Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)

Пердмова: Стаття розміщена в категорії Кумедне і сприймати її потрібно як жарт. Хто хоче читати серйозні філософські роздуми може навіть не сподіватись їх тут знайти. icon biggrin Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)

Так вже історично склалось, що людство ділиться на дв�� половини: чоловіків та жінок. Це два різні полюси які, напевно, ніколи не зрозуміють одне одного. І проблеми одних здаються смішними для інших.

А чи важко бути жінкою. Та напевно ні, що там тих проблем? Сиди собі тихенько вдома, плоди рід український, готуй сніданки-обіди-вечері, і зустрічай чоловіка з роботи. Насправді ж ніхто не розуміє, як воно важко. З самого малечку дівчатам прививають комплекс меншовартості і цього не можна і те не роби. Лазити по деревах не годиться, бігати в козаки-розбійники не для панянок, тріснути когось лопаткою по голові взагалі недопустимо. А от вишивати хрестиком і годувати пластмасових ляльок прошу дуже. Нууудно.

Потім школа. Ну ніяка ініціатива не схвалюється. Сиди собі та й вчися. Дьоргнути за (косу?) хлопця який сподобався зась, розбити вікно ніззя, прогуляти уроки та боронь Боже. Одні книжки. Щоб бути розумною настільки, аби потім вміти показати хлопцю, що ти дурніша. Ага. І ще навчитись малюватись. На уроках, на перервах, під партою, в спортзалі замість кросу. І критичні дні. І однокласники з перехідним віком і підвищеним спермотоксикозом. Ніякого відпочинку для зраненої душі.

А ще потрібно починати готувати себе на продаж, ой, пардон, заміж. І знову купа заборон. І купа штампів, якою повинна бути ідеальна дружина для нього і його батьків.

А ви думаєте так легко навчитись готувати філе крокодила 10 різними способами? та ще й, щоб його можна було після того їсти? І ніхто не пожаліє бідну жінку, не скаже, що може їй того не треба, бо вона все життя сидить на дієті і харчуються як кролик, тільки капустою. Суспільство навішує ярлик добра домогосподарка і хоч-не-хоч треба готувати. А ще прибирання. Отіво вічні шкарпетки в найнесподіваніших і важкодоступних місцях. Хоч бери зубну щітку Орал-Бі купуй.

Ну, допустимо, таки заключила вигідний контракт і продала себе заміж. О тааак. Сімейні будні. На дискотеку до ранку не підеш, бо чоловік, бачте, змучений після роботи, на холостяцьку вечірку не підеш, бо не пасує ніби свій вдома чекає, всю зарплату на спа-салон не спустиш, бо ще філе крокодила купляти треба. А гроші чоловіка йдуть на улюблену коханку машину. А тут ще вагітність. Це вже взагалі окрема історія.

9 місяців у тебе рвотні спазми від одного вигляду їжі, потім болючі (і це ще легко сказано) пологи, потім ще з місяць про секс навіть думати не хочеться. А дитина після того на нього схожа. І ніхто ж тебе не пожаліє за те, що фігура зіпсувалась, груди обвисли і на попі целюліт виліз.

А ще робота. Це ж потрібно працювати. Мило посміхаючись витягувати палки з коліс.Цокаючи шпильками йти по головах. І бути,1291287151 Як важко бути жінкою (ще раз про банальне) як мінімум, на рівень вищою, щоб тебе сприймали як рівну. І постійно витягувати руку шефа з-під спідниці. І все-одно чути плітки колег-мужчин за спиною їм же то ніхто нікуди не лізе.

Суспільство встановило стереотип щасливої жінки і нікого не хвилює твоя думка на цей рахунок. А може ти хочеш бути гейшою в Японії, а може тобі для щастя потрібно 28 чоловіків і жодної дитини або навпаки, дитина  і відсутність чоловіка. Або карєра без довготривалих стосунків. Але ж цього ніхто не питає. А бабки під підїздом із задоволенням перемивають тобі кістки, певно заздрячи, що вони в молодості не наважились того зробити. А чоловіки ласкаво називають таку жінку стервом позаочі. І ніхто не розуміє, що краще для самої жінки.

Шановні чоловіки, навіть не пробуйте нас зрозуміти, просто прийміть як факт, що нас потрібно жаліти, леліяти і оберігати. І буде вам щастя!

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)
googleplus Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)
mailru Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)
odnoklassniki Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)
yandex Як важко бути жінкою (ще раз про банальне)

Переглядів: 3,836

Авторська довідка
loreleya
avatar
У мене не було білого прапору і я змушена була перемогти...

Думок: 45

 1. 1
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Гм. Побачив статтю з такою назвою і вирішив, що це мабуть альтернатива статті Чи важко бути чоловіком.

  Я ще не читав, але перше, що кинулось у вічі це така різниця. У попередній статті вжито таке запитальне слово як Чи. Тобто залишається простір для роздумів та дискусій.

  А ця стаття починається зі слів Як важко Тобто ніяких дискусій, а йде констатація факту, що важко. Цікаво, що ж всередині цієї обгортки І чи дійсно це так важко.

 2. 2
  avatar статистика lemberg коментує:

  бути розумною настільки, аби потім вміти показати хлопцю, що ти дурніша.

  8-D 8-D 8-D В цитатник!!!

 3. 3
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  не знаю, шо написати, але шось в тому є!
  старатися виглядати на всі 100, коли фізично не встигаєш,- мистецтво.. маю на увазі етап, коли вже дитина є..
  хоча, якщо чоловік прикольний, то гульнути собі добре можна. і на дискотеці, і з дівками(без шляння з мужиками :crazy: ) і т.д :)

  затишшя приходить, коли зявляються внуки.. тоді, здається, приходить задоволення життя, але зявляється радикуліт! :evil:

 4. 4
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Ще не читала статті, але рада, що ви вирішили розвинути цю тему :funny:

  комплекс меншовартості – і цього не можна і те не роби. Лазити по деревах – не годиться, бігати в козаки-розбійники – не для панянок

  я напевно неправильна була якась панянка: і по деревах лазила і в козаки-розбійники бавилась) і ніхто мені цього на щастя не забороняв. щаслива я була дитина :oops:
  і уроки прогулювала і навіть з хлопчиком в 5-му класі побилась :-D

  купа штампів, якою повинна бути ідеальна дружина – для нього і його батьків.

  і тут так проситься гасло СКАЖИ ФУУУ, КОЛИ ТОБІ ПРОПОНУЮТЬ ЖИТИ ЗА ШТАМПАМИ!!! :-D ось так і живемо)))

  так легко навчитись готувати філе крокодила 10 різними способами?

  от блін! а я досі не вміюех, сидіти мені в дівках до старості :cry: :funny:
  про контракт і 9 місяців на жаль прокоментувати не можу) ще не доводилось)

  А бабки під під’їздом із задоволенням перемивають тобі кістки

  от і в мене під підїздом такі сиділи, поки лавочки їм не зламали :-D з бабками треба боротись)
  а стаття потішила! навіть дуже! і цілком погоджуюсь що чоловікам варто нас берегти і леліяти) і щастя буде усім! :rock:

 5. 5
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  і я і я.!!

 6. 6
  avatar статистика sophia коментує:

  На перший погляд-то воно все звісно так, але що поробиш, якщо матінка-природа зробила нас такими різними?

  Бути супер-розумною, щоб вміти показати хлопцеві, що дурніша? Але ж хіба не гірка правда, що чоловіки таки переважно мають гостріший (читай аналітичніший та логічніший) розум, ніж жінки?
  І хто заперечить, що працювати/вчитися в жіночому колективі то справжнє пекло, тоді як з хлопами можна і посміятись, і не переживати, що тобі будуть цілими днями перемивати кісточки? (Хоча так, звісно, поки ти в цей чоловічий колектив не увіллєшся, і не станеш своєю то ні на які поблажки розраховувати не варто, тебе тільки і тицятимуть носом у те, яка ти бландзінкаааааа, незважаючи на те, що ти шатенка від народження).
  А про те, як кобіти водять машину (у більшості) я взагалі мовчу, і то при тому, що я сама кобіта з багаторічним стажем водіння. Хоча так, вони менш наглі на дорозі і їхні помилки здебільшого від дурості (читай задивилась на свою неперевершену чарівність в дзеркальце заднього огляду), а не від чистого нахабства (ну ні разу ще не бачила, щоб в ранкову годину пік жінка втискалася своїм лєксусом, або жигульом із зустрічної смуги прямо поперед тебе, коли ти стоїш в черзі машин на світлофорі НУ ЗАБИЛА-М БИ!!!!).

  В одному згідна власне українські чоловіки мають дуже дивний менталітет, і незважаючи на те, що жінка працює із ними нарівні (якщо так воно є), і приповзає додому часом чи не пізніше від нього, його величність не опускається до таких низин, як миття посуду, чи приготування їжі, і от жіночка мусить нацупивши фартушок на діловий костюм скакати біля плити чи умивальника, поки мужик царственно возлягає на дивані, чи засів за компом в очікуванні вечері. Але тут я можу сказати тільки одне: Феміністки, дури, НАПРОСИЛИСЯ????? Нє, шоб сидіти собі ціхутко в хаті, вишукувати в інтернеті черговий рецепт якоїсь смакоти, якою побалувати чоловіка, знати, що перед тобою відкриють двері, подадуть руку при виході з трамваю (читай власного бентлі ;) ) і будуть вважати за милу чарівну жіночку, а не думатимуть чи не образиться вона, якщо я розплачусь за неї в ресторані, а може це зачіпить її гідність.

  Ух і настрочила ж я.. Але просто я щось сьогодні дуже не в гуморі))))

  До речі приємно знов бачити в рядах дописувачів Лорелею. ПРИВІТ! ))))))))))))))

 7. 7
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  Нє, шоб сидіти собі ціхутко в хаті, вишукувати в інтернеті черговий рецепт якоїсь смакоти

  я, принаймні, свого життя так не бачу.. коли жінка постійно сидить дома, щоб щось смачненьке приготувати, це кльово для чоловіка, але для неї-??? вона перетворюється у удомашнену людину.. в халаті засмальцованому.. має бути різноманіття. робота, дім, сімя.. тоді це повне життя, а не кухня!
  ясно не вкалувати по 12 годин, а відсидіти 7-8 годин і до хати.. :evil:

 8. 8
  avatar статистика sophia коментує:

  zhaczeck каже:

  відсидіти 7-8 годин

  Знаєте, я вже рік отак відсиджую (як влучно підмічено оце слово), і коли прилажу після роботи додому, ні на що інше не залишається уже ні часу ні натхнення

  Якщо вже жінці і працювати то максимум півдня до 1-2 години, тоді і різноманіття є, і на сімю залишається час. А то в мене на роботі бухгалтерка зі своєю новонародженою дитиною була в декреті 2 тижні і після того зразу вийшла на роботу. По-моєму це вже трохи не альо..

  Я зараз почала притримуватись думки, що все ж чоловік має бути тою камяною стіною, на яку завжди можна спертись (в розумних межах, і не плутати це із повною відсутністю у чоловіків емоцій та бажання отримати від жінки підтримку та розраду), і який має дбати про свою сімю з усією відповідальністю, а не перекладати половину чи дві третіх тої роботи на жінку.

 9. 9
  avatar статистика sophia коментує:

  zhaczeck каже:

  коли жінка постійно сидить дома, щоб щось смачненьке приготувати, це кльово для чоловіка, але для неї-

  а ви замисліться над тим, що аж до (грубо кажучи) середини, ну чи нехай початку 20-го століття УСІ жінки жили саме так! Від самого початку часів І ніхто не скаржився, поки не найшлось пару мудрагельок, які вирішили спробувати поносити штани.
  Народ завжди знаходив чим себе зайняти. Вчилися різним корисиним речам (зокрема, як правильно охмурити правильного кавалера, щоб вдало вийти заміж :-D ), спілкувались. НУ і врешті в них не було часу на всякі там роздуми про тяжке і несправедливе своє життя буття доти, поки ті ж чоловіки не вигадали для них пральні машинки, електричні праски, і все решта хатня робота займала весь день, і ще й не вистачало, тому хтось мусив тим займатись і це фактично прирівнювалось до роботи звичайної (але ж ліпше працювати на себе і своїх рідних, ніж в офісі на якогось прибацаного шефа?)

 10. 10
  avatar статистика duvnuj коментує:

  А ви думаєте так легко навчитись готувати філе крокодила 10 різними способами? та ще й, щоб його можна було після того їсти? І ніхто не пожаліє бідну жінку, не скаже, що може їй того не треба, бо вона все життя сидить на дієті і харчуються як кролик, тільки капустою. Суспільство навішує ярлик “добра домогосподарка” і хоч-не-хоч треба готувати. А ще прибирання. Отіво вічні шкарпетки в найнесподіваніших і важкодоступних місцях. Хоч бери зубну щітку “Орал-Бі” купуй.

  Ой я реготав з того абзаца!!! :lol:

 11. 11
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Зоряна каже:

  от і в мене під під”їздом такі сиділи, поки лавочки їм не зламали :-D з бабками треба боротись)

  Здається, я знаходжу звязок між цими двома твердженнями.

 12. 12
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  як на мене, жінка стає затуркана, не працюючи серед людей на роботі, а тільки сидить вдома і варить.. так ціле життя прокліпає, а потім-що? в 4 стінах просиділа і нема що згадати.. все-таки, якщо робота існує, то вона існує і для чоловіків, і для жінок. і не думаю, що треба применшувати своїх можливостей..

  в мене подружка народила і за 2 тижні чи менше прийшла на пари.. і нічого.. і сесію пережила і працювала і на пари ходила.. головне, як себе налаштуєш.. якшо ліньки працювати, а хочеться дома сидіти, то так.. а якщо хочеться соціалізації.. спілкування, бути задіяною в чомусь (в роботі), відчувати корисність від себе хоча б в тому, а не в тому, що дітей можеш родити то це класно.. :)

 13. 13
  avatar статистика duvnuj коментує:

  sophia каже:

  Але ж хіба не гірка правда, що чоловіки таки переважно мають гостріший (читай аналітичніший та логічніший) розум, ніж жінки?

  Угу. Давно відомий той факт, що чоловік все одно був і буде розумніший за жінку. І хоч ти лусни. Звісно, не про начитаність йдеться

  Це навіть мама моя визнає. (так для довідки: вона не з тих, що висить на шиї, а з тих від кого і мужику повчитись є чому.)

  Це навіть моя мама визнає, що чоловік все одно був і буде розумніший за жінку. І хоч ти лусни. Звісно, не про начитаність йдеться

 14. 14
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  я бачу я колись займуся ґендерними студіями!
  манить воно мене! :evil: :evil: :evil:
  треба сісти і розібратися, в чому справа і шо народ пише.. і то, то все субєктивне!

 15. 15
  avatar статистика duvnuj коментує:

  І хто заперечить, що працювати/вчитися в жіночому колективі — то справжнє пекло, тоді як з хлопами можна і посміятись, і не переживати, що тобі будуть цілими днями перемивати кісточки?

  Точно! Факт!

  І про машини.. і про інше дійсно!

  ну хіба що крім цього:

  sophia каже:

  от жіночка мусить нацупивши фартушок на діловий костюм скакати біля плити чи умивальника

  То ж перевдягнутись можна!!!

  “Феміністки, дури, НАПРОСИЛИСЯ?????”

  Жесть!

  Ну й дівки на спільноті.. палець до рота не клади.. йой! Скоро емігрую звідси!

 16. 16
  avatar статистика duvnuj коментує:

  І стаття сама прикольна загалом!

  І коментарі суперові вийшли було би більше часу я би на кожне то твердження відписав

 17. 17
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  До duvnuj:

  нема чого!!!!!
  нам треба так-званий заворушник масових дискусій!!! не йди! :evil:

 18. 18
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До zhaczeck:

  З заворушника дискусій я перетворився на обєкт масового праведного гніву жінок на чоловічу стать та мішень для невдоволеності своїми гіпотетичними проблемами

 19. 19
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  ой не треба тут перетворюватися на професора Яґельонського університету! :evil:

 20. 20
  avatar статистика sophia коментує:

  duvnuj каже:

  То ж перевдягнутись можна!!!

  Ну от, черговий зразок його величності, що поглядатиме на вас зі свого улюбленого чотириногого друга)))))))))))))))

  Але загалом резюмуючи заголовок допису я скажу, що на мою думку всю свою важкість життя ми собі створили самі. Так собі потихеньку-помаленьку непомітно були шиєю-жінкою біля голови-чоловіка, і ненавязливо крутили ними в правильних руслах, та спонукали на всякі там подвиги, а тепер мужики виглядаючи з-за монітора кажуть нам так-так люба, ти в мене молодець збігай там принеси бульби з підвалу, а то в мене тут зомбі насідають, а ти ж в мене така сильна справжня жінка

 21. 21
  avatar статистика zhaczeck коментує:

  скажу так! коли в хаті є робота, нормальний чоловік не буде сидіти з іграми чи забавками, а буде помагати жінці.. є час і на ігри і на роботу.. і не треба оправдань, я змучений, бо працював. жінки теж бувають змучені! :-D

 22. 22
  avatar статистика sophia коментує:

  Нє, ну я не кажу про там якесь загальне прибирання в домі чи щось, і взагалі, можна помітити, що дещо утрирую)))) :crazy: Просто намагаюсь змалювати узагальнену картину, що жінки-то собі зайвої роботи повибивали, а хлопи на таку зайву роботу не дурні підписуватись (ну як ті мавпи, що не навчились розмовляти, аби їх не змусили пахати) 8-D
  Але є надія, що якщо кобіти тепер літають в космос і стають всякими там канцлерами, і залізними леді то і чоловіки колись перестануть говорити про якісь там суто жіночі роботи..

 23. 23
  avatar статистика loreleya коментує:

  Ух. В мене таке враження, що ніхто з коментаторів не прочитав ні категорію допису, ні передмову. Такі серйозні дискусії в статті, де планувався жарт :-|

  zhaczeck каже:

  затишшя приходить, коли з”являються внуки.. тоді, здається, приходить задоволення життя, але з”являється радикуліт!

  :-D Радикуліт це кльово. весь час в цікавій позі :-D :crazy:

 24. 24
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  Але ж хіба не гірка правда, що чоловіки таки переважно мають гостріший (читай аналітичніший та логічніший) розум, ніж жінки?

  А є ще солодка правда: у жінок краще розвинена ліва півкуля головного мозку, яка відповідає за творче мислення, память і т. д. Тому в ситуаціях, коли потрібно щось згадати, співставити і проаналізувати жінки орієнтуються швидше і точніше. І називається це чудо інтуіцією

  sophia каже:

  з хлопами можна і посміятись, і не переживати, що тобі будуть цілими днями перемивати кісточки?

  Посміятись згідна. Хоча і в жіночому колективі це можливо все від людей залежить. А стосовно перемивання кісточок Хлопці не менше ніж дівчата миють, просто на інші теми. Тут треба або стати своїм пацаном або все-одно за спиною будуть обговорювати фігуру/груди/попу.

  sophia каже:

  ну ні разу ще не бачила, щоб в ранкову годину пік жінка втискалася своїм “лєксусом”, або “жигульом” із зустрічної смуги прямо поперед тебе, коли ти стоїш в черзі машин на світлофорі

  То ти ще мене на дорозі не зустрічала ;) :crazy:

  sophia каже:

  Нє, шоб сидіти собі ціхутко в хаті, вишукувати в інтернеті черговий рецепт якоїсь смакоти, якою побалувати чоловіка,

  Я б через тиждень повісилась :(

  sophia каже:

  ПРИВІТ! ))))))))))))))

  Привіт :)

 25. 25
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  Я зараз почала притримуватись думки, що все ж чоловік має бути тою кам’яною стіною, на яку завжди можна спертись (в розумних межах, і не плутати це із повною відсутністю у чоловіків емоцій та бажання отримати від жінки підтримку та розраду), і який має дбати про свою сім’ю з усією відповідальністю, а не перекладати половину чи дві третіх тої роботи на жінку.

  О, тааак. Повністю згідна.

 26. 26
  avatar статистика duvnuj коментує:

  sophia каже:

  Але є надія, що якщо кобіти тепер літають в космос і стають всякими там канцлерами, і залізними леді — то і чоловіки колись перестануть говорити про якісь там “суто жіночі роботи”..

  Слабенька надія. Мізерна. Але надія помирає остання і то в жорстоких агоніях.

 27. 27
  avatar статистика duvnuj коментує:

  loreleya каже:

  В мене таке враження, що ніхто з коментаторів не прочитав ні категорію допису, ні передмову. Такі серйозні дискусії в статті, де планувався жарт… :-|

  Яка невдала спроба уникнути критики і убезпечити себе від програшних дискусій :)
  Найс трай, місс саркастично-погляну-на-вас згори ;)

  loreleya каже:

  А є ще солодка правда: у жінок краще розвинена ліва півкуля головного мозку, яка відповідає за творче мислення, пам’ять і т. д. Тому в ситуаціях, коли потрібно щось згадати, співставити і проаналізувати жінки орієнтуються швидше і точніше. І називається це чудо інтуіцією…

  Творча нехай. Але співставити і проаналізувати, то вже даруйте не ваше :) і ним ніколи не було. Аналітика належить до аналітичного способу мислення, яким ви не володієте. І інтуїцією це не називається.

  В мене є одне логічне питання: чому коли жінка шось колись вгадає як правильно зробити то це славнозвісна хвалена інтуїція так воно називається. А коли у всіх решта випадках вона заганяється і робить все не так як слід то це чомусь ніяк не називається!

  loreleya каже:

  все-одно за спиною будуть обговорювати фігуру/груди/попу.

  Маленька поправочка: за умови, що є що обговорювати! :-D

 28. 28
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  Вчилися різним корисиним речам (зокрема, як правильно охмурити “правильного” кавалера, щоб вдало вийти заміж ), спілкувались.

  Тільки спілкувались на дуже обмежене коло тем хатні справи + (як ти написала) як вийти заміж. Решта до всього зась. Чесно, мені їх шкода. Я розумію, що вони іншого не бачили і порівняти не мали з чим, але собі такого життя я б не хотіла.

  sophia каже:

  в них не було часу на всякі там роздуми про тяжке і несправедливе своє життя буття доти, поки ті ж чоловіки не вигадали для них пральні машинки, електричні праски,

  хм. хотіла б я бачити, якби зараз вся жіноча частина Львова виходила в суботу до Полтви прати речі, а потім розвішувала на Оперному їх сушити. :evil:

  sophia каже:

  але ж ліпше працювати на себе і своїх рідних, ніж в офісі на якогось прибацаного шефа?

  Як на мене, то досить спірне питання. В офісі найважче, що я беру в руки телефонна слухавка, а от вдома так явно не вийде. Ну і робота приносить мені задоволення, тому мене все цілком влаштовує :)

  sophia каже:

  І ніхто не скаржився, поки не найшлось пару мудрагельок, які вирішили спробувати поносити штани.

  За що я їм дуже вдячна :flirt:

 29. 29
  avatar статистика loreleya коментує:

  А взагалі, підводячи підсумок.
  Я старалась показати, наскільки абсурдним є жаліти людину за те, що вона виконує місію, покладену на неї природою. І не ми придумали чоловіків і жінок. І не ми зробили неможливою для чоловіка вагітність. І не ми зробили жінку фізично слабшою. І не дано нам щось в тому змінити, незважаючи на всіх феміністок, женоненависників і ще купу страшних слів. То нащо жаліти? Чим більше жалієш людину, тим більше вона розкисає і сама не вірить в те, що щось зможе

 30. 30
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  Але є надія, що якщо кобіти тепер літають в космос і стають всякими там канцлерами, і залізними леді — то і чоловіки колись перестануть говорити про якісь там “суто жіночі роботи”..

  Ні, ми вже їх занадто пожаліли. Вони свято вірять в те, що є щось, чого вони не можуть І навіть подумки собі не признаються в протилежному.

 31. 31
  avatar статистика Зоряна коментує:

  sophia каже:

  свою важкість життя ми собі створили самі

  так влучно!!! цілком розділяю вашу точку зору!!!

 32. 32
  avatar статистика loreleya коментує:

  duvnuj каже:

  Яка невдала спроба уникнути критики і убезпечити себе від програшних дискусій

  Та критикуйте на здоровя. Від здорової дискусії теж ніколи не відмовлялась. При умові, що вона є аргументованою.
  І ніяких вдалих чи не вдалих спроб я не робила, містере не-пишіть-того-бо-в-мене-слабкий-шлунок. ;)

  duvnuj каже:

  Маленька поправочка: за умови, що є що обговорювати!

  От, ще жінки в колективі нема, а обговорення наявності чи відсутності предметів для обговорення вже почалось :funny:

 33. 33
  avatar статистика sophia коментує:

  Ну я не сумнівалась, що Лорелея у нас належить то тих самих завзятих любительниць носити штани :feminizm: хіхіхі)))))))))))))
  Але справді loreleya каже:

  не ми придумали чоловіків і жінок

  і тому визначати хто гірший, а хто кращий це так само абсурдно, як битися над тим шо ліпше виграти мільйон в лотерею, чи отримати його в спадок від цьоці з Канади.

  Ми просто РІЗНІ, і в цьому вся прєлєсть)))))) Саме в цьому, бо якби всі були однакові то кому б було цікаво? Про що б ми тоді сперечались? Був би у нас всіх аналітичний чоловічий розум то життя стало б надто передбачуваним і нудним (а, а ще б ми спились, скурились і вмерли від інфаркту в 45 років :crazy: ), а якби всі були жіночно емоційні та абстрактно-мислячі лівою півкулею то світ би перетворився в тотальний краківський базар і прогрес би зупинився (бо щось я не пригадую ніяких особливих винахідниць жіночої статі, крім хіба Марії Кюрі)

  Коротше кажучи хлопи, цінуйте нашу невиваженість, непередбачуваність, колоритність і бажання прикрасити ваш побут, а дівки любіть мужиків за їхню силу, розум і готовність боротись за виживання не тільки своє, але й ваше і вшаого потомства виживання! Отак

  І взагалі главноє чтоб чєловєк бил хароший! АМІНЬ 8-D

 34. 34
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До loreleya:
  Єлєна Стєпанєнко би тобою гордилась вот пашутіла так пашутіла

  Особисто в мене шлунок надміцний. Але коли надто багато бруду від якого тхне, то природні рефлекси беруть своє

 35. 35
  avatar статистика sophia коментує:

  duvnuj каже:

  Аналітика належить до аналітичного способу мислення, яким ви не володієте.

  НУ давай не будем отак категорчино розкидатись словами, окей? Що значить не володієте? Це те саме, що сказати, що чоловіки абсолютно не творчі і не володіють мисленням образним. Усього в нас є потрохи, просто вже в кого що переважає. І чоловіки бувають менш аналітичні, а більше творчі, а жінки бувають навпаки. Так що нінада тут :twisted: ;)

 36. 36
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  Ну я не сумнівалась, що Лорелея у нас належить то тих самих завзятих любительниць “носити штани” хіхіхі)))))))))))))

  хм Я от сиджу і думаю: це комплімент чи.? Хоча в чомусь ти може й права: не люблю бути слабшою за когось. І в кінцевому результаті мені плювати що про це думають інші ;)

 37. 37
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До sophia:

  Хі-хі :funny:

 38. 38
  avatar статистика loreleya коментує:

  До duvnuj:
  Якщо ти хочеш переходити на особисті образи, то твоя воля. Але я пас. Якщо маєш що сказати по темі допису прошу дуже, якщо ні, то надалі відповідати на твої закиди не збираюсь

 39. 39
  avatar статистика sophia коментує:

  До loreleya:
  Ну тільки не треба думати, що якщо це не комплімент то це т.зв. обсирання ))) НІчого подібного це просто висловлення моїх спостережень на основі як допису, так і твоїх коментарів до нього :secret: НЕ мала на думці нічого засудливого кожна життєва позиція має свої плюси і мінуси, і небажання виказувати слабкості безперечно заслуговує на повагу, принаймні в тому, що стосується несопливості, невпадання в істерику з приводу, чи без і контрлювання своїх жіночих гормонів)

 40. 40
  avatar статистика loreleya коментує:

  sophia каже:

  І взагалі — главноє — чтоб чєловєк бил хароший!

  І в такому випадку не має жодного значення, якого кольору в нього Бентлі :funny: ;)

 41. 41
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До loreleya:

  До чого тут образи. Якщо ти сприймаєш якісь мої зауваження на власний рахунок, то значить на злодієві шапка горить.

  А того стилю на зразок я підгажу і лишусь осторонь я не любив і ніколи не полюблю.

 42. 42
  avatar статистика loreleya коментує:

  До duvnuj:
  Я сказала, що для мене та тема закрита. Якщо, ти звертаючись до мене, пишеш загальні зауваження, то хай то буде, що я не так сприймаю. Як скажеш. Ще раз повторюсь: або по темі допису або ніяк, все зайве просто повидаляю :)

 43. 43
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Я пишу загальні зауваження коли звертаюсь на загал. А те, що ти собі на свою адресу вирішуєш сприйняти то не мої проблеми.

  уті-путі повидаляю в нас на УОС хіба не свобода слова?

 44. 44
  avatar статистика loreleya коментує:

  Звичайно, що в нас свобода слова. Коли це стосується теми допису. А коментарі, які виходять за межі допису і не стосуються його теми, це вже оффтоп, а він заборонений Правилами Спільноти, тому підлягає видаленню. :)

 45. 45
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну ок. Я теж проти всяких лєвих перетирань кісток. Відкинем то

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »