Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Моя теорія кінця світу

 11 Моя теорія кінця світу

Про кінець світу чимало говорили, говорять і будуть: знімаються фільми-катастрофи, пишуться наукові статті, тема обговорюється у мережі, і всі, кому не лінь, придумують власні теорії.

Нам пророкують черговий льодовиковий період, або ж навпаки згоряння під ультрафіолетовими променями, що проникають у нашу шкіру внаслідок озонових дір; пророкують третю світову війну, де буде застосовано ядерну зброю; передбачають гибельні для всієї планети землетруси, цунамі, виверження вулканів; прогнозують новий всесвітній потоп або через безперервні зливи, або через танення льодовиків; лякають закінченням важливих для життя ресурсів, таких, як питна вода, наприклад.

Кінець світу дуже цікава тема, де можна дати волю своїй обширній фантазії. Кажуть, що скоро чоловіки, як вид,  вимруть, а що буде замість них- невідомо; інші ресурси обіцяють новий вид гомо сапіенс щось на кшталт гермафродитів, де людина буде в змозі сама себе зачати; багато говориться про дітей індиго та ще якихось воїнів світла то будуть наші нащадки. Комусь більше до вподоби теорія кінця по сюжету фільму Термінатор, де машини-кіборги повстали проти людства. Ще однією важливою теорією є кінець від нового невиліковного віруса, або мутацій вже існуючих. Не варто забувати про зомбі це також дуже актуально. До списку варто додати рак завдяки повальному використанню мобільних телефонів; масове потьмарення розуму або безумство через використання ультразвуку, налаштований на частоту, що програмуватиме людей на самоліквідацію.

За іншими версіями людство зникне як вид, поступово вимираючи, мов динозаври; нас заберуть у рабство марсіани; на нас впаде гігантських розмірів астероїд; нас поглине чорна діра, утворена завдяки великому андронному колайдеру; еволюція регресує назад, тобто ми станемо приматами тощо.

77 300x123 Моя теорія кінця світу

 Кожен може обрати собі той варіант, що йому до вподоби найбільше. Або ж придумати свою версію. В будь-якому випадку, читаючи деякі робиться смішно, в інших випадках хочеться плакати; або й жити не хочеться. Найгірший варіант, мабуть, якщо зібрати всі теорії кінця докупи, і в один чудовий день Але що гадати, таке передбачити забракне розуму. Можна лише сподіватися, що ми не станемо свідками цієї катастрофи.

Особисто я якийсь період схилялася до варіанту з всесвітнім потопом. Проте нещодавно вирішила відкинути всі вищенаведені варіанти, і дійшла до такого: нам не загрожують ані потоп, ані цунамі, ані війна, нічого, окрім власної безвідповідальності перед природою та планетою! Я веду до того, що коли-небудь, можливо в дуже близькому майбутньому, ми захлинемося у власних нечистотах, а точніше, провалимося під землю разом з усім сміттям, яке викидаєм щодня. Адже науково доведено, що Земля це живий організм, який ми паплюжимо, завалюючи тоннами пластику та рештою неперероблених матеріалів. Зараз дуже модно стало сортувати відходи, видавати так звані біопакети в супермаркетах, дурити голови наївним, що так ми збережем планету.. А як щодо тих відходів що вже роками знаходяться під землею, вони ж нікуди не поділись? І де гарантія, що  посортоване справді переробляється, а не вивозиться кудись і не викидується в океан?   От це мене і тривожить, що ніхто за це звітуватися не буде, а розплачуватись якщо не нам, то нашим нащадкам. Замість того щоб вкладати трильйони у сумнівні проекти, варто знайти метод очищення навколишнього середовища від результатів нашої життєдіяльності. При такому швидкому розвитку сучасних технологій, я гадаю, це можливо. Адже, спільними зусиллями, цілком реально подарувати собі та дітям чисту планету! Питання чи справді ми хочемо цього?..

images 9 Моя теорія кінця світу

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Моя теорія кінця світу
googleplus Моя теорія кінця світу
mailru Моя теорія кінця світу
odnoklassniki Моя теорія кінця світу
yandex Моя теорія кінця світу

Переглядів: 318

Авторська довідка
Чорна Княгиня
avatar
Знайомтесь - ваша совість!

Думок: 7

 1. 1
  avatar статистика LuNa коментує:

  Нам пророкують

  ооо, Ви ще забули про свідків Єгови :-D
  вони вже чекають кінця світу (який от-от вже наступить в плані другого пришестя) аби постати з мертвих і жити вічно при чому лише свідки Єгови і будуть воскрешеними (за їх словами)

  що скоро чоловіки, як вид

  ну то передбачається десь через 5 млн. років :-D так що, не так трагачно поки що

  багато говориться про дітей індиго

  до речі, в мене були колись тут 3 статті про нові раси людий, які вже існують серед нас, діти-індіго одна з них

  Можна лише сподіватися, що ми не станемо свідками цієї катастрофи.

  я також думаю що на наш вік ще не випаде кінець світу :roll:

 2. 2
  avatar статистика nirvanus коментує:

  Усі відходи можна застосовувати із користю, окрім, щоправда, хімічних заводів, які викидають в атмосферу шкідливі речовини..

  Нові технології розвиваються, скоро електромобілі знищать двигуни внутрішнього згорання, а альтернативні джерела енергії (сонячні батареї, вітрові, гідроелектростанції..)стануть основними.

  Єдиною проблемою нових технологій є лише автоматизація праці. Скоро усі робочі місця витяснять технічні пристрої, які робитимуть роботу швидко, якісно, а головне безкоштовно. А проблема це тому, що капіталізм на таке не був розрахований, знищивши ринок праці ми тим самим знищуємо платоспроможність населення, тому тут два варіанти або будуть вигадуватися непотрібні робочі місця (до речі, зараз так робиться) або почнуться масові безпорядки, які призведуть до хаосу та війни..

  І ніяких термінаторів не потрібно та астероїду не потрібно..

 3. 3
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  LuNa каже:

  в мене були колись тут 3 статті про нові раси людий, які вже існують серед нас,

  а можна мені такі статті? із задаволенням би прочитала ;)

 4. 4
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  nirvanus каже:

  будуть вигадуватися непотрібні робочі місця (до речі, зараз так робиться) або почнуться масові безпорядки, які призведуть до хаосу та війни..

  це все вже завертілось.. он що в світі робиться. хімзаводи з тим щось треба робити.

 5. 5
  avatar статистика LuNa коментує:

  Чорна Княгиня каже:

  а можна мені такі статті?

  та можна, чого ж ні :) куда їх Вам закинути?

 6. 6
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  До LuNa:
  я думаю, Ви самі здогадаєтесь куди в приват ;)

 7. 7
  avatar статистика LuNa коментує:

  домовились :)

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »