Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Чому не усі жінки хочуть заміж?

Чоловік одружується, тому що закохався. Жінка закохується, тому що хоче вийти заміж. Анрі Дювернуа

Чому не усі жінки хочуть заміж? Так так, ви усе правильно прочитали, там дійсно пише НЕ хочуть. І як би воно парадоксально не звучало,  далеко не всі жінки в наш час натирають ніжки в погоні за потенційним нареченим. Жінки стають самостійними і незалежними, вони розвиваються і можуть втерти носа чоловікам в багатьох питаннях. Вони надивились багато прикладів невдалих шлюбів і не хочуть брати в цьому участь. Вони не йдуть на повідку в суспільства і не виходять заміж тільки тому що так треба, що вже 27, що сусіди шепочуть у слід.

А ви продовжуєте вважаєте це нісенітницею, тому давайте поговоримо детальніше. icon cool Чо��у не усі жінки хочуть заміж?

1. Чоловіки думають, що кожна жінка мріє про білу сукню, шоколадний фонтан і крики Гірко!. Це далеко не так. Кожна жінка знає, що після слів давай одружимось її чекає півроку а то й рік довгих приготувань, вибирань залів, квітів, кошичків, бантичків, бокальчиків, стрічечок і рюшечок. Звісно ж, якщо бюджет дозволяє, можна найняти собі упорядника весілля, але ж чоловіки часто вважають це не доцільним нащо витрачати зайві гроші, якщо з усім може справитись жінка. Всі жінки ж мають вважати ці витрачені дні і місяці щастям!!! Але не всім жінкам це подобається. Хтось залюбки б краще цей час провів з подругами в кафе чи за розробкою якогось нового проекту, одним словом справді для себе. Більшість пар влаштовують весілля для всіх (сусідів, родичів, троєрідних сестер двоєрідного дядька), але не для себе.  А багато жінок з радістю віддали б перевагу двом тижням під сонцем на Балі.

2. Жінки цінують свій час. А заміжжя забирає його чимало. І вже замість дискотеки, вам потрібно спішити додому, бо там на вас чекає голодний чоловік, який чомусь не вміє приготувати собі смаженої картоплі.

 Чому не усі жінки хочуть заміж?3. Не кожна жінка любить готувати. А заміжжя це автоматична підписка під щоденне стояння біля плити. Сніданки, обіди, вечері, сніданки, обіди, вечері і все знову і знову по колу. Нескінченний процес. А ще купівля продуктів, намагання вгодити смаку чоловіка в той час, коли їй цілком вистачає бутерброду на сніданок, обіду в кафе і вечері фруктами.

4. Так само далеко не кожна жінка любить збирати по квартирі розкидані шкарпетки, дивитись футбол, запах сигаретного диму, стільчики, які перетворюються в імпровізовану шафу, вічно піднятий обвідок унітазу, зайняту ванну і т.д.  Вийти заміж автоматично означає обмежити свій вільний простір, впустити на свою територію ще одну людину з купою своїх звичок.

5. Багато жінок до заміжжя звикли жити так, як їм хочеться: самостійно приймати рішення, розплановувати свої дні, в тому числі вихідні дні. Гуляти тоді, коли їм хочеться, з тими людьми, з якими їм хочеться, спати стільки, скільки їм хочеться і тоді коли хочеться, поводитись і вдягатись так, як подобається тільки їм. А після заміжжя чоловіки забувають, що їх жінка індивідуальність. І починається: з тими не спілкуйся, з тими не гуляй, довго не затримуйся, багато не пий, зніми це відверте плаття, нащо тобі фарбуватись, я тебе вже і так різною бачив, приготуй мені свіжий сніданок в шостій ранку, попри те, що на роботу тобі на десяту. І дорікання на зразок Чому ти не запитала мене перш ніж купити цей сир?, Чому ти затрималась на роботі на пів години?, Чому твоя мама так часто мені телефонує?, Чому ти проти того, що мені дзвонить в першій ночі Оксана, вона ж мій тільки друг? і т.д.

6. Жінки не хочуть бути зрадженими, обманутими. А це вже стає нормою в сучасному суспільстві. Значно краще вільні стосунки, де ніхто нікому нічого не винен. А ще багатьох влаштовує роль коханки. Тут мінімум обовязків і максимум уваги, турботи, подарунків, ресторанів, квітів. І ніяких брудних шкарпеток. Вони залишаються для дружин.

7. Дуже багато жінок в наш час є фінансово незалежними. Тому чоловіки їм для забезпечення просто не потрібні.

8. Не обовязково  виходити заміж і для того, щоб було кому поміняти згорівшу лампочку чи пересунути меблі. З цим вправно справляються наймані майстри.

9.Вийти заміж дуже часто означає народити дитину за рік після того. А жінки бувають ще не готовими до виховання дітей, їм іноді хочеться хоча б до 30-ти пожити для себе.  А народити для того, щоб злі язики заспокоїлись абсурд.

 Чому не усі жінки хочуть заміж?10. Часто багатьом жінкам заради заміжжя приходиться пожертвувати частиною свого життя, карєрою, хобі, розвитком. Розвиватись можна в бізнесі, а чоловіки часто вважають, що найкращий розвиток це вдосконалення кулінарних здібностей.

11. Якщо жінці не 16-18 і є голова на плечах, їй не достатньо просто любити хлопця. Вони не готова вийти за нього заміж бо в нього красиві очі, чи бо він так гарно говорить про любов. Вона дивиться на нього довготривало, як на батька її майбутніх дітей. І цьому чоловікові одних гарний очей точно не вистачить. Він має бути перспективним, ціка��им, розумним, мужнім, надійним і т.д. і т.п.  Вимоги ростуть. А з ними автоматично зменшується кількість тих, за кого б дійсно хотілося і вартувало виходити заміж. Мудра жінка не виходить заміж для того, щоб просто бути заміжньою, мудра жінка обирає того, з ким зможе прожити все життя, хто буде хорошим батьком її дітям. Чоловіки ж в свою чергу часто хибно думають, що якщо він народився чоловіком цього вже достатньо для того. щоб будь-яка жінка хотіла вийти за нього заміж.

Напевно діти є єдиним беззаперечним аргументом, який можна навести за одруження. Бо їх треба народжувати в шлюбі, щасті і любові.  І не тоді, коли є тільки шлюб і немає всього іншого.

Я не феміністка, аж ніяк. Але мене дивує складена суспільством думка про те, що кожна жінка хоче заміж. Ця думка суспільства настільки сильна, що і самі жінки починають так думати. Кожна жінка заслуговує на щастя. А в кожного воно своє: в когось це карєрні здобутки і воля, а хтось щасливий коли пече пироги.

Будьте щасливими, жінки! Завжди у усюди, не зважаючи на те, є у вашому паспорті штамп чи немає!

happy woman Чому не усі жінки хочуть заміж?

 

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Чому не усі жінки хочуть заміж?
googleplus Чому не усі жінки хочуть заміж?
mailru Чому не усі жінки хочуть заміж?
odnoklassniki Чому не усі жінки хочуть заміж?
yandex Чому не усі жінки хочуть заміж?

Переглядів: 3,022

Авторська довідка
merelin
avatar

Думок: 147

 1. 101
  avatar vorona коментує:

  Не встигли таку цікавеньку тему обговорити, а вже дивні чоловіки княгинь поображали. От і дивуйся після того, чого дівчата заміж не хочуть. Навіщо чіплятися до жінок про їхні помилки чи можливості? Жінки можуть все, нема такого в світі, чого б жінка не зробила! В тому числі і помилок. Ну і що? Чи це є причиною доводити жінку до виправдань?
  А взагалі тема була трохи не про те, але щодо фінансів в сім*ї, то однозначно чоловік повинен заробляти, а жінка тратити, і немає значення де, за кордоном чи в Україні. :crazy:

 2. 102
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Чорна Княгиня каже:

  розпочніть ЩОДНЯ розмовляти на 5-х мовах, а також обмежтеся колом спілкування де 2 людини – українці, а решта іноземці, тоді б я послухала яка у вас буде “ідеальна” мова.

  ох уже ці відмазки :funny: а на 5 мовах ну то тішитись треба!!! така розумниця! мало-хто може похвалитись такими широкими знаннями.

 3. 103
  avatar статистика Зоряна коментує:

  vorona каже:

  Навіщо чіплятися до жінок про їхні помилки чи можливості?

  тут це двосторонній процес))) і демократія :funny:
  vorona каже:

  однозначно чоловік повинен заробляти, а жінка тратити, і немає значення де, за кордоном чи в Україні.

  ой, яке класне оригінальне твердження!)))) :funny: а як же самій хоч на помаду заробити і там на чорний день?

 4. 104
  avatar статистика duvnuj коментує:

  vorona каже:

  Навіщо чіплятися до жінок про їхні помилки чи можливості? Жінки можуть все, нема такого в світі, чого б жінка не зробила! В тому числі і помилок. Ну і що?

  Ну і те, що хто робить помилки сам, хай не вишукує їх в інших :)

  Можуть все, особливо помилки, нелогічність, істерики.. всяке можуть.. не будемо переліувати всі їх переваги :-D

 5. 105
  avatar статистика duvnuj коментує:

  vorona каже:

  однозначно чоловік повинен заробляти, а жінка тратити, і немає значення де, за кордоном чи в Україні

  хм. то виглядає так, ніби чоловік все заробляє, а жінка розставляє ноги? Якийсь дивний розподіл обовязків :secret:

 6. 106
  avatar Ви_про_шо? коментує:

  Бігме, читав ті коментарі і таки не осилив. А про що ви тут теревените? Стаття цікава, але тільки як допис, не більше, хтось поділився своїми думками і вони мають право на існування. Можна написати статтю Чому чоловіки не хочуть одружуватись міняючи тільки вона на він і шкарпетки на косметику, білизну, телефони, ключі. але навіщо? всі тут в однаковій мірі і праві і не праві. стосунки це вам не математика, там однозначності не буває, але якшо є повага один до одного і бажання :) , а якшо ще бажання поступитись своїм Я, то питання одружуватись/не одружуватись взагалі не виникне. І на останок, це тільки мені здається, що українці не можуть ні в чому дійти згоди? я переконаний, що всі тут розумні і культурні люди, то навіщо оці всі суперечки про кришку унітазу і заробляння грошей? вам не здається шо це банально? все ж таки не про унітази ж мова йде )))

  Поваги Вам і взаєморозуміння!

 7. 107
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ви_про_шо? каже:

  стосунки це вам не математика, там однозначності не буває, але якшо є повага один до одного і бажання , а якшо ще бажання поступитись своїм Я, то питання одружуватись/не одружуватись взагалі не виникне.

  Отож бо!

  Ви_про_шо? каже:

  навіщо оці всі суперечки про кришку унітазу і заробляння грошей? вам не здається шо це банально? все ж таки не про унітази ж мова йде )))

  Та хто його зна чого тим жінкам той унітаз так вперся! :-|

 8. 108
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  чоловік все заробляє, а жінка… розставляє ноги?

  веселий підхід))) :funny:

  Ви_про_шо? каже:

  я переконаний, що всі тут розумні і культурні люди, то навіщо оці всі суперечки про кришку унітазу і заробляння грошей?

  для дискусії, панове! так веселіше ;) було б нудно якби всі обмежувались коментарями ой, як гарно, чудова стаття, браво автору і т.д.

 9. 109
  avatar статистика duvnuj коментує:

  І було б нудно, якби ніхто не доводив свою думку, а всі тримали її при собі. Звісно кожен може сказати ну добре у кожного своя думка і мовчати, але тоді де спілкування? З байдужості починається апокаліпсис

 10. 110
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  Зоряна каже:

  ох уже ці відмазки

  в тому й вся суть, що ні. мене частково врятувала Спільнота ;) , тому що до вступу сюди писати українською ледь не розівчилася. а при розмові до сих пір мішаю всі мови підряд :( бо як не памятаю слова на одній, то шукаю відповідник іншою мовою.. такий собі суржик виходить :cry:

 11. 111
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  duvnuj каже:

  Та хто його зна чого тим жінкам той унітаз так вперся!

  а кому подобається коли привчаєш чоловіка до порядку, а він робить навпаки? :funny:

 12. 112
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  duvnuj каже:

  З байдужості починається апокаліпсис…

  та він, нібито, вже почався :evil:

 13. 113
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Чорна Княгиня каже:

  а кому подобається коли привчаєш чоловіка до порядку, а він робить навпаки?

  Бо це не кіт, якого ви привчаєте до чогось. Якщо він вважає, що порядок має бути інший значить так тому і бути.

 14. 114
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Чорна Княгиня каже:

  та він, нібито, вже почався

  з байдужості!

 15. 115
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  duvnuj каже:

  Якщо він вважає, що порядок має бути інший – значить так тому і бути.

  а як же компроміс?

 16. 116
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  Бо це не кіт, якого ви привчаєте до чогось.

  ггг) не кіт, але дуже схоже) так само треба про нього турбуватись, гладити, годувати :)

 17. 117
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  Зоряна каже:

  так само треба про нього турбуватись, гладити, годувати…

  а він повинен муркотіти від задоволення, а не мітити територію де заманеться :-D

 18. 118
  avatar статистика duvnuj коментує:

  От тільки ви забуваєте, що чим кота б не годував він все одно залишається ЗАВЖДИ незалежним і гуляє сам по собі.

 19. 119
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  duvnuj каже:

  чим кота б не годував – він все одно залишається ЗАВЖДИ незалежним і гуляє сам п�� собі.

  взагалі-то це про кішку ;)

 20. 120
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Це про котів, як вид.

 21. 121
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  він все одно залишається ЗАВЖДИ незалежним і гуляє сам по собі.

  от сволоч поганий кіт! :funny:

 22. 122
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Зоряна:

  Не поганий кіт, а АЙ МОЛОДЕЦЬ!!!

 23. 123
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До duvnuj:
  Я ж і кажу, що ті чоловіки, як коти сволочі АЙ МОЛОДЦІ!!! :funny:

 24. 124
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Хтось тут договориться! :-x

 25. 125
  avatar vorona коментує:

  duvnuj каже:

  vorona каже:

  однозначно чоловік повинен заробляти, а жінка тратити, і немає значення де, за кордоном чи в Україні

  хм. то виглядає так, ніби чоловік все заробляє, а жінка… розставляє ноги? Якийсь дивний розподіл обов’язків

  Давно не заглядав. Гарні тут у вас теревені. Можна було б довго стібатися по всіх тут питаннях, але часом хочеться і щось серйозніше побачити за стьобом.
  На перший погляд все правильно здається, так, як каже пан Дивний чоловік заробляє, а жінка ноги розставляє. А дивлячись з відстані, то все серйозніше. Жінки не просто не хочуть заміж (взагалі це тривожний для суспільства симптом), вони відчувають, що не зможуть виростити потомства. А деталей можна накручувати скільки завгодно, не заборонено

 26. 126
  avatar статистика duvnuj коментує:

  vorona каже:

  Жінки не просто не хочуть заміж (взагалі це тривожний для суспільства симптом), вони відчувають, що не зможуть виростити потомства.

  Чого? Навпаки більшість тіки то й хоче що заміж і тільки то й вміє що дітей пачками робити

 27. 127
  avatar статистика Зоряна коментує:

  vorona каже:

  Жінки не просто не хочуть заміж (взагалі це тривожний для суспільства симптом), вони відчувають, що не зможуть виростити потомства.

  ну часто жінки хочуть заміж саме з тієї причини материнська сторона бере ��воє. так ж природою закладено і майже до кожної жінки рано чи пізно приходить бажання народити дитину. а для цього потрібний чоловік. і нічого в тому гріховного нема. так вже природа створила.
  duvnuj каже:

  Навпаки більшість тіки то й хоче що заміж

  ну то якось такобмежено, я б сказала

 28. 128
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  duvnuj каже:

  тільки то й вміє що дітей пачками робити…

  а чи народжуються ці діти здоровими ось запитання? :(

 29. 129
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Чорна Княгиня:

  Але це вже інше запитання.

 30. 130
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  До duvnuj:
  не дотепно.

 31. 131
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Чорна Княгиня:

  Це й не був дотеп. Для чого говорити аби-що коли сказати нічого?

 32. 132
  avatar статистика didyko коментує:

  Нiсенiтниця!
  Вiд початку i До кiнця!
  Кожна психологiчно здорова людина хоче мати здорову сiмю..
  А все iнше це вiдмовки хворих.
  А сiмя це не пiдпис на паперi, а вiдверте кохання чоловiка та жiнки одне до одного, коли все робиться одне для одного з радiстю та самовiдданiстю вiд початку i до кiнця.

 33. 133
  avatar статистика merelin коментує:

  didyko каже:

  А все iнше – це вiдмовки хворих….

  о, то Ви лікар і вмієте ставити діагнози?
  didyko каже:

  сiм’я це не пiдпис на паперi, а вiдверте кохання чоловiка та жiнки одне до одного

  і багато ви знаєте таких сімей? якщо так, то я рада за вас. в свою чергу я знаю сотні прикладів, де сімя саме підпис на папері. а от відверте кохання чоловіка і жінки таких прикладів я знаю одиниці. на жаль. зради, розлучення і сумна статистика це все залишається від Вашого:
  didyko каже:

  Кожна психологiчно здорова людина хоче мати здорову сiм’ю..

  Хоча я не дивуюсь, думка суспільств про те, що кожен мусить хотіти створити сімю (дівчатам бажано до 25, а хлопцям коли знайдуть хорошу роботу) аж надто вїлась в мозок людей. Проте, я б не дозволяла собі такі кардинальні заяви. Люди індивідуальності, і в кожного свої потреби. Якщо ж ви не можете цього зрозуміти, не осуджуйте.

 34. 134
  avatar статистика duvnuj коментує:

  didyko каже:

  сiм’я це не пiдпис на паперi, а вiдверте кохання чоловiка та жiнки одне до одного, коли все робиться одне для одного з радiстю та самовiдданiстю вiд початку i до кiнця…

  Це все можна робити і без підпису на папері. І крім штампів в паспортах в цьому житті є і інші важливі справи.

 35. 135
  avatar статистика didyko коментує:

  До merelin:
  Я не лiкар, я просто знаю багато жiнок, якi з початку були такi собi незалежнi i самостiйнi, крутили носом, що iм усе це (сiмя та iнше i задарма непотрiбне), а згодом почали плакатися, що нiяк неможуть знайти собi притулку усi насправдi гарнi чоловiки вже ,вибачте, зайнятi. i тепер iм доводиться пiдбирати, знову вибачте, гiмно з цiдилки..

  друга нотатка, про кохання так я знаю нехай небагато, але знаю сiмi де чоловiк та жiнка живуть одне одним. I я сам зi своею жiнкою вже 17 рокiв разом, маемо 2х синочкiв, i ми досi закоханi одне в одного

  А думка суспiльства тут нiдочого, у нас з жiнкою е 3 подруги, якi аж пищать хочуть сiмю та дiточок, але впустили свiй золотий час, згаяли його на кареру, i тепер неможуть найти собi з цiдилки нiчого путнього.

 36. 136
  avatar статистика merelin коментує:

  що нiяк неможуть знайти собi притулку…

  не можуть знайти собі притулку? вони що вуличні собаки, яким потрібний притулок? можна бути самостійною і щасливою, добитись чогось в житті, жити в гармонії і в затишку. а відсутність офіційного чоловіка і штампу паспорті нормальних сформованих жінок не засмучують. тим більше ніхто не забороняє мати стосунки.

  didyko каже:

  усi насправдi гарнi чоловiки вже ,вибачте, зайнятi…. i тепер iм доводиться пiдбирати, знову вибачте, гiмно з цiдилки…..

  о, то і мені напевно в мої 25 треба неодмінно виходити заміж, а то потім прийдеться підбирати!? На кожен товар є свій покупець, і 30 тобі років чи 40 це не має жодного значення! красиві доглянути і щасливі жінки рідко залишаються без чоловічої уваги. і як там казав Омар Хаям Вже краще голодувати, ніж що-попало їсти. І краще бути одному, ніж поруч з ким-попало. Тому нікому ніколи не пораджу виходити заміж за першого кращого кандидата лиш би не бути самій і бо тобі вже 25, 27 чи навіть 30.

  didyko каже:

  сiм’i де чоловiк та жiнка живуть одне одним.

  це, на жаль, скоріше вийняток, ніж правило. як і ваш шлюб. але я щиро за вас рада.

  didyko каже:

  впустили свiй золотий час, згаяли його на кареру, i тепер неможуть найти собi з цiдилки нiчого путнього….

  хай би той час, що витрачають на пошуки, провели в салоні краси, або з хорошою книжкою. результат, повірте, був би кращим. аніж порпатись невідомо де і шукати невідомо кого. я писала статтю про сформованих, розумних, самостійних і щасливих жінок, про тих, для щастя яким не потрібно штампу в паспорті. ваші подруги напевно не з таких.

 37. 137
  avatar статистика didyko коментує:

  До merelin:
  нажаль у мене клавiатура без украiнськоi, i менi дуже незручно писати, тому нiце вiше доводити нестану
  Лише одне, усi нашi подруги, за яких я писав, мають по 2 вищих освiти, i зовсiм не мавпи зовнi але. навкруги них лише замiжнi чоловiки, а тi що вiльнi, далеко не вiдповiдають найменшим вимогам до супутника життя. (дiвчатам 28-32 роки.) i вони зовсiм не е мисливцi за синiм штамом у пасошi. вони просто нарештi награлися у волю i фемiнизм, i хтять лише надiйноi опори та кохання. а щастя без цего небуде..
  I нажаль ви мене ще згадаете, пiзнiше, кажете вам лише 25. час спливае маленькими кроками, ала миттево..

 38. 138
  avatar статистика merelin коментує:

  то все-таки:
  didyko каже:

  навкруги них лише замiжнi чоловiки

  чи
  didyko каже:

  гiмно з цiдилки…..

  ?
  didyko каже:

  нарештi награлися у волю i фемiнизм, i хтять лише надiйноi опори та кохання….

  фемінізм тут ні до чого. це зовсім інше. надійну опору можна мати, і кохання також, і без штампу в паспорті! і без усіх цих офіційних формальностей!
  didyko каже:

  а щастя без цего небуде…..

  о так! щастя не буде без кохання (хоча тут теж можна посперечатись). а от без штампу можна бути ще й якою щасливою.
  didyko каже:

  2 вищих освiти, i зовсiм не мавпи зовнi…

  може вони надто багато працюють і просто не мають часу знайомитись з нормальними чоловіками? та й 2 освіти зовсім не показник тут. думаю причину тут варто шукати саме в тих дівчатах, а не в тому, що чоловіків немає.

  didyko каже:

  кажете вам лише 25…. час спливае маленькими кроками, ала миттево…..

  я не кажу, що мені ЛИШЕ 25. мені просто 25. і це не має жодного значення для мене.
  а те, що час спливе маленькими кроками не налякали) в мене буде таке життя, яке я для себе хочу. і я щаслива кожну секунду свого життя, чим не можуть похвалитись чимало одружених дам. і штампу в паспорті в мене немає, але це не заважає бути коханою і кохати.

 39. 139
  avatar статистика duvnuj коментує:

  didyko каже:

  усi нашi подруги, за яких я писав, мають по 2 вищих освiти, i зовсiм не мавпи зовнi

  Буває у людей такий тип характеру що їх ніхто не хоче ні в 20 ні в 30 ні в 40 навіть з 4-ма освітами і фізіономією Міли Йовович.

 40. 140
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Стереотипи щодо того, що треба вийти заміж до 22, а до 23 вже народити невикорінні, я так бачу. І чим старші люди тим у них в голові ряснішим цвітом всі ці штампи і кліше буяють.

 41. 141
  avatar статистика nirvanus коментує:

  До duvnuj:

  Ніяких стереотипів не існує, кожна людина сама вирішує :-D

 42. 142
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ви знову забули, що над кожним здоровим глуздом і власним вибором нависає якийсь змій-розумник, який постійно зловіще шипить ти робиш все неправильно, ти маєш робити інакше, я знаю в чому твоя помилка ;)

  А дехто навіть пеклом лякає :)

 43. 143
  avatar статистика nirvanus коментує:

  До duvnuj:

  Ні ні, людська поведінка не залежить від жодних чинників, кожна людина унікальне творіння, не схоже на інші.. Фрейд із своїм психоаналізом просто психанув та й ще Юнга заразив цією маячнею, бо люди мають голову на плечах і не піддаються під моделі поведінки..

 44. 144
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  мій-”розумник”, який постійно зловіще шипить “ти робиш все неправильно”, “ти маєш робити інакше”, “я знаю в чому твоя помилка”

  сусіди, бабки під підїздом, а інколи навіть батьки.

 45. 145
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Зоряна:

  і це більш-менш логічно, бо то їх така місія задовбувати :funny: Хоча є й багато просто розумників які настільки впевнені в тому що розкрили істину буття, що не можуть не залізти з нею в кожну задницю поділитись своїми безцінними знаннями зі всіма оточуючими незалежно від того хочуть вони цього чи ні 8)

 46. 146
  avatar статистика princessdiplomat коментує:

  Дуже класна стаття!
  Дуже хороші агрументи. Реалістичні і зрілі.

  Вітаю з хорошою роботою і бажаю щастя авторці! :)

 47. 147
  avatar статистика merelin коментує:

  До princessdiplomat:
  Дякую!
  Я рада, що сподобалось!
  А щодо щастя, то воно в мене є :)

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »