10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними

Часто чоловіки, аби справити позитивне враження на панянок при зустрічі чи першому знайомстві намагаються видатись надзвичайно романтичними. Але чи так це насправді? І якою ж є романтика для чоловіків у дійсності?

Сучасний чоловік і романтика дамських романів дві несумісні речі. Як запевняє Дуглас Філдс, автор Креативної романтики, вечеря при свічках, млосні зітхання або прогулянки при місяці по пляжу, це зовсім не те, про що мріють чоловіки.

За їх уявленнями романтика асоціюється з таємницею, інтригою, чуттєвістю, пристрастю, дамською білизною і нескінченним сексом. Всього одна фраза: Я хочу зайнятися з тобою любовю сьогодні увечері змусить його серце битися в шаленому ритмі. Так що ж чоловіки вважають романтичним?

1. Коли жінка одягається для нього

Ну так, не роздягається, а одягається! У кожного чоловіка є свої улюблені предмети жіночого туалету: дехто мліє від панчішок, дехто від стрінгів, хтось від глибокого декольте. Барбара ДАнджеліс, автор книги Секрети про чоловіків, які повинна знати кожна жінка, радить хоч би раз привести чоловіка в дамський магазин і попросити його вибрати білизну, яку він би хотів бачити на вас.

Памятайте, чоловіки люблять очима і знаходять дуже романтичним, коли жінки щиро відгукуються на їх буйні фантазії. Якщо деякі з вибраних предметів туалету здаються вам позбавленими смаку, утіште себе тим, що це все-таки нижня білизна.

2. Коли жінка час від часу торкається до нього

Ви памятаєте як в Приборканні норовливого дві пані ніжно погладжували під столом ніжками головного героя? Ось це те саме, про що чоловіки мріють. Якщо ви кладете свою ручку на спинку його стільця і ніжно погладжуєте його по плечу, то на невербальній мові для чоловіка це означає, що ви приймаєте його і жадаєте.
Але не перестарайтеся: не вартує, сидячи за столиком в ресторані, лізти до нього в штани, прикрившись скатертиною.

3. Коли жінка відпускає на парубочі вечори

Це може здатися дивним, але чоловіки обожнюють почувати себе вільними і проводити безтурботні ночі в суспільстві собі подібних. Демонстрація довіри з вашого боку здається чоловікам дуже романтичною.

4. Коли жінка йде наперекір сталим порядкам

Приємні несподіванки ось про що мріють чоловіки. Ним занадто тісно і нудно у світі щоденних ритуалів.

5. Спонтанний секс

Жінки, начитавшись любовних романів, як і раніше наполягають на шовкових простирадлах, трояндах і шампанські в ліжку. А чоловіки поголовно мріють і мріють про розгнуздані втіхи де-небудь на кухні, в ліфті або на залізничних коліях.

6. Коли жінка дарує лотерейний білет

Не лише жінки люблять подарунки, але і чоловіки. При цьому для чоловіка романтичним подарунком буде той, який особисто вам не принесе ніякої вигоди.

7. Коли жінка цікавиться його внутрішнім світом

Це приблизно теж саме, що цікавитися проблемами, але чоловік ніколи не признається, що вони у нього є. Інше питання, що зрідка вони мріють про задушевні інтелектуальні бесіди з жінками. Зрідка, а не постійно. Цим ви показуєте, що сприймаєте чоловіка таким, який він є.

8. Коли жінка ділиться таємницею

Чоловіки обожнюють протегувати і бути душевними наставниками жінки. Довіряючи йому таємницю, ви символічно впускаєте його у святая святих в шафу із скелетами, демонструючи тим самим свою повну довіру і роблячи себе вразливою.

9. Коли жінка годує обідом

Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Ви мільйон разів чули цю фразу і вона вам неабияк набридла. Найсмішніше, що ця мудрість працює, тому що в ритуалі годування чоловіка криється сакральний сенс: ви задовольняєте його його голод, його спрагу.

При цьому пекельна чоловіча фантазія малює сцени обіду, чимось схожого на стриптиз, ви не кваплячись подаєте йому одне блюдо за іншим, розпалюючи його апетит: спочатку вино, потім спагетті з сиром, потім ще чого-небудь і закінчуєте кавою. Неквапливі обіди це ще і можливість поговорити один з одним.

10. Коли жінка показує стриптиз

Тут майже без коментарів: спочатку одягнутися для нього, а потім роздягтися!

Дякую за рецепти, які я черпав із сайту obozrevatel.com, а згодом переклав, невідомому авторові, очевидно жіночої статі. Цікаво чи самі чоловіки затвердять такий список?

Сподобалось? Поділись з друзями!

googleplus 10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними
livejournal 10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними
mailru 10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними
odnoklassniki 10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними
yandex 10 речей, котрі чоловіки вважають дійсно романтичними

Переглядів: 1,033

Авторська довідка
duvnuj
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 67

 1. 51
  статистика loreleya коментує:

  duvnuj каже:

  А чого це за істинне поняття має братись жіночий погляд на це? Давайте візьмем за основу чоловічий, а жіночий назвем іншим словом?

  До чого тут це? Є романтика, є спокуса, є еротика, є сексапільність, є сексуальність. І визначення цим поняттям придумали вже давно.
  Давай тоді скажем, що біле, це жіночий погляд і візьмем за основу, наприклад, зелений і будем називати його білим твоя логіка :crazy:

 2. 52
  статистика duvnuj коментує:

  До loreleya:

  Дотепниця

  Назви мені перелік романтичних речей. Я ж вже питав, а відповіді не почув.

  Проведи опитування чи вважають чоловіки всі речі з твого переліку романтичними.

  Поняття придумали лише для зручності, але все одно це абстрактне поняття і для кожного має свій зміст.

  Чи твоя логіка хоче абстрактне поняття втиснути в словникове визначення? Не затісно йому там буде?

 3. 53
  статистика duvnuj коментує:

  п.с. Визначення нічого не варті. Всі ці визначення можна піддати сумніву. Навіть суворе і чітке законодавство досі не може собі раду дати і провести чітку межу між еротикою і порнографією, а ти так легко все розмежовуєш. Може тобі закони писати? Чи словникові статті?

  п.п.с. А може то саме жінки називають біле зеленим, і ще й всім доводять, що ясно як білий день що воно зелене, бо у визначенні написано гарний колір

 4. 54
  статистика loreleya коментує:

  duvnuj каже:

  Я ж вже питав, а відповіді не почув.

  Або не хотів почути. Тут я безсила.
  Крім того, що написав ти (сопливо-слюняве)
  loreleya каже:

  Розмова навіть про буденні мправи може бути інтимною і, як наслідок, романтичною. І секс теж може бути романтичним, навіть на кухні. І без пелюстків і тому подібної атрибутики.

  loreleya каже:

  Можна просто зробити чай/каву і принести до телевізора/компа.

  loreleya каже:

  Романтичною може бути ромашка, зірвана на клумбі і колечко за 3 грн. Важливо, як це подати.

  А ще те, що казала Бонні
  bonnie каже:

  посидіти під зоряним небом (так, страшенно банальна річ, тільки я всього раз в житті отак просиділа) – ніяких пестощів і “логічного продовження вечора” – просто отак сидіти і говорити про все на світі.

  А стосовно того, що потрібно проводити опитування і т.д. В стосунках все-одно хтось чимісь поступається. Я жодного разу не казала, що щось з перерахованого в дописі погане і так робити не можна. Можна і навіть треба. Але і влаштувати жінці/дівчині романтичний (для неї) вечір теж треба. Я вже писала, що в нормальних стосунках ніколи не лінь/впадло (підси=тавити будь-який епітет) зробити щось приємне коханій людині

 5. 55
  статистика duvnuj коментує:

  А до чого тут то шо треба в стосунках? І до чого тут необхідність влаштувати жінці романтичний вечір? Ми говоримо про романтику очима чоловіків

  І саме через то шо вона різна то замість потішитись влаштованим романтичним вечором, вона буде верещати ідіот, що ти мене на колію привів! Припини мене роздягати!

 6. 56
  статистика duvnuj коментує:

  а все решта теж незле. і ромашка то гонсько і ще щось

  тіки от чай робити для мене то неромантично )))) і можете в мене кидати клумбою!

  загалом, часом досить романтично просто робити щось удовх разом якшо не романтично, то принаймні мило бо шо воно таке ото славнозвісне романтично досі шось ніфіга не ясно

 7. 57
  статистика bonnie коментує:

  duvnuj каже:

  п.с. А можливо чоловіки вважають спокусливі речі романтичними? га?

  спеціально питала чоловіка. Каже, шо здебільшого то є різні речі. Секс в підїзді дуже заводить і всяке таке, але жодної роомантики він в тому не побачив Думка чоловіка Може, і думки чоловіків також різняться? просто не треба під своїми словами підписувати геть усіх чоловіків

 8. 58
  статистика bonnie коментує:

  хоча я погоджуюсь, що вся хата в сердечках і порозливані парфуми чоловіків не надто тягнуть на романтичні думки :-D А то дамочки люблять накупити сотні свічок (і витратити при цьому майже всю зарплату чоловіка), а тоді жалітись, шо він, такий паскуда, не оцінив! :roll:

 9. 59
  статистика duvnuj коментує:

  bonnie каже:

  просто не треба під своїми словами підписувати геть усіх чоловіків

  ще раз повторю: то все писала БАБА. я просто намагаюсь розвинути тему.

 10. 60
  статистика bonnie коментує:

  До duvnuj:
  вибачайте, забула :oops:

  ну та, дамочки люблять допридумати думки чоловікам

 11. 61
  статистика duvnuj коментує:

  Просто, якщо я не буду з вами сперечатись, до не завяжеться дискусія мусить же тут бути весело!

 12. 62
  статистика bonnie коментує:

  ну та, ми ж тутай такі всі правильні, з такими правильними думками Шо й не придерешся Треба ж комусь воду мутити 8)

 13. 63
  статистика duvnuj коментує:

  :evil: оу єєєєє! :evil:

 14. 64
  статистика puppet коментує:

  Висновок для себе я ІДЕАЛЬНА жінка :flirt:

 15. 65
  статистика madama коментує:

  Мені ще залишається виконати останнє
  А цікаво, якщо це все виконується і це все справді на вищому рівні :-D приз буде? :-o ну хоча б оцінюють це належно? ;)

 16. 66
  статистика duvnuj коментує:

  madama wrote:

  приз буде?

  буде.

 17. 67
  статистика madama коментує:

  :super:
  залишається тільки чекати

Вам необхідно авторизуватись, щоб залишати коментарі.