Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Можливо і заслужили

Після 3 термоядерних чашок кави, тремтіння в животі в руках і пальцях залишається перенести на клавіатуру і віддатись потоку емоцій…

В наушниках звучить Квітка Цісик «Два кольори» і ти на мить забуваєшся ,ті слова «…і вишите моє життя на ньому» змушують тебе ввійти так глибоко в свої думки, що втрачаєш почуття реальності, повертає до тями лише мертва пауза між піснями.

Ти думаєш про своє життя, про те що коїться за вікном, про країну, про життя померлих і про те ,що судилось тим хто ще прийде на цей світ. Про вічне протистояння влади і народу, про вищу «несправедливість» і про байдужу людську «бездіяльність». Про час коли книги перетворюються в макулатуру по 1.5 за кг , і що значить продати свою громадянську свідомість за 40 гривень під чужим прапором. Складається враження ,що життя це суцільний фарс і дешевий театр і думка народу нікого не цікавить. Народ-масовка,якій потрібно платити місячний мінімум,щоб не здох і не втік . Невже так повинно бути? Можливо ми це заслужили? Україна –це помираючий птах ,який іноді збирається з силами і намагається взлетіти. Де поділась та Україна, де народжувались такі пісні як «Чорнобривці», «Рушник» , «Стожари», а люди жили, ні вони горіли свободою і надією в таке очікуване щасливе майбутнє..? Де це все? Ми повільно гниєм душею… а решта світу нас асоціює тільки з Чорнобилем і рекордним числом мільйонерів.. Ми самі себе отруюємо ,закопуємо і повільно ставим пам’ятник . Мені важко говорити ці слова ,але я зневірююсь,коли бачу як бабця стоїть на морозі за ідею і правду, а молодь плювала на це все за 60 грн на годину. І самий страшний ворог наш не чужинець, а ми самі.
Боже, збережи ти нашу стражденну українську душу…

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Можливо і заслужили...
googleplus Можливо і заслужили...
mailru Можливо і заслужили...
odnoklassniki Можливо і заслужили...
yandex Можливо і заслужили...

Переглядів: 115

Авторська довідка
kritikantka
avatar
*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »