Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)

Вже ні для кого не секрет, що чоловіки і жінки різні істоти. І як подейкують, нам одне одного ніколи не зрозуміти. Але я не зовсім з цим погоджуюсь! Жінку треба хоча б спробувати розуміти, адже Жінка друг людини (с).

В цій трагічн��й і сповненій співчуття статті я спробую зрозуміти трагічну долю жінки в жорстокому сучасному суспільстві.

Тож, чи важко бути жінкою? Звісно ж так! Це справжня каторга. З самого малечку бідолашним жінкам прививають клятий стереотип, що все на світі має робити чоловік, тим самим позбавляючи нещасних жінок можливості насолодитися всіма барвами цього світу.

Бідних нещасних жінок заставили носити цей обтяжливий титул прекрасної статі. І з цього витікають усі важкі наслідки: підлі чоловіки надокучають прекрасній статі постійними рецидивами уваги, любові і ніжності. Жінок ні за що ні про що століттями оспівують в піснях і легендах, присвячують їм серенади і малюють картини. На особу жіночої статі навіть спихнули важку працю бути музою.

Ті підлі чоловіки навіть вигадали такі способи тортур як балувати жінку, виконувати її забаганки, дарувати квіти й подарунки. Аби допекти їй, вони ладні навіть терпіти всі її капризи, різкі зміни настрою, несподівані скандали і необґрунтовані істерики, крики, биття посуду, сцени ревності на людях та багато інших природніх жіночих розваг. Адже кожен повинен розуміти, що ти козел, і взагалі в мене ПМС це абсолютно вагома причина для істерики! Так само як і я бачила що ти дивився на ту худющу лярву в кафе!.

В довершення до всього жінок зневажливо називають слабкою статтю і всіляко утискають в правах: поступаються місцем в транспорті, відкривають перед нею двері, пропускають вперед, подають руку, допомагають одягнути пальто, цілують руку, роблять компліменти, переносять на руках через калюжі, дають їм свою куртку коли холодно, підтримують коли вона в розпачі, несуть її важкі сумки, сваряться і бються через жінок і навіть викликають одне одного на дуель. І це далеко не весь перелік дискримінативних дій з боку чоловіків

Ніякого життя в жінок. Бідні як каторжні працюють над тим аби захомутати якогось невдячного і недостойного і сісти на його високій незручній шиї і так мучитись до кінця життя більше нічого не роблячи!

А сімейне життя це ж каторга! Ці тварюки чоловіки нічого не роблять! Воно, розумієте, цілий день відпочиває і розважається на роботі (на заводі/в шахті/на будівництві/на війні/тощо, потрібне підкреслити), а ввечері лінива скотина прийде і вляжеться на диван! А ти йому ще й їсти подай!!! Це вже верх хамства! Та безсердечна скотина собі навіть не уявляє скільки жінка напрацювалась за день! То ж купа хатньої роботи: і хату прибери (вакуумним пилососом), і постіль випери (пральною машинкою), і їсти приготуй (плитка, кухонний комбайн, блендер, міксер, мікрохвильовка), і посуд помий (посудомийною машиною). Ви собі уявляєте як болить палець яким бідолашна жінка вмикає всі ці кляті дорогі електроприлади які накупив їй ледачий черствий неспівчутливий чоловік аби перетворити її життя на пекло! Ви думаєте це все? Далі ще важче! Подружці подзвони годину поговори. Серіал подивись. Манікюр зроби, педікюр зроби, нігті посуши, укладку зроби, макіяж зроби, тоналку рівно наклади, очі підведи, брови старі вискубай, нові намалюй (згадай де старі були і ще й там же намалюй), всі кофточки переміряй, спідниці переміряй, чоловіка помини незлим тихим словом за те що от скотина, я вже три тижні в тій самій сукні ходжу, міг би й через тиждень нову купити, попу в дзеркалі розглянь, целюліт побач, подружці подзвони пожалійся що не влазиш в минулорічні брюки ще годину говори! А воно скотина 10 годин на роботі прохолоджувався а зара припреться і на крісло сяде і буде гнити!

А їсти? Їсти готуй їм ще! Роками визбируй старовинні рецепти і вчись в найкращих кухарів, аби зварити їм добірну Мівіну, зробити суперскладний омлет, зісмажити картоплі і сконструювати канапку! (з хлібом!!!). І уявіть собі, тричі на день кожна жінка на планеті балує свого невдячного цілим ресторанним меню! Там і перше, і друге, і третє, і десерт, і напої і ще бознащо!

Каторга а прибирання? Він візьме й порозкидає всі свої два светра по всьому кріслу, що майже те саме що по всьому всесвіту, і ходи то визбируй і неси аж 3 метри до пральної машинки! Так то ж медаль археолога і диплом марафонця треба дати кожній за такі труди!

А вихідні? Які там вихідні! ціла купа роботи! Солярій, спа-салон, перукарня, фітнес-зал, сауна, джакузі, вечірки то ж відпочити навіть часу нема! Нє би пожаліли чоловіки так ті зарази ще й гроші на то все дають і єхидно примовляють іди, люба моя, відпочинь, я ж знаю як ти для мене стараєшся покидьки!

Підлі брехливі істоти ті чоловіки! Це лише чоловік може так ускладнити жінці життя: після 6 годин гонитви по всі�� магазинах з новими шмотками, цей бовдур, який ні бельмеса не петрить ані в шопінгу ані в от кутюр бере і саботу всі жіночі старання! Уявіть, він бере і на 147 питання а це мені пасує нагло відповідає так, кохана, ти в цьому прекрасна, якщо жінка ясно і чітко бачить що ця кофточка не пасує до сумочки яка лежить в примірочній і ці брюки на 3 розміри більше її повнять! Гад.

Бідна жіноча доля Хто ж як не жінка вирішуватиме на ділових зустрічах найвагоміші питання людства?! Це скільки всього обговороити треба! І про косметику, і про шмотки, і про чоловіків І згадати шо в Свєтки появилась зморшка, а Наташка спала з Дімою вже після того як від нього залетіла Оля і він вийшов заміж за Сірьожу. Це ж треба слідкувати за всіма новинками моди, за всіма подробицями 948-ої серії серіалу Бідна санта-марія-хуаніта і її хворий Педро теж плачуть гіркими сльозами над могилою свого покійного троюрідного хомячка. Це ж треба обовязково помітити, що подивись як тій дурепі не пасує ця жахлива зачіска і цей огидний капелюх. І багато інших речей без яких світ би просто не існував

І думаєте жінкам за це є подяка? Дзуськи! Ці кляті чоловіки не дають їм нещасним ніяких Нобелівських премій, не обирають президентами, не доручають керувати світом. Список журналу Форбс взагалі чомусь ігнорує жінок як вид певно змова чоловіків клятих

А в житті? Важкий тернистий шлях! Навіть на роботу влаштуватись ціла проблема! Ці ледарі-чоловіки приходять на співбесіду і блєстають своїм клятим розумом, який їм на халяву дістався, а жінкам то бідолашним на які жертви іти треба І міні-спідницю вдіти, і макіяж зробити, і груди вивалити, і майбутньому начальнику бісики очима пустити ех

А секс! Лише уявіть яка тут каторга і дискримінація! Ці егоїстичні ледарі навіть не хочуть задовільнити жінку! Невже не лишилось нормальних чоловіків, які не можуть зрозуміти що не треба приставати до бідної жінки з своїми дурними сексуальними фантазіями як мінімум цілий місяць, бо в неї: голова болить, в неї місячні, вона не в настрої, вона посварилась з подругою, вона образилась, бо а раптом діти зайдуть, бо а раптом сусіди почують, бо я не хочу бо ти не бритий, бо я вже передумала, бо ти мені не сказав як сильно мене любиш, бо чого лізеш, а потім після важкого робочого дня чоловік має прийти додому і чекати що ось нарешті жінка захоче сексу і тут же видати їй місячну норму зі всіма півторагодинними прелюдіями, свічками, музикою, маслами, компліментами, двогодинними акробатичними етюдами і це все в темпі перфоратора І місячну норму! Прохання не забувати!

І так до кінця життя одні біди й проблеми І на пенісю скорше виганяють А може жінка ще попрацювати хоче??? Навіть на старості спочинку нема! Щодня треба їздити в тролейбусах, переповнених, з величезними торбами і регулярно кричати на молодь

А жінки ж такі тендітні і ніжні хоч би хтось їх зрозумів

hanged Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)

Жінки зазнають утисків та репресій навіть в XXI ст. Фото Reuters

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)
googleplus Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)
mailru Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)
odnoklassniki Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)
yandex Як важко бути жінкою (Небанально про банальне)

Переглядів: 2,213

Авторська довідка
Дивний
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 33

 1. 1
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  я навіть не змогла той брєд до кінця дочитати.. гіпертрофоване уявлення про жінок.. але, знаєш, залежить, яких..
  може якісь дєвкі, які мають багато папіків і таке роблять, але нормальна жінка надто удомашнена, щоб ходити по спа-салонах, соляріях і купувати дизайнерські речі..
  я про середньостатистичних жінок..

  як стьоб-смішно, як відображення твого уявлення-страшно..
  бажаю тобі не мати такого монстра, якого ти описав вище! :crazy:

 2. 2
  avatar статистика duvnuj коментує:

  zhaczeck каже:

  бажаю тобі не мати такого монстра, якого ти описав вище! :crazy:

  Ну це мені точно не загрожує!

  zhaczeck каже:

  гіпертрофоване уявлення про жінок..

  Так само як і коментарі жінок на цій спільноті несуть гіпертрофоване уявлення про чоловіків зі стереотипами і так само і про жінок які вони бідні-нещасні. Все зрівноважуватись повинно.

  Категорія Кумедне :) Чого ж

 3. 3
  avatar статистика Зоряна коментує:

  а я від душі посміялась) :-D і рада що тема вже вилилась трьома статтями та сотнею коментів. Так би мовити різні погляди різних людей. Як на мене навіть дуже прікольно))) :super:
  Мені здається, що будь-яка жінка була б щаслива, якби чоловіки так спрощували їхнє існування. Маю на увазі пральні і посудомийні машини, блендери і комбайни кухонні) І якби ж то жінки тільки тим займались на вихідних що по спа ходили (хоча я до недавна щосуботи замість прибирання саме так і робила :oops: ) А ще бідні ті чоловіки, яких дружини годують мівінами :dash: А та от блондинка повішена на мене чимось схожабрррмоторошне видовище :-o
  zhaczeck каже:

  як відображення твого уявлення-страшно..

  та чого ж страшно! круто якщо чоловік визнає що жінка має право на суботні салони краси :lol:
  стаття реально потішила! :bravo:

 4. 4
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  Ну це мені точно не загрожує!

  не кажи гоп поки не :evil: :-D

 5. 5
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  поки не став гопніком!

 6. 6
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  Так само як і коментарі жінок на цій спільноті несуть гіпертрофоване уявлення про чоловіків зі стереотипами і так само і про жінок які вони бідні-нещасні.

  я слава богу не кажу, що бідна і що мене Бог чимось обділив і що я не чоловік. взагалі, тут проблеми не бачухто ким є, той тим і є. для чого плакатися, що жінки нещасні чи чоловіки фігові.. кожен заслуговує на те, що має..
  і в кожного свої стереотипи щодо чоловіків.. якась мріє знайти такого, що цвяхи забиває поглядом, а якась-того, що купу грошей заробляє..
  тут мова йде не про те, які чоловіки погані чи добрі, а про те, що не треба казати, що на них купа всього.. і думати, а може то їм тяжко.. нафіга.. нам і без того весело!

 7. 7
  avatar статистика loreleya коментує:

  zhaczeck каже:

  тут мова йде не про те, які чоловіки погані чи добрі, а про те, що не треба казати, що на них купа всього.. і думати, а може то їм тяжко.. нафіга.. нам і без того весело!

  Геніально! Саме це я й пробую донести вже два дні різними способами. Може в тебе вийде краще. ;)

 8. 8
  avatar статистика Зоряна коментує:

  zhaczeck каже:

  поки не став гопніком!

  несподіване продовження :-D
  zhaczeck каже:

  тут мова йде не про те, які чоловіки погані чи добрі, а про те, що не треба казати, що на них купа всього.. і думати, а може то їм тяжко.. нафіга..

  ці самі слова можна певно приписати і стосовно жінок. :-|

 9. 9
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  :-x :-x :-x
  не треба казати, що чоловікам тяжко, бо на них більше і що жінкам тяжко, бо на них більше. треба просто робити все так, що обом було легко, тобто допомагати один одному.. тяжко висидіти з дитиною, втулити її чоловікові вигуляти на пару годин..
  моя мама сама по цілому коридору штукатурку здирала, коли тато був на роботі.. і не казала, шо то суто чоловіча робота, а робили так, щоб йому допомогти
  тому не треба тут казати :twisted: , що жінки тільки користаються з того, що вся відповідальність на чоловіках.
  головне розуміння!
  я сказала все! не прощаюсь! 8)

 10. 10
  avatar статистика Зоряна коментує:

  zhaczeck каже:

  моя мама сама по цілому коридору штукатурку здирала, коли тато був на роботі.. і не казала, шо то суто чоловіча робота, а робили так, щоб йому допомогти

  приклад жінки, що не керується стереотипами.zhaczeck каже:

  не треба тут казати, що жінки тільки користаються з того, що вся відповідальність на чоловіках.
  головне розуміння!

  погоджуюсь)))а головним справді є розуміння! :super:

 11. 11
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Зоряна каже:

  ці самі слова можна певно приписати і стосовно жінок. :-|

  ага. і запастись тупим пофігізмом важко жінкам? пофіг! мені і без думок про це весело!

 12. 12
  avatar статистика duvnuj коментує:

  zhaczeck каже:

  головне розуміння!

  Отож! Головне розуміння.

  Розуміння, а не свята переконаність що чоловік все мусить і всім винен. Підтримка, розуміння і спільне вирішення поставлених життям чи власноруч задач.

  Відповідальність є і на чоловіках і на жінках. В кожного своя. І її рівень визначається кожними стосунками індивідуально.

  Я не знаю чому всі читачі і коментатори читають і не розуміють, що читають і додумують щось своє. Ніхто тут не писав, що чоловіки бідні-нещасні. На відміну від жінок, які описували свою тяжку долю. І ніхто не казав, що жінки постійно користуються і звалили все можливе на чоловіка.

  Тут вже два дні різними способами дехто намагається донести до аудиторії, що крім загально прийнятого стереотипного уявлення про роль (читай обовязки) чоловіка, може бути і альтернативний погляд.

  І було наочно описано, що чоловіки не інструмент, а просто живі люди зі своїми можливостями і бажаннями. І що не треба розглядати чоловіків тупо як електрика/сантехніка/муляра/будівельника/годувальника/банкомат/чарівну паличку та ін. І що жінкам часом треба проявити менше егоїзму і більше розуміння. Замість того щоб безупинно вимагати цілого набору властивостей (будувати, воювати, заробляти, подібне), які начебто прописані в техпаспорті пристрою під назвою Чоловік, постійно при тому репетуючи що немає справжніх чоловіків і що жінки такі аж нещасні. Чоловік це не безперебійний пристрій банкомато-вібратор. Не подобається щось помоліться до виробника.

  Два дні, дві статті і сотня коментарів а декому егоїзм диктує нащо думати про когось нам і так весело

 13. 13
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  взагалі, яка тут альтернатива пропонується?

 14. 14
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  І ніхто не казав, що жінки постійно користуються і звалили все можливе на чоловіка

  що саме звалили на чоловіка?

 15. 15
  avatar статистика duvnuj коментує:

  zhaczeck каже:

  що саме звалили на чоловіка?

  То не я казав вам видніше

 16. 16
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  ну якщо ти таке написав, значить ти вважаєш, що жінки звалили все на чоловіка.. що саме вони звалили?

 17. 17
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Я ще раз пояснюю я так не вважаю, і я так не писав! Я казав, що так написали ви, що мол нафіга жаліти чоловіків так ніби жінки все на них звалили.

  А того не казав ні я ні хтось інший! І де ви це взяли поняття не маю!

 18. 18
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  Чоловік – це не безперебійний пристрій банкомато-вібратор. Не подобається щось – помоліться до виробника.

  8-D ну і фразочка!!!

 19. 19
  avatar статистика duvnuj коментує:

  :evil: :evil: :evil: Бажаєте ще фразочок?

 20. 20
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  До duvnuj:
  як то жаліти чоловіка? на словах-це низько.. типу, коханий, давай я тебе пожалію.. ти мій бідненький.. ніхто не хоче здаватись злабким. в тому числі і чоловіки.. а от на ділі пожаліти-це зовсім інше.. тут вже незоране поле як то кажуть.. чи помогти цвяшок потримати, чи морально підтримати, чи разом хату білити.. це я вважаю нормальним.. але аж ніяк не кричати про то всьому світу.. в мене є чоловік і я його жалію.. він в мене такий бідненький.. :roll:

 21. 21
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Вот скажи мені хто пропонував жаліти? Хто? Де таке написано?

  Шо ви всі вчепились того жаління і спамите тим жалінням

 22. 22
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  а шо тоді робити?
  скажи!!!

 23. 23
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Не думати шо хтось комусь шось винен ;)

 24. 24
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  коли ти в стосунках з жінкою (чи жінка з чоловіком), то ви одне одному по-любому винні. так є завжди :)
  якщо ти її любиш і хочеш для неї найкращого (я не маю на увазі стосунки задля сексу, чи грошей).. то ти їй винен і вона тобі теж.. це неписані правила.. дехто того не визнає.. типу я незалежний, я нікому нічого не зобовязаний і т.д. але так воно є..

  і коли чоловік приносить до хати гроші, то жінка йому (читай:повинна) мали би зварити хорошу вечерю, бо він не лише для себе старається.. і навпаки..
  тому, як би то не звучало прагматично.. тут є і теж своя вигода..

  я веду то до того, що якщо люди в стосунках (зустрічаються, живуть разом, шлюб), то вони мають прислухатися один до одного і старатися робити краще одне для одного, звідси зявляються повинності і обовязки..

  дядько Петро сусідці Валі може не бути винен нічого.. бо вони не близькі люди :crazy:

 25. 25
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну це вже трохи інша історія і не зовсім стосується теми

  І навіть якщо вважати що хтось комусь винен, то ще не значить, що не треба цінити того, що для тебе хтось робить.

 26. 26
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  ясно що треба! ше би! :-D

 27. 27
  avatar статистика duvnuj коментує:

  ну то до чого стіки обурень хто про то забув їм нагадали і не тре так сильно противитись коли ще раз нагадують про очевидні речі які для багатьох ніяк не стають очевидними

 28. 28
  avatar статистика bonnie коментує:

  бачили очі, що вибирали Чого плюватися на власних жінок/чоловіків, якшо ви самі ж їх обираєте??? Чи може вас хтось налигачем під вінець тяг? Зазвичай відмазка одна не встиг(ла) добре придивитись. То встигніть. Комусь і півроку вистачає, а хтось із десять років придивлятись буде. Не зарікаюсь, але поки за три роки спільного життя з чоловіком ще жодного разу не плювалась, шо він сякий-такий. Посуду не била, істерики не влаштовувала, по салонах не гонила Гм може ідеальна жінка то про мене?.. :oops: :-D :-D

 29. 29
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  ну.. по салонах бігати то не є погано.. інше питання вже скільки грошей там лишати і якою звідти вийти..
  а дозволити собі зробити якусь класну стрижку чи зачіску (читай не дифузор чи начос 8-D ), то файно :crazy:
  в кінці кінців, не йти ж паріхмахєрску до старшого спеціаліста :evil:

 30. 30
  avatar статистика bonnie коментує:

  zhaczeck каже:

  по салонах бігати то не є погано

  ага. Тільки панянки на то діло підсідають і то перетворюється на ритуал, який вони ретельно сповняють тричі на тиждень
  zhaczeck каже:

  не йти ж паріхмахєрску до старшого спеціаліста

  ааа!!! порвало!!! 8-D 8-D 8-D

 31. 31
  avatar статистика serg4ua коментує:

  :super: :-D :-D :-D Потішився! Обовязково підсуну статтю знайомим дівчатам, цікава їх реакція :crazy:

 32. 32
  avatar статистика duvnuj коментує:

  :evil: І ще можна скористатись соціальними кнопками для того аби поділитись з друзями :)

 33. 33
  avatar статистика kazim коментує:

  Кумендно і геніально) Посміявся.

  А взагалі, люди Кожному своє так було написано на воротах Бухенвальда. Тобто у що ви вірите те й ви отримаєте. По вірі вашій вам і воздасться так написано було у Біблії.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »