Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Зайчик Антошка-5. День аспіранта

Наш старий знайомий зайчик Антошка закінчив магістратуру кафедри міжлісового права та став аспірантом Юридичного лісу. За рекомендацією Директора Студмістечка Валерії Крук, більш відомої як Кульбаба, зайчик заселився до аспірантського гуртожитку. Там він познайомився з іншими аспірантами: Оленкою Сонечко з Кам’янець-Оболонського та Богданчиком Будівельником, якого всі називали просто Бодя Білдер.

Указом Царя Юридичного лісу Віктора Федоровича, відомого в а-дессомовних країнах як Wi-Fi, кожен понеділок у Лісі оголошено Днем аспіранта. Тож, у найближчий понеділок Антошка пішов до клубу «Бібліотека імені 105-ліття Нархозу». Там він побачив свого далекого родича — кроля з Я-готинського лісу. «Привіт, Яценюче!» — радісно крикнув Антошка. «Привіт, Тохич! Радий тебе бачити!» — радісно озвався Яценюк.

Зайчик звернув увагу, що в зошиті кроля було написано лише одне слово «ВОНА». «Друже, ти закохався в якусь Леді Ханну?» — спитав Антошка. «Ні! Я досліджую право інших країн. Це не «ВОНА», це — «БОХА», бог права в а-дессомовних країнах».

Побачивши зацікавленість зайчика, кріль продовжив: «Дивись, як цікаво виходить. З тризубської мови слово «каблучки» перекладається мовою двоголових орлів не лише як «маленькие каблуки», але й як «кольца».

«Зрозуміло!» — сказав Антошка. — «А я пишу дисертацію про правові проблеми Чорнобильської катастрофи». «То це класно!» — відповів Яценюк. — «По закінченні аспірантури захистиш титул чемпіона Лісу за версію КЮН і отримаєш почесне звання «Доктор Чорнобиль». «Так. Майже як Доктор Залізний Кулак. Головне — не перевчитися, не забувати займатися спортом. До речі, давай підемо до стадіону пробігти стометрівку. Ти готовий?» «Я готин». — усміхнувся кріль. — «Це я-готинською мовою. В нашому Лісі навіть є поговірка «Я сказав «Я готин» і поїхав у Хотин». Ходімо».

Ось і казочці кінець. А хто слухав, той завжди буде готин до наукових подвигів.

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Зайчик Антошка 5. День аспіранта
googleplus Зайчик Антошка 5. День аспіранта
mailru Зайчик Антошка 5. День аспіранта
odnoklassniki Зайчик Антошка 5. День аспіранта
yandex Зайчик Антошка 5. День аспіранта

Переглядів: 119

Авторська довідка
Антон Кутиркін
avatar
Юрисконсульт ІІ категорії ПАТ "КИЇВЕНЕРГО". Сайт: vk.com/antonkutyrkin
*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »