Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Роман Шухевич та визвольний рух українців

 Чи визнаєте ви право українців мати свою Націю і Державу? Якщо не визнаєте, жодні роз’яснення вам нічого не роз’яснять. От росіяни – то нація, у них є своя держава,  їх за це ніхто не називає фашистами, є єдина державна мова – російська, вся документація на всій території Росії, навіть серед чувашів, бурятів, татар, мордви – все на російській мові, бо і чуваші, і буряти, і татари, і мордва – це не  чуваші, буряти, татари і мордва  – це руськіє. А ось приходжу я в державну установу, мені дають бланк і диктують на російській. Це щоб не прищемити інтереси росіян, така собі випереджуюча запобіжна міра, а то, не приведи Господи, раптом це прийшла росіянка, то щоб не образити її вуха малоросійським бидловським діалектом, тобто єдиною державною українською мовою, – це нацизм.

Проти нацизму боровся українець, син української Нації Роман Шухевич. Він народився 30 червня 1907 року у Львові, з 16 років почав боротьбу за самостійну Україну і боровся за це до останньої краплі крові.

В 1929 році патріоти України об’єднались в єдину потужну  Організацію Українських Націоналістів (ОУН), і Роман Шухевич став одним з перших її членів. Він приймав активну участь у бойових акціях проти польських окупантів. В червні 1934-го його заарештували і кинули в концтабір Береза Картузька. В 1937-му йому вдалось звідти втекти. Опинившись на свободі, Шухевич бере активну участь у війні Карпатської України проти мадярських окупантів. Він був з тих командирів, які ніколи не кидають своїх солдат, бережуть їх і перемагають не кількістю загиблих, а майстерністю розробки бойових операцій, талантом організатора і керівника.

В 1939-му до  польських, мадярських і російських окупантів додались німецькі. Українських націоналістів під командуванням Романа Шухевича переслідують німецькі карально-поліцейські органи. З листопада 1943-го він  головнокомандувач Української Повстанської Армії (УПА) – Армії Нескорених, яка вела боротьбу за свободу і державність України проти гітлерівських і сталінських окупантів.

Ще Карл Маркс в своїй фундаментальній праці «Капітал» застерігав цивілізований європейський світ: «В кровавом болоте московского рабства стоит колыбель России. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства стала непревзойдённой. Даже и тогда, когда Россия стала независимой, она и далее осталась страной рабов. Русские методы и тактика менялись и будут меняться, но путеводная звезда российской политики – покорить мир и править в нём – есть и будет неизменной. Московский панславизм – это лишь одна из форм московского захватничества». Розслабимось і отримаємо задоволення, чи будемо чинити опір? Незвичних до задоволення в такий екзотичний спосіб закликаю до опору. Смерть російським окупантам! Слава Україні!

29 червня 2014                   Грудініна Наталя Миколаївна

                   

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Роман Шухевич  та визвольний рух українців
googleplus Роман Шухевич  та визвольний рух українців
mailru Роман Шухевич  та визвольний рух українців
odnoklassniki Роман Шухевич  та визвольний рух українців
yandex Роман Шухевич  та визвольний рух українців

Переглядів: 92

Авторська довідка
Грудініна Наталя
avatar
(0512) 42-92-73, 063-976-56-17, grudininann@ukr.net
*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »