План Даллеса спрацював?

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

План Даллеса спрацював?

Дуже часто зараз чуємо як люди скаржаться. Скаржаться не лише на погоду чи здоровя, скаржаться переважно на життя, на владу, на державу, на мораль, на суспільство, на молодь (в наші часи такого не було), та ще на безліч речей

Але чому ж люди скаржаться? Маємо все що хотіли! Маємо незалежну державу, якій вже, між іншим, не 5 і не 10 рочків, а яка вже повнолітня, і їй вже можна купувати цигарки у кіоску Маємо свою владу, яку самі собі вибрали Маємо трохи власної мови, трохи свободи слова, трохи демократії І трохи чого поїсти. То чого ж люди невдоволені? Чому на кожному кроці чуємо, що наше суспільство котиться у прірву, що мораль впала? Що тепер авторитет не батьки, не школа і не релігія, а всіляка розпуста і бісовщина? Зі здобутків нашої славетної держави за роки незалежності можна виділити перші призові місця в Європі за рівнями наркоманії, алкоголізму, куріння, СНІДу, корупції, різних вад та венеричних хвороб Ну це якщо не згадувати про розкрадені ресурси, знищену екологію, розвалену економіку та інфраструктуру і ще такий невеличкий безкінечний перелік подібних речей.

Що це? Результат невиправного українського менталітету та звички красти в самих себе та нищити своє, чи наслідок якогось невидимого неозброєним оком, давно запущеного вбивчого механізму?!

Без першого тут явно не обійшлось, і це ми якщо не знаємо, чи не визнаємо, то інтуїтивно чітко і ясно відчуваємо усіма фібрами своєї душі. Хоча, прихильники теорії змови залюбки стверджували би, що це все таємний план по знищенню нашої нації, при цьому методично помахуючи перед обличчям опонента папірцем із славнозвісною назвою Доктрина Даллеса. Це є документом, що свідчить про таємний план розвалу і знищення радянського суспільства зсередини. У 1945 році, у своєму виступі перед спеціальною комісією Сенату США, директор ЦРУ Аллен Даллас зазначив:

Закінчиться війна, ось усе втрясеться, влаштується. І ми кинемо все, що маємо, все золото, всю матеріальну допомогу на задурювання й обман людей.

Людський мозок, свідомість л��дей здатні до зміни. Посіявши там хаос, ми непомітно підмінимо їхні цінності на фальшиві і примусимо їх у ці фальшиві цінності вірити. Як? Ми знайдемо своїх однодумців, своїх союзників у самій Росії.

Епізод за епізодом буде розігруватися грандіозна за своїм масштабом трагедія загибелі найнепокірнішого народу, остаточного, незворотного згасання його самосвідомості. З літератури і мистецтва ми, наприклад, поступово витруїмо їхню соціальну сутність, відучимо митців, відіб’ємо у них бажання займатися зображенням, дослідженням, чи що, тих процесів, які відбуваються в глибинах народних мас. Література, театри, кіно усе буде зображувати і прославляти найниціші людські почуття. Ми будемо всіляко підтримувати і піднімати так званих художників, які будуть насаджувати і втовкмачувати в людську свідомість культ сексу, насильства, садизму, зрадництва, словом, усілякої аморальності. В управлінні державою ми створимо хаос і плутанину

Ми будемо непомітно, але активно й постійно сприяти самодурству чиновників, хабарників, безпринципності. Бюрократизм і тяганина будуть зводитися в чесноти.

Чесність і порядність осміюватимуться і нікому не будуть потрібні, перетворяться на пережиток минулого. Хамство і нахабність, брехня й обман, пияцтво і наркоманія, тваринний страх одного перед одним і безсоромність, зрада, націоналізм і ворожнеча народів, насамперед ворожнеча і ненависть до російського народу, усе це ми будемо спритно і непомітно культивувати, усе це розквітне махровим цвітом І лише дехто, дуже небагато хто, буде здогадуватися чи навіть розуміти, що відбувається. Але таких людей ми поставимо в безпомічне становище, перетворимо на посміховисько, знайдемо спосіб їх оббрехати й оголосити покидьками суспільства. Будемо викидати духовне коріння більшовизму, очорнювати і знищувати основи духовної моральності. Ми будемо розхитувати таким чином покоління за поколінням, витруювати цей ленінський фанатизм. Будемо братися за людей з дитячих, юнацьких років, головну ставку робитимемо на молодь, будемо розкладати, розбещувати, розтлівати її. Ми зробимо з них циніків, негідників, космополітів. Ось так ми і зробимо.

(с) Аллен Даллес, Директор ЦРУ, 1945

План, висвітлений в цьому його виступі пізніше став Доктриною 200, що відома під назвою План Даллеса. Чи дійсно намагались цей план втілити в життя, чи ні ми, можемо лише здогадуватись. Але судячи із того, як методично, пункт за пунктом втілились усі його задуми, ми можемо впевнено стверджувати план Даллеса спрацював.

cigarettes План Даллеса спрацював?

Відсоток чоловіків-курців старше 15 р. за країнами станом на 2006 р.

Сподобалось? Поділись з іншими...

googlebuzz План Даллеса спрацював?
googleplus План Даллеса спрацював?
livejournal План Даллеса спрацював?
mailru План Даллеса спрацював?
odnoklassniki План Даллеса спрацював?
yandex План Даллеса спрацював?

Переглядів: 135

Авторська довідка
duvnuj
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!
*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »