Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Лазерна корекція зору: Made in Львів

         Привіт усім! Сьогодні я вирішила написати цю невелику статтю з надією, що вона стане у нагоді тим, хто одного дня, як і я, вирішить раз і назавжди покінчити з окулярами та контактними лінзами.         Коли переді мною постало запитання «а чи варто робити лазерну корекцію?», то, на мій превеликий подив, незаанґажованої детальної інформації з [...]

Лазерна корекція зору: Made in Львів

Переглядів: 4,066

Авторська довідка
sophia
avatar
Три недоліки: краса, розум і скромність.

Думок: 26

 1. 1
  avatar статистика LuNa коментує:

  цікава стаття, особливо для тих, кому це питання актуальне
  і найцінніше, що з власного досвіду автора, а не за чутками :)

  Хочеться сказати, що я взагалі не розумію роль цієї людини в операційному процесі

  ну, в принципі, він несе відповідальність за те що признать анастезію ту чи іншу (в залежності чи є якість протипоказання) якщо б не дай господь щось було не так, але він ще би мав спитати чи є алергія на якісь ліки, це теж дуже важливо.

  вітаю з 100% зором! світ, мабуть, став багатограннішим :roll:

 2. 2
  avatar статистика sophia коментує:

  До LuNa:
  Дякую за відгук і вітання :)
  Щодо анестезіолога, можливо ви й маєте рацію (про алергію на ліки, здається, питав)

 3. 3
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Для мене це питання не актуальне, на щастя, бо зір хороший. Але знаю про корекцію чимало, і з роботою клініки Лазер Плюс теж знайома. Рекомендую їх всім своїм знайомим, бо знаю, що вони професіонали своєї справи і роблять все на совість. Якби проблема з зором в мене була б (а може ще колись і буде), то я б точно не вагалася і пішла в їх клініку. Тому Ви правильно зробили!
  І дуже цікаво було читати статтю! Дуже детально ви до неї підійшли. Дякую! :)

 4. 4
  avatar статистика sophia коментує:

  До Зоряна:
  Дякую і Вам за гарну оцінку. Я навіть не розраховувала, що стаття вийде такою обємною, але коли почала уже писати, то хотілось згадати і те, і тамте, бо дійсно питання досить серйозне і людям, які починають шукати інформацію, хочеться чути слова того, хто уже через це пройшов, тому я постаралась висвітлити усі ключові моменти і сподіваюсь, що хоч комусь мій досвід пригодиться :flirt:

 5. 5
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  (зір у мене був -3,25 та -3,5. Це не катастрофічно, але життя ускладнює досить сильно)

  я Вам от що скажу: в мене -12 та -20 :!: , такі діоптрії як вирок на все життя, мало того, я ще й дитину народила, САМА!!! за мої очі навіть тут, за кордоном, ніхто не береться.
  тому я ставлюсь до цього вкрай скептично.

 6. 6
  avatar статистика sophia коментує:

  До Чорна Княгиня:

  По-перше, дитину я також народила ще до корекції і на щастя, все пройшло успішно, для моїх очей зокрема. Однак, це зовсім неповязані між собою речі: лазерна корекція це зовсім не лікування очей, оскільки короткозорість (яка являє собою видовжене око, на якому не може сфокусуватися зображення у правильній точці)виправити неможливо. Це просто свого роду косметологічна операція, яку можна порівняти, скажімо, із лазерною епіляцією: можна зробити, а можна ходити із волохатими ногами :-D Те саме і тут: можна відкоректувати зір, а можна носити окуляри це справа індивідуальних уподобань кожного.
  А у Вашому випадку, що найважливіше, як я зазначала у своїй статті

  до лазерної корекції теж є свої протипоказання

  . Наскільки я памятаю, лазером короткозорість можна виправити лише до 8, чи 9 діоптрій і не більше, оскільки при більшому мінусі довелося б випарувати лазером більшу частину рогівки, ніж це є можливо та безпечно. Саме тому, я і справді схильна повірити, що за Ваш далеко непересічний випадок не беруться лікарі, ані наші, ані закордонні, бо таку короткозорість лазером виправити просто неможливо Саме тому скептицизм, на мою скромну думку, тут просто недоречний

 7. 7
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  чому? доречний коли стикаюсь з тими, хто не розуміє ситуацію і дає дурнуваті поради.
  sophia каже:

  По-перше, дитину я також народила ще до корекції і на щастя, все пройшло успішно, для моїх очей зокрема. Однак, це зовсім непов’язані між собою речі

  в Україні, при моїх діоптріях мені б не дали народити. (я кажу власне про пологи, а не кесарева розтин)

 8. 8
  avatar Ольга коментує:

  Дякую, sophia, за чудову статтю. Я якраз замислююся над тим чи робити лазерну корекцію зору, тому кожна дрібничка інформації для мене є дуже важливою. Шукаючи інформацію, в мене то виникало привелике бажання зробити корекцію, то виникав острах від усіх можливих наслідків.
  Потім виявилося, що зір і операція ще можуть вплинути на роди мені 28 і дітей ще не маю. Кажуть, після операції можуть не дати народжувати природнім шляхом, але якщо зір -3 і більше, то теж тільки кесерово. Хоча знайомі народжували самостійно із зором -3. Така плутанина в інформації просто збиває з пантелику і вже й не знаєш, що краще дочекатися доки народжу дитину чи робити корекцію і не морочити собі голову.

 9. 9
  avatar статистика sophia коментує:

  До Ольга:
  Дякую Вам за відгук. Я власне тому і хотіла написати цю статтю, для людей, котрі шукатимуть інформацію про корекцію та не знаходимуть, як і я :-D
  Стосовно впливу Вашого зору на спроможність самостійно народити дитину то діоптрії тут зовсім ні до чого. Мова йде про згадувану в статті сітківку та можливість її відшарування при надмірному напруженні під час пологів. Але ось я зі своїм зором у 3,5 та 3,25 пречудово народила сама і наскільки я знаю, то корекція лазером це зовсім не протипоказання для пологів. Зрештою, на мою думку, найкраще для Вас було б піти на консультацію і поговорити з лікарем в тому самому Лазер-плюсі, чи деінде на Ваш розсуд. Бо хтозна скільки ще часу будете чекати на дитину, а кожен день із 100% зором це надзвичайно! Окрім того, невідомо чи не зберетесь Ви потім народити другу дитину :)

 10. 10
  avatar Ліна коментує:

  Була в лазер плюс минулої осені. Зробили діагностику.в мене -7 і -6. ще плюс астигматизмГловний лікар(невисокий чоловік,років за 40 з неприємним запахом цигарок..) також радив зміцнити сітківку перед корекцією. але той самий лікар пропонував зробити і саму корекцію. Знайшов в блокнотику вікно, коли він не оперує і готовий був призначити мені час. Мені тоді було дивно,невже так багато людей кожен день роблять операції?! А тут виявляється,що приїзжає взагалі лікар з іншого містадивно..Тоді я так і не наважилася,але зараз знову хочу цим зайнятися. Планую ще піти в візекс для порівняння діагнозу.

 11. 11
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Ліна каже:

  Мені тоді було дивно,невже так багато людей кожен день роблять операції?!

  Наскільки я знаю, лазерні корекції проводять приблизно 1-3 дні в місяць. І для цього клініки запрошують професіоналів. А їх в Україні не багато. В цьому я не бачу нічого поганого. До речі, в Візексі оперує той самий лікар, що і в Лазер плюсі.

 12. 12
  avatar статистика sophia коментує:

  Ліна каже:

  Гловний лікар(невисокий чоловік,років за 40 з неприємним запахом цигарок..)

  Так, це їхній головний, який всім наліво і направо пропонує зміцнити сітківку, про що я і писала вище.
  І ви дещо сплутали операції. Їхній головний лікар (Міцкевич Юрій Феліксович) власноруч проводить лише операції зі зміцнення сітківки і їх таки роблять дуже багато мало не щодня. А лікар із Донецька приїжджає для лазерної корекції зору. Це абсолютно дві різні та неповязані речі. Я досить детально описала весь процес в тексті і про ці ситуації зокрема.

 13. 13
  avatar Ліна коментує:

  Записалася сьогодні у Візекс на діагностику аж на початок серпня. Маю надію,якщо є черга в клініку, то будуть добрі результати. По телефоні мені сказали,що операції з корекції, а не по змуцненню сітківки, проводить їхій лікар Гудзь Андрій Степанович вже біля двох років.
  Зоряна каже:

  До речі, в Візексі оперує той самий лікар, що і в Лазер плюсі.

 14. 14
  avatar Ліна коментує:

  http://www.levenya.me/2008/12/blog-post.html
  ще от знайшла блог з відгуками про Лазер Плюс. є хороші і не дуже..)може комусь буде в нагоді.особисто для себе вирішила спочатку порівняти,потім зробити вибір.

 15. 15
  avatar Наталія коментує:

  Доброго дня, sophia!
  Вже минув рік як Ви зробили операцію. Як у Вас зір на даний час?
  Я й раніше, ще з початку 2000-х років, замислювалася про лазерну корекцію, але, як Ви вірно написали, мало нормальної інформації. Останнім часом це питання знову стало актуальним для мене.
  Буду дуже вдячна за увагу до мого питання.

 16. 16
  avatar статистика sophia коментує:

  До Наталія:
  Доброго дня, Наталю. І справді, вже рік минув від дня операції, і я буквально кілька днів тому, коли у нас проглянуло перше весняне сонечко знову згадала, як чудово я зробила, що таки наважилась на цей крок. Незрівнянне почуття, коли дивишся у вікно і бачиш на деревах кожну гілочку, кожен новий листочок. Коли не мусиш просити нікого подивитись для тебе ціну в магазині, чи номер маршрутки.. Одне слово, якщо зараз мене знову хтось би спитав чи варто без зайвих вагань та слів скажу: ВАРТО! 100% зір і справді коштує кожної витраченої на це гривні і того недовгого дискомфорту після операції, через який довелося пройти. Тож не вагайтесь і не зволікайте, а вибирайте клініку та вперед до нових чітких горизонтів! ;)

 17. 17
  avatar Наталія коментує:

  До sophia:
  Дякую, sophia, за увагу до мого питання!
  Хотіла ще уточнити: ці в Лазер плюс, наприклад, за 1 око? Тобто, оскільки Ви робили операцію на обох очах, то ціни з прайсу множили на 2, так? На сайтах клінік, зазвичай, не уточнюють цей момент, а не хотілося б приїхати на діагностику і, дізнавшись ціну, сказати: Вибачте, я прийду через пару років, коли дозбираю грошей )))))))))))))

 18. 18
  avatar статистика sophia коментує:

  До Наталія: Щодо цін, то чіткого прайсу у них немає. Конкретна вартість вказується залежно від ваших індивідуальних параметрів, ступеню короткозорості тощо. Ціну вказує сам лікар, тому у мене є ще й дуже сильна підозра, що він орієнтується на платоспроможність кожного клієнта знайомлячись із ним під час оглядів та просто психологічно його оцінюючи. В середньому на два ока я б вам радила орієнтуватися на 10 000 грн, можливо на 1-2 тисячі менше. Це уже включно із попередніми оглядами, за які теж доведеться платити.

 19. 19
  avatar Наталія коментує:

  До sophia:
  Дякую!
  На сай��і Лазер плюс вказана ціна в середньому 5 тис. грн. Але у відгуках про подібні операції зазвичай фігурую 10-12 тис. Тож я на суму й орієнтувалась.
  Дякую ще раз за інформацію! :)

 20. 20
  avatar статистика sophia коментує:

  До Наталія:Що ж, сподіваюся мій допис і справді виявився для вас корисним, і бажаю вам, якщо серйозно налаштувались на кардинальний крок щоб все пройшло успішно і не баріться поділитись результатами!

 21. 21
  avatar Наталія коментує:

  До sophia:
  Я допоки грошиків назбираю, то часу трохи пройде, але обіцяю поділитись результатом може комусь теж стане у нагоді! :)

 22. 22
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  Всім знову привіт!!! Як я вже вище зазначала мій зір лазерній корекції не підлягяє, але маю хороші новини: він трохи піднявся (-10; -18) і є шанс виправити міопію з астигматизмом спеціальними лінзами (не тими що багато хто користується і які треба міняти або щодня, або раз на місяць, а такими що робляться на замовлення відповідно до структури ока для цього робиться топографія рогівки, і займають площу якраз розміром як зіниці). Радість ця коштує дорого, але дає мені шанс покращити ситуацію :)
  Все таки я противник хірургічних (чи лазерних) втручань, око досить складний і делікатний орган.

 23. 23
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До Чорна Княгиня:
  Дуже гарна новина!!! :)

 24. 24
  avatar volchok коментує:

  Доброго дня. Хочу спитати автора статі. А Ви не боїтесь того, що з вашими очима стане, скажімо, років через 10-15? Тому що рік чи два після операції це ще малий термін, щоб оцінити результат в позитивному виді. Наскільки я вже розуміюся на операціях, а у мене їх було аж п`ятнадцять (це не перебільшення, це пластична хірургія) пройшло 20 років.Все одно з часом я відчуваю біль в місці проведення операції. І це далеко не ОКО. Я так думаю, що око ще більше може боліти. :roll: Користуюсь лінзами, а що робити? Тому вважаю, що всі ці розмови варто, чи не варто це глухий кут. Нічого конкретного не прочитала и через 10 років (цікавилась в 2004 році). Як час біжить швидко. Буду користуватися лінзами, поки чогось конкретного не взнаю.

 25. 25
  avatar статистика sophia коментує:

  До volchok:
  Так якраз і суть в тому, що Ваші операції це далеко не око. Якщо правильно розумію, Ви мали операції, при яких Вам розрізали шкіру, а це, звісно ж, абсолютно інша річ. На шкірі лишаються рубці, шрами, і т.п., які можуть бути чутливими та періодично боліти, а око має слизову оболонку (сподіваюсь, не заперечуватимете, що слизові оболонки мають здатність гоїтись значно швидше, ніж та сама шкіра), яка загоїлась повністю без жодних слідів та рубців. То звідки там можуть виникнути якісь больові відчуття? Якщо тільки Ви собі самі не штрикнете в око ручкою, то я дуже сумніваюсь, що воно саме по собі почне боліти)))) А походити ще 15-20 років із 100% зором до того часу, коли в мене розвинеться вікова далекозорість це не так вже й погано, як Ви гадаєте???
  І ще цікаво, що саме Ви маєте на увазі під нічого конкретного не дізналася??? Здається, я описала весь процес лазерної корекції зору дуже чітко і конкретно з багатьма подробицями та деталями, які мало де ще можна знайти і інтернеті від імені людини, що через все це пройшла (принаймні мені таке не траплялось перед тим як я сама зробила операцію).

 26. 26
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До volchok:
  Щоб взнати щось конкретне зверніться до фахівця і він вам точно дасть відповіді на усі запитання.
  Після корекції та загоєння око не болить) Мій брат зробив і дууууже задоволений. Знову почувається повноцінною людиною.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »