Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Характерництво, як система езотеричних знань та практик

«Я бачив пам’ятки аріїв і козаків біля Кременчука, а також у Переяславі Можу сказати тепер: Україна є прабатьківщиною аріїв»

Арвінд Аллок, директор інституту охорони національних пам’яток Індії.

x bb8b0571 Характерництво, як система езотеричних знань та практик

Характерник — носій ведичних, сакральних та езотеричних знань та практик на  Запорозькій Січі, який майстерно володів ними та застосовував їх задля лікування та зцілення поранених і тяжкохворих козаків,  займався їх  психотерапією та психофізичною підготовкою.

Він — духовний наставник, якого козаки шанували і схилялися перед  його мудрістю, хранитель традицій і таємниць бойового мистецтва. Завдяки таємним практикам характерники володіли  надлюдськими можливостями (сідхами) і не одноразово їх  застосовували про ,що існує безліч історичних свідчень очевидців,  народних легенд та переказів.

Характерники , могли ходити по воді та вогню; холодабожар не спричиняв їм жодних незручностей ; годинами перебували під водою без усіляких технічних засобів і без нихже переміщуватись в повітрі; стріли, шаблі та кулі , не завдавали їх тілам жодноїшкоди;могли викликати безпричиннийжах у ворогів,що спричиняло панічну втечу їх з поля бою; могли розганяти хмари івикликати громовиці та багато іншого.Зараз ці надлюдські здібностіще демонструють йоги , яких іноді можна спостерігати не тільки в Індії ,а і в багатьох країнах світу,зокрема і в Україні. Переосмислюючиці прояви надлюдської діяльностіхарактерників з точки зору сучасного світогляду, можна твердо казати, що їм були відомі езотеричнізнання та практики , завдяки яким, вони майстерноволоділи такими здібностями, як телекінез, левітація, телепатія, гіпноз, сугестія,ясновидіння те, що досліджують сучасні інститути парапсихології

Відомо , що Січ була справжньою скарбницею давніх духовних та військових традицій , котрі корінням своїм сягають вглиб тисячоліть . А саме епохи часткового переселення племен Аріїв з території північного причорноморя в Азію та півострів Індостан . Закордонними та вітчизняними фахівцями доведено генетичну та культурологічну спорідненість українців і їх пращурів Аріїв . Тому невипадково ми порівнюємо ці давні традиції і можемо таким чином пояснити козацькі звичаї і явища ,що мали місце на Січі . І , що найголовніше , зрозуміти феномен характерництва , як визначної ланки тогочасного суспільства . Навіть сама назва Січ має коріння в санскриті, мові вище згаданих пращурів . Так само , як отаман (санск. атман істинне Я , верховний правитель сущого) , Кош (санск. коша оболонка, тіло атмана) тощо. Ще більше стверджує спорідненість згаданих традицій звичай носіння незвичної,для тогочасної Європи, зачіски , по простонародному , оселедця сакрального символу безпосереднього єднання з Богом , аналогічно єднанню плоду з матірю , за допомогою пуповини .

x 9bb53319 Характерництво, як система езотеричних знань та практик

Присутність характерників була бажана в кожному куріні (щеодне слово санскритського походження) , ційсоціально військовій одиниці Запорізької Січі. Це пояснюється тим,щопід час бойових дій вони,тільки їм відомим способом, мали змогу миттєвовселятив своїх підопічних цілковиту зневагу до особистої болі та смерті. Таким чиномприбираючи психічні блоки ,що заважали вивільненню прихованого в людині потенціалу. Саме цейенергетичний потенціал надавав воякам ту легендарнунеушкодженість та силу. Людина завдяки таким маніпуляціям з енергетикою тіланабувала фізичної сили в сотні разів перевищуючої початкову. Все це помножуючи на бойовий вишкіл, який досягався завдячуючи постійним тренуванням вправ та прийомів того унікального мистецтва ( за переконаннямфахівців ,давніше всіх відомихбойових мистецтвсходу ,включаючи кунг-фу), яке і надавало запорізькій піхотітієї містичної непереможності . На нашу думку ця система рухів та вправ не зникла безслідно (як бажають деякі зацікавлені) , а збереглася ,окрім українських народних танців , ще в одній культурізареалу розселення аріїв , а саме вІндійській. Там ця системавідома під назвою каларіпаяту. На щастя не зникла і філософсько практична система духовного розвитку. Того розвитку ,результатом якого і є ті здібності характерників , що ми називаємонадлюдськими. Мається на увазі велична ,стародавнянаука- Йога. З цього приводу слід згадатиПатанджалітаРаджа Йогу з класифікацією основних сідх над здібностей ,які є індикатором духовного розвитку . В його вченні дослівно пояснюєтьсяу який спосіб вони стаютьдосяжнимидля людини ,що шукає просвітлення.

Стосовно ж Каларі можна сказати , що це не просто бойове мистецтво, а стиль життя, фізичного і духовного розвитку. У традиції Каларі-паятту немає систем «поясів», винагород, заохочень і звань.Один з основних принципів каларіпаятту — це абсолютна координація розуму, тіла і енергії. Цей же принцип можна побачити і в інших традиційних мистецтвах Індії — в індійських танцях; у театральному мистецтві Катакхалі ;у Каларібагато технік з динамічної (крія)йоги, якамайже невідома в Україні.Проте це єдина традиція, що відкриває доступ до енергій Шакті — енергій духовного зростанняі дійвфізичному світі.

Десятиліттями пропагують у нас різноманітні види китайських та корейських єдиноборств , і зовсім не згадують єдиноборства індійських кшатріїв , котрі існують там і до сьогодні . Ми всі знаємо про кунг фу , монастир Шаолінь , карате , дзюдо і майже не чули про індійську каларіпаяту чи важдрамушті . Цікаво , що самі китайці з надзвичайним пієтетом ставляться до цих видів боротьби:  Майстри китайських бойових мистецтв можуть підсміюватись над каратистами Окінави , Кореї і Японії , але всі вони переповнені поваги до традиційного індійського кулачного бою . Врешті саме від нього походить Шаолінь , і не личить напевно критикувати попередників , пише про індійських майстрів знаменитий дослідник бойових мистецтв світу Д . Гілбі .  Дійсно, атже саме індійській йог є засновником кунг фу . Бодхідхарма (під таким імям він відомий в першоджерелах ) у 520 році н.е. покинув Індію і відправився до Китаю.     Там він влаштувався в монастирі Шаолінь. Місцеві ченці здалися йому  фізично слабкими і нездібними витримувати аскетичне життя буддистів.      Тоді він запропонував ченцям комплекс фізичних вправ , щоб укріпити   здоровя і витривалість ченців. Вправи виявилися дуже ефективними і ченці стали регулярно проробляти їх, доводячи до досконалості свої вміння . Поступово на основі цих фізичних вправ ченці розробили систему самооборони, щоб захистити себе від бандитів і грабіжників, яких в середньовічному Китаї було досхочу . figura bodhidharma22 150x150 Характерництво, як система езотеричних знань та практикОсновою цих вправ було арійське бойове мистецтво каларіпаяту .

У нас на індійські бойові мистецтва накладено табу , немає жодної інформації . А чому ? Відповідь проста . Можна простежити чіткі паралелі між українськими козаками і кшатріями від звичаїв до зовнішнього вигляду. Наприклад раджпути , котрі також вважають себе нащадками ведичних кшатріїв , носять шаровари і широкі пояси , довгі вуса ,які як і запорожці закручують за вуха , і оселедець на голові , котрий і називається подібно чут (порівняйте з нашим чуб). На своїх щитах і знаменах раджпути з давніх-давен поміщали тризуб знак Шиви . У них існував звичай : воїнам , котрі відїджали на бій , меч завжди вручала жінка мати або дружина . Нашим козакам зброю також виносила мати , дружина або сестра , що зафіксовано у давніх колядках та думах :

Татусьо вийшов коника вивів ,
Братенько вийшов сідельце виніс,
Сестриця вийшла зброю винесла

Очевидно,характерники та козаки були головними хранителями і продовжувачами давніх арійських традицій в тогочасній Європі . В Ведах розповідаєтьсяпро махаратхів, легендарних бійців здатних по одинці боротися проти тисяч озброєних людей.Згадані загони існувалисеред арійськоїварни кшатріїв ,аналогупрошарку українського суспільства козацтва. Лише вони володіли всіма пятьма видами зброї: зброєю для індивідуального поєдинку (мечі, палиці); зброєю типу списів, котрі тримають в руках або метають; муктами знаряддям для метання стріл; янтра-муктами великими метальними машинами; містичними стрілами астрами, зарядженими духовною енергією ведичних мантр. Слід зазначити ,що ма в перекладі з санскриту  - великий.Характерники приділяли основну увагупсихофізичнійпідготовці, і як наслідок духовному розвитку. Молодих козаків, яких звали Джурами, до служби готували не менше 10 років, під час яких вони навчалися  і набували необхідного досвіду. Займалися козаки не лише військовим та бойовим мистецтвом, але й іншими мистецтвами, наприклад танцями (гопак, метелиця і т. д.). Саме в цих танцях, як було зазначено вище, збереглася частина спадщини арійських бойових мистецтв.

Імовірно свій початок характерники ведуть від давньоукраїнських Рахманів (волхвів) ,а ті в свою чергу від арійских Брахманів. Слід зауважити, що до нашого часу в західній Україні шанують память про них,святкуючи Рахманський Великдень . Візантійський імператор Костянтин Багрянородний (948 р.) характеризує їх як прекрасних воїнів, які легко перемагають тюркські племена, а польський король Болеслав Хоробрий, що оцінив військові якості цих стародавніх косаків,наймав їх до себе на службу (у 992 році).  Також про традиції давньоукраїнських характерників у своїй хрониціпише Історик Лев Диякон (6 ст. Візантія) : «Ті мудреці , що живуть у лісах, володіють руками своїми і ногами з таким успіхом, що можуть самі протистояти з голими руками десяткам воїнів, озброєних мечами і одягнених у броню » .

x fe597e9b Характерництво, як система езотеричних знань та практик Згадані мудреці(волхви) навчали своїм методам боротьби і підручних словянських князів. Наприклад, учень волхва Межібора на імя Гуда був охоронцем київського імператора Ігоря і цариці Ольги. Він заснував при імперському дворі школу кулачного бою.  У давньословянському«Волховнику» (книга мудреців) розповідається таке:
«Прийшов Межібор і сказав Межібор:« Рука-блискавка .Нога грім. Рука меч. Нога молот. Неправді смерть! » І вдарив Межібор печенізького князя в обличчя, і закричав Межібор страшно, на допомогу богів закликаючи. І вдарив кулаком печеніга під саме серце. І впав мертвим князь.
«Не для раті це , а для чистого шляху, по якому правда іде» - сказав Межібор і вдарив кулаком по дубу. І захитався дуб і зронив листя з жолудями. І закричав у лісі Див і вибіг з лісу Тур. І впаву ноги Межібору. І з великим страхом побігли печеніги, налякані силою Межібора.» Ще кажуть, що Межібор це той самий мудрець, який напророкував імператору Олегу  смерть від коня свого.   Так само до нашого часу дійшли і інші оповіді стародавніх українців , наприклад: «Жив у древлянській землі мудрець Доброгаст : Посварив його за щось цар Ігор, чим викликав великий гнів Доброгаста. І сказав тоді Доброгаст, що небезпечно з ним це робити. А на доказ своїх слів викликав на поєдинок три десятки Ігоревих дружинників, проти яких пішов зовсім беззбройний. І блискавка спалахнула високо в небі . Худий,здавалося б, зовсім немічний Добрагаст порозкидав дружинників, кількох скалічив, а одного вбив. Зброєю йому служили руки й ноги.

Отже, підбиваючи підсумки, знаписаного можна зробити висновок про те, якийвеличезний пласт цінної інформації стосовно українського народу заховано в індо-арійськійкультурі. На наше щастя в Індії ,на відміну від України,згаданукультуру ніхто не нищив і не намагався спотворити. Тому там арійська спадщина, якщовідкинути суто індійські культурологічні напластування, збереглася в чистому вигляді з часів коли слава Аріїв гриміла по всій Євразії, від північного Причорноморя до Гімалаївта берегів індійського океану. Спадщина українців просліджується в таких системах духовно-фізичного розвитку ,як Йога , Каларіпаятту, Веданта, Тантра тощо. Найг��ловнішим є те, що ці системи практикуються до нашого часу.Дослідження характерництва такозацтвав контекстісамецих мистецтвта традицій індійського народу, допоможе відновити втраченуарійську спадщину українського народу

P.SУкраїнці мають повне право ,навіть сказати більше , зобовязані віднайтив вищезгаданих традиціях спадщину своїх пращуріві відновити наслідування часів. Пращури українців гідні цього.

Та на жаль , завдяки лизоблюдству правлячої верхівки, а також цілеспрямованійантиукраїнськійвнутрішній та зовнішній політицідіючої влади , традиції духовного та фізичного розвиткустародавніхукраїнців , в наш час ,занедбано і  майже втрачено

P.P.S.«Оріянська група походить із широких просторів Дунаю, Дніпра та Дону» (Джавахарнал Неру, прем’єр-міністр Індії).

«Веди – найстародавніший пам’ятник людського ума, яким розпоряджається людство Оріяни принесли з собою визначені поняття та вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У Ведах обожнюється чарівна природа Оріяни-Скіфії-Руси-України»(С.Радгакрішнан, президент Індії, історик).

«У Ведах немає згадки про банани, оливки, пальми, пустелі, мавп, верблюдів, жирафів, а є згадки про ос, лососів, рисей, оленів, ведмедів, вовків, бджіл. Тобто, про весь той світ, що належить просторові на захід від Уралу і на північ від Чорного моря» (Креґем Кларк, Стюарт Піґґот, англійські дослідники Вед).

«Україна більш, ніж інші країни Європи та Азії може претендувати бути землею аріїв» (М.Маюмдар, віце-президент Декка університету (Індія), один з найвизначніших дослідників стародавнього світу. Цитата з книги «Історія і культура індійського народу»)

«Материнською землею індо-європейських народів є простори на північ від Чорного моря» (Р.Гіршмен, археолог, історик, професор Сорбонни. Цитата з книги «Іран»)

Учені тепер вважають Україну найбільш правдоподібною батьківщиною індо-європейців» (Герберт Дж. Мюллер, історик. Цитата з книги «Воля у стародавньому світі»).

«Арії вийшли з території України» (Джан Бовле, історик. Цитата з книги «Людина у віках»).

Юрій Денисюк (с)   http://vkontakte.ru/club21483592

 

 

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Характерництво, як система езотеричних знань та практик
googleplus Характерництво, як система езотеричних знань та практик
mailru Характерництво, як система езотеричних знань та практик
odnoklassniki Характерництво, як система езотеричних знань та практик
yandex Характерництво, як система езотеричних знань та практик

Переглядів: 7,422

Авторська довідка
yura
avatar

Думок: 9

 1. 1
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  Прошу вас також додавати головне зображення (що це таке, і як то зробити читайте в розділі Допомога)

 2. 2
  avatar Анатолій коментує:

  Панове!
  Вийшла з друку книга Крір-бойове мистецтво українських характерників. Крім того є у продажу такожт книжка Трансперсональна психологія, як підручник психологічних характерницьких практик.
  Прошу звертатися anatoliy@progtech.kiev.ua
  З повагою, Анатолій

 3. 3
  avatar Sergiy коментує:

  Ма это не великий! Великий с санскрита ето МАХА от сюда МАХАКАЛИ ,МАХАМАТА.А ХАРА ето одно из имен ШИВЫ и как верно было сказанно ТРИЗУБЕЦ символ ШИВЫ (благого и разрушителя одновременно) .Так,что сдесь без предположений однозначно ХАРАКТЕРНИК (избавленый или спасаемый ХАРОЙ) это войн находяшейся в связи с ХАРА-ШИВА ;) А ШИВА САМЫЯ ВЕЛИКИЙ АСКЕТ И ВОЙН и ко всему прочему являющемося покравителя самой святой горы индусов и будистов КАЙЛАС. Вот примерно так,но ето толко крохи от ВАЛИКОГО СПАСА!

 4. 4
  avatar Анатолій коментує:

  Панове!
  Нам з Шивою треба бути трохи обережніше. Адже за Відами в епоху Калі-Юга на Землю приходить бог Сива (ми кажемо Шива) в личині диявола і зветься він Сива-от. Той, хто хоч раз читав юдейську біблію, у Сива-оті побачить юдейського та юдо-християнського бога Сава-ота.
  Між іншим символ Шиви, як відомо, є ЛІНГАМ, тобто фалос (член). І друге імя Сава-ота за біблією є Єгова, що арамейською означає член.
  Стосовно Тризуба Шиви Перший Тризуб у Відизмі зафіксовано не у Шиви, а у Рудри і цей Тризуб за формою такий, як у Посейдона. А наш символ називається Трисуття,а тризубом називають через незнання. Трисуття це троє богів Макоша, Велес і Хорс.

 5. 5
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Анатолій каже:

  А наш символ називається Трисуття,а тризубом називають через незнання. Трисуття – це троє богів – Макоша, Велес і Хорс.

  А звідки інформація?

  :-|

 6. 6
  avatar Анатолій коментує:

  Купіть на Петрівці книжку Родова книга українця, а там є цілий розділ українська символіка. Там і описане наше Трисуття.
  Щодо Шиви першоджерело Магабхарата.
  Щодо Єгови першоджерело юдо-християнська біблія.

 7. 7
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Дякую звісно, але мені до Петрівки трохи далеко аби спеціально за книжкою їхати :crazy:

 8. 8
  avatar Анатолій коментує:

  Книги Крір-бойове мистецтво українських характерників та Родова книга українця можна отримати поштою, або купити безпосередньо у автора.
  Наберіть назву у Гуглі і отримаєте адреси продавців.

 9. 9
  avatar статистика duvnuj коментує:

  дякую :-D

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »