Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

День народження: бути чи не бути?

Що ж це за свято таке містичне – день народження? Свято подарунків та компліментів? Ще один крок до старості? Розваги і тости? Викинуті гроші? Друзі і знайомі? Лакмусовий папірець самотності? Радісні клопоти? Зайвий геморой?

Кожен, без сумніву бачить його по-своєму. Багато людей очікують цей день із нетерпінням, бо це для них радісне свято, день привітань, гарних подарунків, сюрпризів і несподіванок. Для багатьох  це можливість запросити друзів, рідних, і просто знайомих, а також зібрати за одним столом усіх, кого давно не бачили. Без сумнівів, для особистості цей додатковий рік вагоміша подія, ніж щорічний «Новий рік».

Для інших цей день має не більше значення аніж день взяття Бастилії, день агронома, чи міжнародний день туризму. Такі люди як правило не заморочуються святкуваннями та прийомом гостей, не організовують вечірок. Вони с��хо приймають вітання, і ґречно дякують усім, хто не забув. Але таких людей, насправді, дуже мало. Більшість або ж ставиться до цього дня позитивно, або ж не може собі позволити не святкувати.

«До мого дня народження ще місяць, а я вже в паніці!» – такі слова можна часто почути від людей, які таки святкують цей день, але не дуже то від нього в захваті. Переважно це через те, що вони не знають як святкувати, де святкувати, і кого ж запросити. Питання досить непрості навіть для тих, у кого більш-менш сформовані традиції святкування. Адже із роками міняються як можливості, так і коло спілкування. Науковці підрахували, що ми змінюємо друзів приблизно кожних 7 років. І навіть якщо ви 5 років поспіль святкували свій день народження у тій самій компанії, то не факт, що на 6-ий рік не доведеться міняти склад.

По суті, цей день нічого не міняє, ми стаємо старші не на рік, а лиш на день. Хоча, саме в цей день ми задумуємось про свій вік більше аніж протягом всього року. А ще й усі навколо ніби навмисне помагають. То хлопцям кажуть тост «Тобі вже не 16, пора уже знайти своє покликання», або дівчатам «Тобі вже 22, бажаємо аби по швидше заміж вийшла». Як день народження у когось із подружжя, то обов’язково буде щось на кшталт «Вже такий вік… бажаємо щоб наступного року нас за столом було на одного більше». А кращий друг просто подзвонить і скаже: «Ну що, старий пердун, ти став ще старшим! Вітаю!».

Але на моє переконання, нам рівно стільки років, на скільки ми себе відчуваєм. І ні роком більше. Тому, в цей день слід веселитись і забути про всі проблеми. Адже це свято саме для кожного з нас!

Всіх вітаю з Днем народження!

Читайте також:

5 основ вдалого дня народження

presents День народження: бути чи не бути?

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal День народження: бути чи не бути?
googleplus День народження: бути чи не бути?
mailru День народження: бути чи не бути?
odnoklassniki День народження: бути чи не бути?
yandex День народження: бути чи не бути?

Переглядів: 2,208

Авторська довідка
Дивний
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 10

 1. 1
  avatar статистика pani_castalia коментує:

  моя бабця завжди каже: Якби після 75 мені було 74, я б тоді святкувала, а так нема чому тішитися :-|

 2. 2
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Це моє улюблене свято напевно в цілому році)))І завжди його чекаю з нетерпінням. А ще страшенно переживаю щоб все вдалось так, як запланувалось) Ось)))
  Весела така позитивна стаття :super:

 3. 3
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До pani_castalia:

  Крутий вислів! Але ж не всім 75 :) І дехто ще може собі потішитись.. чому б і ні? :-|

 4. 4
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  один мій знайомий зауважив: святкувати ще один рік приближення до смерті? Пхи!.. Думаю,в якійсь мірі він правий, от мусульмани,наприклад,теж не святкують. А мені особисто завжди не щастило зі святкуванням-за ортодоксальним календарем я народилась на Водохреща,і замість З Днем народження! щороку лунало: Збирайся в церкву! :( :cry: ; крім того,родина завжди встигала зіпсути настрій за день наперед,тому для мене вдале свято-це щось на кшталт: не чіпайте і краще не згадуйте,а якщо згадали,то скажіть декілька слів і дайте спокій :sleep: :)
  хотілося б,звичайно, чогось такогощоб аж серце мліло від захвату,але люди стали такі злі і байдужі..:(

 5. 5
  avatar статистика duvnuj коментує:

  кожен може змінити все власноруч. і якщо хочеться святкування для душі то достатньо лише зібрати компанію для душі.

 6. 6
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  ага, і ще гроші :) бажано побільше :-D
  але мені щось з тим геть не щастить! тому нічого не святкую :(

 7. 7
  avatar статистика duvnuj коментує:

  не святкувати бо не дарують гроші нецікаво якось не в них же щастя! 8)

 8. 8
  avatar статистика Зоряна коментує:

  а мені чогось здалось що автор має на увазі не дарують гроші а просто що гроші потрібні на святкування. хоча можна завжди зробити просто пиво-паті чи якийсь квест придумати і розважити і себе, і друзів. Практично безкоштовно. Головне бажання.
  Я вот обожнюю своє ДН))) :oops:

 9. 9
  avatar статистика duvnuj коментує:

  А ще можна на свій ДН влаштувати невеличку вакханалію! :evil:

 10. 10
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  Зоряна каже:

  а мені чогось здалось що автор має на увазі не “дарують гроші” а просто що гроші потрібні на святкування.

  хоч хтось мене зрозумів! :funny: duvnuj каже:

  А ще можна на свій ДН влаштувати невеличку вакханалію!

  певно є досвід? :-D

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »