Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Чому люди живуть разом?

Щодня бачу десятки прикладів сімейних відносин.  І вони нагадують мені вижаті лимони.  В день весілля вони такі яскраві, насичені, соковиті.  А після проходить трохи часу лимони розрізаються, сохнуть, вянуть, вичавлюються.  І залишаються такі без змісту, без суті, без наповнення.  Просто собі є.  Так само і пари.  Спочатку любов, шалена пристрасть, спільні мрії, фантазії, погляди в одному напрямку. А потім борщі, шкарпетки, полити квіти, винести сміття, закінчився цукор, подорожчала квартплата, випрати штори.  Хтось напився.  Хтось крикнув. Хтось матюкнувся.  Хтось поплакав.  Хтось гримнув дверима.  І таких маленьких порізів на лимоні стає все більше і більше.  І кожного разу вони все глибші і глибші.

Люди розчаровуються одні в одних, зникає повага. Люди не здатні поважати безумовно. Люди вміють поважати за щось. А прич��н за що в спільному житті стає все менше. Зникають маски супер-героїв, дружина не Барбі, чоловік не Кен.  Вона любить їсти смажену картоплю, він не любить мити посуд. В неї алергія на його парфуми, в нього симпатична секретарка. Їхня історія складається з побутових проблем і час від часу радості. Час від часу непоганий секс. Час від часу вечеря в ресторані. Квіти по святах. Деколи веселі розповіді і спільний сміх. Частіше втома після роботи, телевізор і квитанції.

А потім народжуються діти. Жінка стає мамою. І до чоловіка вже ніякого діла. Чоловік стає татом, слово коханий вже не звучить. Побутових проблем ще більше. Витрат, недоспаних ночей, хвилювань і нервових зривів. І дорікань
Діти ростуть. Вона хоче казки і компліментів. Він хоче молоду секретарку і дивитися порно. Вона думає, що варта кращого. Він думає, що молодші на нього ще ведуться.

Але обоє живуть разом. Як 2 вижаті лимони. Без змісту і наповнення. Без радості і яскравих барв. Вони все одне про одного вже знають. Їм нічого одне в одному не цікаво. Але вони бояться самотності. Бояться і звикли що поруч просто хтось є. А десь там в невідомості невідомо чи хтось буде. Ось так і живуть. Тихо мирно. Іноді сваряться. Іноді взагалі забувають про існування одне одного, закриваються в мріях.
А життя тим часом проходить повз. Навшпиньках. Тихенько. Непомітно.
***
І це не просто опис якоїсь конкретної сімї.  Я бачу їх десятки щодня.  Я чую їх історії в маршрутках,  в шепотанні подружок за сусіднім столиком в кафе, я бачу ці історії в втомлених очах жінок,  і в очах нещасливих чоловіків.  І думаю чи варто залишатись тим парам разом, коли стосунки себе вичерпали, коли більше нічого не радує, коли стають як братом і сестрою, коли нічого не хочеться робити одне для одного? Чи варта та стабільність і рідність (звичка?) такого життя?
Я не знаю.
Я знаю багато теорії.  Але вона в книжках.  А життя менш оптимістичне, так би мовити

bX7ncXWWh U 300x300 Чому люди живуть разом?

 

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Чому люди живуть разом?
googleplus Чому люди живуть разом?
mailru Чому люди живуть разом?
odnoklassniki Чому люди живуть разом?
yandex Чому люди живуть разом?

Переглядів: 292

Авторська довідка
merelin
avatar

Думок: 3

 1. 1
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  Іноді взагалі забувають про існування одне одного, закриваються в мріях.

  Гадаю, це значить що час втілювати мрії у реальність (якщо вони в межах розумного) і розійтись.. Мені здається немає сенсу щось заново будувати на руїнах.
  Дехто скаже: а як же діти?? А діти виростають і кидають докори батькам за те, що були свідками отого всього негативу.

 2. 2
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Чорна Княгиня каже:

  А діти виростають і кидають докори батькам за те, що були свідками отого всього негативу.

  оце справді факт.
  А про розійтись, думаю,що це дууууже індивідуально. Комусь вартує щось заново будувати на руїнах, а комусь будуй не будуй

 3. 3
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  До Зоряна:
  Тут я погоджуюсь, це все індивідуально. Але особисто я не пробувала би починати вдруге там, де вперше нічого не вийшло..

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »