metamorfoza:
  Займатись жінці можна собою, дітьми, трохи чоловіком (не хлопцем чи коханцем, а офіційним чоловіком!) :funny: , своїм розвитком, творчістю) І все це в абсолютному душевному спокої :)

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »