Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

#Злий

Багато речей дивує в житті, і чим далі, тим все більше і більше. Десь побачиш свічки, десь прапори, герби, просто картинки політичного характеру, про постійні холі-вари я взагалі не хочу згадувати. Здавалось, ось воно – люди, які включили голову, які розуміють, що відбувається в світі, по типу патріоти… Але – це фон, це пафос без бекграунду, попросту поведінка того, що я описував раніше під поняттям « людина-стадо ». Якщо ви входите в це, і якби вам не хотілося це визнавати, згадайте себе до січня. Де були ваші крики, скандування: « Європа хороша, Росія – погана ! », ваші мега “ патріотичні ” пости та взагалі пости про Україну, як таку ? Що, невже, за 21 рік незалежності нарешті думка в голові народилася ? З Небесної сотні пам’ятаєте когось ? Хоч 1 вбитого ? Бажано не вашого знайомого, якщо такий був. Чи, можливо, якщо ви зараз напишете в соц.мережі щось по типу – “ Вічна пам’ять” чи свічку поставите – це комусь допоможе ? А то нічого, що до того у вас в статусі було, щось по типу: “ сложно найти, легко потерять и невозможно забыть ” ? Хоч комусь ? Кому ? Це потрібно їх сім’ям ? Це тупо, реально тупо. Та це настільки тупо, що люди забули навіть, як підтримку потрібно надавати. Змінили держ.устрій – клас, змінили голову парламенту – клас, змінили уряд – мега клас, президента змінили – геніально просто, та навіть мера в Києві. А що змінилося то ? Ок, змінили людей, яких будуть показувати по ТВ, а ще що змінилося ? Закон вийшов на перше місце чи, можливо, люстрували прокурорів, суддів, міліцію, а, може, змінились обличчя в адміністраціях чи в менш помітних для вашого ока місцях? Чи може ви стали кращими ?

80%

Поки в�� шукаєте відповіді на ті запитання, або не шукаєте (це вже залежно від того, як ви відноситесь до того, що хоч хтось до вас радикально думку доносить; не всі ж критику люблять). Я хочу продовжити про ваш “ патріотизм ”. Багато з вас думає, що це викрикування: “ хто не скаче той москаль ” чи постійні пости про те, який путін ху*ло, чи взагалі Росія – не така, як вам хочеться. Ні, я не за них, ні я не за ЄС, і ні я не за вас. Як і кожна людина, я не можу радіти тому, що в мене прийшли і забрали мій кусок землі, але я не можу радіти і тому, що мій інший сусід, який понад 20 років « втирав » мені, що мій друг сидить і тільки говорить щось у себе вдома. Я точно не можу радіти тому, що на мирній території зустрічають мирних людей, які нічого проти нас не мають і слова про політику не промовляють, і починають їм говорити : “ Шо там Росія, шо там Путін ” (“ шо ” не просто так написано), “ Сеператист ”, “ Крим забрали ” і тому подібне. Добре, що не так давно з’явився термін “ Диванні війска ”, який прекрасно характеризує таких людей. На слова “ Чому ж ти не пішов відстоювати свої інтереси ? ”, скажуть: “ Не призвали ”. Так, таке поняття, як нац.гвардія, пішов і записався, завтра відправлять в батальйон. Як мені бути « За » людей, які одного олігарха змінюють на іншого, а за просту людину віддають 5% голосів і менше; як мені бути « За », коли дітей цієї ж “ еліти ” призивають в армію, а їх просто відкуплять і замнуть все. Вас кормлять ілюзіями, як собак кістками, і ви цьому радієте. Ви ж не проти цього, ви будете сприймати мас.медіа за джерела інформації і будете доводити, що – праві.

“Рука Кремля”.

Оце – найчуднійше. Скоро ви будете кричати, що Путін винен в тому, що води в крані немає (між іншим в мене частенько пропадає, і на довго). Да, навіть, не він, а його збірний образ стоїть вам, як кістка в горлі, не дасть вам зрозуміти, що менталітет наш такий застарілий, такий не потрібний в 21 ст., що окрім Вас ніхто не винен в тому, що з Вами ж відбувається, і скільки б ви не перекидали свої проблеми на когось (що теж – характерна риса України), проблема тільки у вас. Голову включати важко, легше слухати того, хто за вас все вже “ Знає ”. Ви хоч на секунду уявляєте, що відбувається в країні? Ні, не на сході, не в Києві, не по ТВ, а саме в тому місці, де ви знаходитесь. У нас 69 років немає війни, з них майже 23 роки незалежності, а у нас навіть дороги немає нормальної, куди вже вести мову про армію, в якій, між іншим, зареєстровано, понад 1 млн. людей. Ви усвідомте собі: в мільйонній армії солдат страждає від денного пайка більше, чим від поранень чи куль. В армії, де генерали здають все, що можна іншим країнам. Да в кінці-кінців, де було 95 бойовий гелікоптерів, а зараз – 10, бо все вкрали і продали попросту. Про освіту – взагалі змовчати хочеться, бо ви і так прекрасно знаєте, що там відбувається від дит.садочка до університетів. То все Путін, точно він ху*ло, так і відчувається прикладена до цього всього “ Рука Кремля ”.

Чого ж я хочу ?

А хочу я надто мало: відсутність політики в повсякденному житті, масового психозу і психічних захворювань, тваринної поведінки і способу життя. Хочеться, щоб 80% країни включили б хоч трошки голову і помалу почали думати, бо подивишся, то аж ридати хочеться. Все, що почуєш “ в кожного власна думка ”, всі такі яскраві представники-ідивідуалісти суспільства, що аж по-дикому, коли їхня “ власна думка ” збігається з рештою “ індивідуальностей ”. Ніхто і задуматись не хоче чи може та індивідуальність відсутня взагалі ? Як не повна безграмотність. Ні-ні, не пунктуація, навіть не помилки в словах. Ви просто подивіться як ви пишете, що ви читаєте, чим ви думаєте, в кінці кінців. Від повної необізнаності в ситуаціях і “ крику “ про ніщо: про те, що написали невідомо хто і як; стільки, що дай зброю в руки, то і вбили б. До цих “ пацанських ” пабліків, або ж “ королевських ” для дівчат. Постійно говорячи, що хтось робить гірше, а хтось краще, але самому сидіти і скласти руки, як не в церкві, так вдома на пузі. Нити, що вам постійно роблять погано, але запитай, як зробити краще, то почуєш: “ те я не знаю ”, “ те я не можу ”, “ те я не буду ”. Ніхто не може признати свою вину, і, замість того, щоб постійно сперечатись, почати щось змінювати чи виправляти, але куди ? Ви що ? Всі ж з вас мають власну точку зору , свою думку , думають по-різному , ойой. Тільки ви озирніться, ви хоч на секунду задумайтесь чи то ваша вона, чи ви скопіювали її. Ви хоч на пів секунди думали про те, чи ви тупо слідуєте тому, що придумали за вас і подали у такому вигляді, щоб легше було; тупо, щоб голову навіть не потрібно було включати. Для мене дико, що мою країну знають в світі через пісеньку в 2 слова, в той час, як хтось досліджує космос чи шукає ліки від СПІДу. Для мене образливо, що люди, які живуть поряд, думають, що це круто. Для мене вбивчо, що для них патріотизм, то бред в соц.мережах, туповаті скопійовані фрази і спихання все на когось, а не достойне представлення своєї країни серед інших. І я не пишу про конкурси, спорт чи подібну показушну нісенітницю. Я пишу про те, що коли говорили б про мою країну, то говорили б про хороших людей, які живуть там і як вони ставляться до інших, про законність всього і всюди, про їх працелюбність. Але в нас люди вміють тільки красти, при тому самі в себе, нити, жити ілюзіями, постійно чекати, що хтось щось зробить, мати замашки і виховання СРСР, але бути проти когось. Все це і зближує нас зі слов’янскими народами більше, ніж з Європою.

Я злий, бо не змінить вас ні нова доба, ні хтось, ні навіть “ ну якось саме буде ”…

O.K.

00:30 30.07.2014

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal #Злий
googleplus #Злий
mailru #Злий
odnoklassniki #Злий
yandex #Злий

Переглядів: 305

Авторська довідка
iQube
avatar

Думок: 3

 1. 1
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Написано гарно. Але дуже й справді відповідає назві статті. Так багато емоцій. Дуже багато емоцій зараз усюди, всі на нервах, а від того зазвичай ще менше толку. Лише розповсюдження загальної паніки і злості. Хоча зі змістом я таки в більшій мірі можу погодитись.
  І тут мені згадується банальна фраза хочеш змінити світ почни з себе. Щоб в усіх сферах і в усіх напрямках стало краще, кожному треба почати з себе, попрацювати над собою, повидовбувати з свого ока колоду, і тоді може таки щось в тій країні зміниться.

 2. 2
  avatar статистика iQube коментує:

  До Зоряна:
  Вдячний.

 3. 3
*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »