Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”

-— Більшість вважає, що це неправильно, що так неможна, потрібно думати про майбутнє, замислюватись над речами і подіями, які воно принесе, ніби ці “думки” допоможуть тобі виконати бажане… На справі ж , люди замість того, щоб робити реальні речі, просто сидять і ломають собі голову цими “думками”. А що буде, а як буде, а що як щось піде не так, а що буде після цього ?

-— Це все забирає найдорожчий наш ресурс – час. Декому ще більше накручується якась нісенітниця і вони просто закидають ту справу/людей. Наш світ не стабільний, не статичний, він – динамічний, настільки, що змінюється кожну секунду. Не можливо сказати, що буде завтра, після завтра, тому що “Те, що ти будував роками, може бути зруйноване в одну мить” і нічого з цим не поробиш, потрібно просто вирішувати в той момент, що робити і як робити.

-— Люди – більша частина наших днів. Вони дивні, коли все добре, ніхто не задумається над тим, що щось може піти не так, що ти для них робиш, як, навіщо. Коли ти відмовляєш, або ж почнеш вести себе так як і вони з тобою про ті “зроблені корисні для них справи” не згадають, забудуть, закинуть і почнуть робити ��ось нове, те що ніби краще, бо хтось так сказав, незвертаючи уваги на твій час, потрачені сили і так далі, ну і звичайно забудуть тебе. І не важливо чи це одноденне затьмарення мозку, через яке перекреслюють все, чи простий прояв характеру, чи зняття маски з обличчя… Як можливо сидіти і думати про майбутнє за таких обставин ?

-— Якщо хочете зрозуміти людину, ставте себе на її місце, говоріть з нею, вирішуйте проблеми разом, старайтесь робити все тут і зараз ( у межах розумного ), і головне будьте чесні насамперед з собою, бо інколи, сам починаєш вірити в свою брехню©

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”
googleplus Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”
mailru Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”
odnoklassniki Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”
yandex Про “Жити одним днем” і “to give the cold shoulder”

Переглядів: 336

Авторська довідка
iQube
avatar

Думок: 1

  1. 1
    avatar LuNa коментує:

    ” не згадають, забудуть, закинуть і почнуть робити щось нове, те що ніби краще, бо хтось так сказав, незвертаючи уваги на твій час, потрачені сили і так далі, ну і звичайно забудуть тебе

    ну так правильно, Ви ж самі писали, що світ динамічний, не стоїть на місці, все змінюється то чому б і з людьми не діяло таке ж саме правило 8)

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »