Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Спілкування

- У нас час – це досить рідкісне явище. Явище за допомогою якого хочуть тільки забезпечити свою потребу у позбутті самотності, а не для пізнавання нового, чогось кращого, вести розмову стало чи то неприємно, чи то навіть гидко.


Воно поділилось на два види – живе спілкування і у соц.мережах, яким зараз живе велика кількість людей. Спочатку, вони, хоч і були одним цілим, але зараз – дві різні речі. Найбільш дивує те, що в живому спілкуванні люди почали вкладати менше своїх думок, емоцій, реакцій на щось, тоді як в віртуальному світі вони починають ставити себе вище когось, задирати ніс і самий ідіотизм – ці короткі відповіді без сенсу, або ж одним словом. Навіщо писати, якщо не хочете, навіть, нормально вести діалог ? Просто скажіть, хоча б, що немає часу, в такому разі ви не будете забирати його і в того, хто намагається достукатись до вас.


Найбезглуздіше – постійно чекати, що вам хтось скаже\напише і не починати розмову самому. Якщо є ціль, мета, потреба, то звичайне сидіння і очікування вам точно не допоможе. І хоч слова не матеріальна річ, і несуть за собою тільки смислове значення, часом вони допомагають зрозуміти багато речей і дати оцінку людині взагалі…

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Спілкування
googleplus Спілкування
mailru Спілкування
odnoklassniki Спілкування
yandex Спілкування

Переглядів: 351

Авторська довідка
wolgast
avatar

Думок: 2

 1. 1
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Найбезглуздіше – постійно чекати, що вам хтось скаже\напише і не починати розмову самому.

  Дуже мудра думка. Але так само безглуздо якщо розмову завжди починає хтось один, а інший просто сидить і чекає.

 2. 2
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  хороший допис, актуально. соц. мережа стає у пригоді, коли рідні та друзі далеко, але, на жаль, забирає час на абсолютно зайві речі.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »