Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає

На гульках це можна назвати цю заміточку. Пишеться зараз просто але шлях до цього був не легкий!

Мені часто важко змиритись з тим коли хтось мною керує! Як кожна пристойна жінка я вважаю що знаю краще icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає , і як ніколи розумієш що покора надзвичайна риса. Мова йтиме про мене особистість яку, як казала моя мама : де не посій там вродить.  Де б я не була мене всюди було багато і  не завжди це погано, хочу вам сказати icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає . Та все міняється коли виходиш заміж!(Для декого нічого не міняється пишу про свій ідеальний шлюб icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає ) Хотіла чоловіка рішучого, мудрого і отримала! Але скажу я вам, знати то я знала, а що робити біля такого навіть  не здогадувалась !

Народ про мій вибір вже давно все сказав: яке їхало таке й здибало і купу подібного. Я розбивалась об хвилі які сама ж і напускала, перепробувала масу підходів (задругою спеціальністю педагог) і все марно . Я не хотіла ані мінятись ані міняти свою мрію , не кажучи вже й про чоловіка який  нерозумів що відбувається і чого я хочу! Мені складно було визнати той факт що неможливо бути  і капітаном і пасажиром одночасно.  І я здалась. Яке це  полегшення! Всім рекомендую!

Я не отримала аморфного бездіяльно життя і не сподівайтесь, я стала ще щасливіше! Біля мене сильний  мужчина, а біля ного ніжна  жінка icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає (сподіваюсь це не кінець моїх досягнень). Нам жінкам треба бути сильними коли їх нема поруч, коли  ситуація цього вимагає. Дозвольте чоловікам бути головними! На щастя я ніколи не розпоряджалась сімейним бюджетом, і вам не раджу! Досить жінці дбати про чолова як про немовля. Треба дати людині можливість попіклуватись про вас! Можливо звучить дивно  і не розумно, але я вас запевняю це на краще. Чоловіка в мужчині ��реба зрощувати підбадьоренням і похвалою (і нагадуванням icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає , не соромтесь але і не пиляйте). Зараз жінки можуть замінити чоловіка майже у всьому,(робота у різних галузях, машина, навіть сімя) думаєте це на добро? Жінка- сантехнік, жінка-далекобійних, я не засуджую їх , хто зна які життєві обставини змусили їх обрати цей шлях, для решти ж скажу, коли мама (навіть, супер-пупер директор) про себе дбає (поважає свого чоловіка і кориться йому )тато іншу не шукає (бо знає що без нього ніяк)!

 • Сподобалось? Поділись із друзями:
Переглядів: 245

Авторська довідка
tolkova
Життя з подостатком!

Думок: 58

 1. 51
  tolkova статистика tolkova коментує:

  Дуже нехотілось влазити у ваш приємний діалог та невтерпіла))
  Любі дівчата, памятайте що ми варті тільки найкращого, мужчина має бути мужиком у всіх відношенях (томущо врешті реш вибираємо ми), неварто розтрачати себе на те що не наше, а вже своє треба берегти і леліяти (не помітно для людського ока), бо бачили ручки шо брали))
  і шановне панство (пан) розумію як то складно відгаркуватись, але паовірте знайдеться та яка і ваші колючки причеше, а як ні то мені вас шкода

 2. 52
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  якщо мені треба буде аби мене хтось пошкодував то я скажу про це. і точно не вам. такшо краще вже шкодуйте своїх друзів, чоловіка та ін. кому це потрібно. а в мене все супер. ;)

 3. 53
  tolkova статистика tolkova коментує:

  ок, проте мені здається, що коли це супер немає з ким поділити то не добре, проте хто я така аби вас шкодувати я рада що у вас все настільки добре, що вам ніхто не потрібен)

 4. 54
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  Мені всі потрібні, чому ж Я загалом перебуваю в постійному і безперервному процесі спілкування із людьми! І досить успішно :)

  Просто вважаю це не доброю справою шкодувати здорову людину. А ще замість теми дискусії обговорювати мене особисто. Ось і все

  А своє супер зажди знайдеться із ким поділити.. було би бажання! І узагалі, ви так говорите ніби я самотній відлюдкуватий мізантроп а в мене, між іншим, повний комплект всього і всіх ;)

 5. 55
  tolkova статистика tolkova коментує:

  вибачте, але таке складаєте враження)
  і ще раз вибачте

 6. 56
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  Треба вміти розрізняти реальну людину і просто стиль спілкування в інтернеті. І яке б не було враження, тут не місце для складання розширених характеристик учасників спільноти.

 7. 57
  bonnie статистика bonnie коментує:

  звісно, що не місце. Проте все ж думка формується. І формується вона власне від статей і коментів. Пане Дивний, в людини склалась певна думка про вас. І місце чи не місце, проте думку в людей ви все ж формуєте. Навіть якщо вам плювати на це. 8)

 8. 58
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  Та кожен нехай собі формує що завгодно. Проте є місце де її доречно озвучувати, і де недоречно. Ось і все.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »