Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

То як щодо зради?

А ви зраджували? (Відповіді на зразок це моє особисте, не намагайтесь копирсатись в чужому житті, в кожного є минуле, люди не бездоганні істоти не приймаються і автоматично будуть враховані як позитивна відповідь)

Я не здивуюсь якщо більшість людей не тільки були зрадженими, але й зраджували. Бо цей вже стало настільки звичним явищем і в інформаційному просторі, і в житті звичайних людей, що якщо й не доводилось кожній людині зраджувати, то бути свідком такого дійства точно був кожен.

Статистика:
- 76% чоловіків протягом подружнього життя мають хоч один позашлюбний звязок. У жінок такий показник 21%
- Соціологи встановили: молоді дружини (26-30 років) зраджують частіше, ніж молоді чоловіки;
- Найбільш схильні до зради жінки від 35 до 40 років;
- Сексологи встановили: чим багатша дошлюбний сексуальний досвід, тим більше ймовірність подружніх зрад.

Що спонукає йти на такий вчинок чоловіків знають або здогадуються практично усі. Звісно во��и ж часто звинувачують своїх жінок (і інколи не безпідставно!) в сексуальному незадоволенню їхніх природних потреб та бажань. Хоча причиною стають частіше свої власні прагнення чи то самоствердитись чи то ще юнацький максималізм дав про себе знати, чи то просто (поширена версія) не нагулявся! Кляті стереотипи того, що чим більше у тебе жінок в сімейному ліжку, тим більший значок на лобі SUPERMAN!!!, Мачо і т.д. І досі своїми любовними подвигами прийнято хвалитись серед таких чмо чоловіків. Та й увімкніть телебачення. Кліпи, фільми, історії реальних людей просто кишать зрадами, розбитими сімями. Телевізор дивимось з дитинства. Зраджувати стає нормою трохи згодом

В кожного на це свої причини. І якось звиклися люди з думкою що хороший лівак укріпляє шлюб. Деякі жінки найвищою жіночою мудрістю вважають вміння закривати очі на зради чоловіка і жити далі з ним в біді і в радості, бо ж перед Богом клялась та й прожили вже стільки років Головне що вертається то все ж до неї, і байдуже що з запахом чужих парфумів

Чимало жінок не тільки закривають очі на зради, а й самі роблять успіхи в тому напрямку. І причинами тут є ті самі стереотипи, прагнення бути схожими на усіх тих Хуаніт з мексиканських серіалів, де герой неодмінно розлучиться з дружиною і житимуть вони у віллі на березі моря. А ще самоствердження на зразок ти думаєш що я крім тебе вже нікому не потрібна??? я тобі докажу що я ще ого-го!!! Ну і звісно зраджують у відповідь, на зло чоловікові або просто від нудьги. Та й потребують жінки так часто емоційного допінгу. Чим поганий спосіб отримати свою дозу? От і практикують

Анекдот памятаєте? Йде шлюборозлучний процес, суддя запитує:izmena То як щодо зради?
- Чому ви хочете розлучитися з вашим чоловіком?
- А він мене не задовольняє.
Жіночий голос із залу: У дає! Усіх задовольняє, а її не задовольняє!
Чоловічий голос із залу: А її ніхто не задовольняє!

Взагалі маса статей для жінок присвячена саме тому, як їй поводитися, щоб утримати чоловіка, щоб він не зраджував. Виходить, що чоловіча невірність щось само собою зрозуміле, і жінка повинна робити якісь дії, щоб зберегти відносини. Але ж буває й так, що трудиться жінка над відносинами, вносить різноманітність, стає секс-богинею, вірною подругою, і ніби все добре. Але тільки от їй самій нестерпно тоскно, тому що все набридло. А набридло тому, що віддачі не відчувається. Виходить, що вона бере на себе роль бульдозера, який тягне всі відносини, а це в принципі невластиво жіночій природі.

Пасивний, нездатний діяти чоловік втрачає для жінки свою сексуальну привабливість. Навіть якщо він дуже активний на роботі, вдома, він, на жаль, може бути абсолютно іншим диван, телевізор, повна байдужість. І, на жаль, чоловіки перестають бути з дружинами «справжніми чоловіками». І тоді практично неможливо зупинитися перед спокусою вступити у відносини з людиною, яка симпатична, романтична, галантна, надає недвозначні знаки уваги і завжди готова прийти на допомогу. Жінкам так легко запудрити мозок Жінки так люблять увагу

То як щодо зради? Чи не задавали ви собі запитання про те, чи зможете бути вірними комусь все життя? Чи зможете встояти перед усіма спокусами? Чи може варто все-таки подумати про вільний шлюб і не обманювати ні його, ні себе?

1276526061 img 5733f268b21c381d00f38ed132c30fd3 300x213 То як щодо зради?

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal То як щодо зради?
googleplus То як щодо зради?
mailru То як щодо зради?
odnoklassniki То як щодо зради?
yandex То як щодо зради?

Переглядів: 4,467

Авторська довідка
merelin
avatar

Думок: 194

 1. 151
  avatar статистика duvnuj коментує:

  lemberg каже:

  спочатку кажете що можна бути з людиною навіть не коханою, бо кохання з роками проходить, і починаєш цінувати просто хорошу людину яка біля тебе тільки за те шо та людина така хороша, а потім кажете абсолютно протилежне: навіть якшо та людина ідеальна, всерівно з часом починає дратувати навіть те, яка вона хороша, тільки тому шо не кохана.

  Ви, пані, просто майстер терпеливості так розжовувати навіть я би не витерпів

 2. 152
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До lemberg:
  Все залежить від ситуації і від людини. Кожна людина розуміє любов по-різному. І кожному тут своє Хтось може з роками полюбити і цінувати стосунки. Хтось не може. Когось починає дратувати ідеальність. Комусь навпаки. Тому тут не можна щось сказати однозначно. Тут кожен сам вибирає те, що йому потрібно. А я просто не виключаю обидва варіанти, як такі, тому що обидва мають право на існування. Люди різні.
  Щодо себе то я впевнена що мене б дратувала навіть ідеальність людини, якщо б я її не любила. Але то тільки моє ставлення до того. Особисте. Думаю тепер зрозуміло пояснила що мала на увазі стверджуючи обидва варіанти.

 3. 153
  avatar статистика Зоряна коментує:

  bonnie каже:

  Ви так не вважаєте?

  ні, ви знаєте не вважаю. для мене це однаковий процес, а от яким словом його назвати значення принципового для мене не має.

 4. 154
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну да разом щось будувати і боротись проти когось це однаковий процес

  так само як апельсини і картопля

 5. 155
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  разом щось будувати і боротись проти когось – це однаковий процес…

  я такого не казала. і нетреба драматизувати та перебільшувати. я мала на увазі що для мене немає принципової різниці в термінах будувати стосунки та боротись за стосунки. Боротись можна і з самим собою, будуючи стосунки, для цього не потрібні якісь інші люди-противники. Ці всі терміни для мене означають працювати над стосунками. Я не ототожнюю їх, але не бачу в них принципової різниці.

 6. 156
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Зоряна каже:

  якщо мені б дали вибір прожити всього 1 рік з “своєю” людиною, а весь інший час свого життя бути самотньою в очікуванні тієї людини і прожити 50 років з хорошою людиною, то я б напевно вибрала другий варіант…

  Зоряна каже:

  Щодо себе то я впевнена що мене б дратувала навіть ідеальність людини, якщо б я її не любила.

  Зоряна каже:

  Думаю тепер зрозуміло пояснила що мала на увазі

  Абсолютно!

 7. 157
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Там,де я писала про вибір щасливий 1 рік з коханою і щасливе все життя з хорошою людиною, то повір, що я думала над тим, що пишу. Коли йде річ про все життя і про такий серйозний вибір, то я б зробила саме так. 1 рік щастя в повірнянні з усім життям самотнього очікування того щастя то не для мене. Мені потрібне нормальне життя, я хочу народити дітей і не тоді коли мені буде 50 років і я зустріну свою людину і пробуду з нею всього рік, а потім доживатиму життя сама.
  Тут мені здається кращим вибором 50 років життя з хорошою людиною. Хороша людина робить все для твого щастя, для спільних дітей і т.д. Тому такі стосунки можуть бути дуже навіть вдалими.
  Щодо роздратування ідеальністю, то в мене в житті бувало таке. І то з досвіду. Але, якщо б я вийшла заміж за людину, щоб прожити з нею ті 50 років, то взяла б на себе відповідальність за свій вчинок і змогла б створити гармонію в сімї. Заради людини, котра поруч, заради себе і заради наших спільних дітей.
  Хочете ще до чогось докопатись? Прошу дуже! Але то моє життя, мої погляди і я цілком і повністю маю на них своє право.

 8. 158
  avatar статистика duvnuj коментує:

  ну та.. якшо вже заміж вийти то вибору небагато терпіти і мучитись цікаво як в таких умовах ще можна створити гармонію.. хотів би я то бачити

  50 років терпіти і робити вигляд шо все супер я б такого й ворогу не побажав.
  але кожен має право на вибір :)

 9. 159
  avatar статистика Зоряна коментує:

  вибір є завжди. можна й не виходити заміж. ніхто не змусить. а хто вибирає терпіти і мучитись-той і буде терпіти і мучитись, а хто хоче мати гарну сімю-той її і матиме.

 10. 160
  avatar статистика duvnuj коментує:

  звісно :) тіки не завжди все йде на замовлення.
  і не завжди можна все перетерпіти і мати просто ідеал в руках.

 11. 161
  avatar статистика Зоряна коментує:

  фраза є така з Біблії По вірі твоїй буде тобі дано. Вірити треба і якщо буде віра, бажання і ще якісь дії для того то і успіх не забариться.

 12. 162
  avatar статистика duvnuj коментує:

  То лише в дитячих казках таке може бути: вибрав щасливу сімю бац маєш! Вибрав мучитись мучся.

  невже хтось свідомо обирає мучитись? Мучиться той, хто вибирає терпіти, бо думає шо краще якось аби було як у всіх.

  Бажання виконати свою біологічну функцію перед природою притуплює інші природні бажання людини. Замість пошуку душевної гармонії і навищих почуттів люди шукають найпростіший спосіб влаштувати своє життя за стандартною схемою: успішно вискочити заміж, мати шо пожерти і нові туфлі, наробити дітей, вмерти.

  Інші ладні все життя витратити на пошук своєї гармонії Це вибір кожного, як ми уже казали

 13. 163
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  невже хтось свідомо обирає мучитись?

  обирає кожен сам. і часто люди мучаться, бо люблять мучитись. то звучить дивно, але навіть в мене є декілька таких знайомих. людина, яка ж має причину, через яку їй погано, але якщо вона хоче не мучитись, то з часом знайде і рішення, і можливості для того, щоб то пережити і жити далі щасливо, насолоджуючись життям.
  а якщо ж вибираєш щасливу сімю-то все починається також з бажання, а вже потім робиш дії, щоб та сімя таки була щасливою.
  duvnuj каже:

  успішно вискочити заміж, мати шо пожерти і нові туфлі, наробити дітей, вмерти.

  все перелічене ніяк не виключає душевної гармонії. Вона може бути навіть тоді коли ти в нових туфлях і заміжня.

 14. 164
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ми здається говоримо про випадок коли не любиш людину, але тобі з нею зручно.

  Звісно, якшо ви готові прожити 50 років з людиною з якою просто зручно, то ясно шо туфлі тільки додадуть гармонії! А якщо ще й колечко і шубка норкова то ващє гармонія фонтануватиме.

  А я не розумію як можна збудувати щасливий шлюб з некоханою людиною! Не розумію і не хочу розуміти і ніколи не зрозумію. І більше того це меркантильне бажання всадити свою жопу в тепле нагріте місце мені неприємне. І це щоденне лицемірство і дарування посмішок, теплих слів, сексу і всього решта людині яку не любиш, та ще й протягом 50 років – це для мене просто огидно.

  Тема про зраду. Так от я вам скажу чому відбуваються зради. А саме тому що ти живеш і тобі добре і туфлі є, і сопливі діти бігають по хаті, але в один момент усвідомлюєш що хочеш кохання! І якщо воно раптом тебе навідає (звісно не до того тєла яке подарувало тобі шубу і лягло на диван з пультом) – то ось тобі і пряма дорога до зради.

  Бути з людиною, яку не кохаєш, заради вигідного зручного існування – це не що інше, як зрада самого себе.

  Ось вам і зрада. А наробити дітей і здохнути щасливо – то тваринний інстинкт. І тваринна гармонія в туфлях. А ми ніби людьми народжені…

 15. 165
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Хоча загалом мене така тенденція аніскілечки не дивує! То вже стало реалією нашого буденного життя. Переважна більшість жінок дотримуються такої самої позиції. Особисто я зустрів за своє життя лише одну таку людину, яка би не проміняла любов на жодне чудесно-благополучне існування. І Бонні ще, здається, теж :)

 16. 166
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До duvnuj:
  Судячи з вашого тексту я просто якась меркантильна тварюка получаюсь, для якої кохання далеко не на першому плані. ви напевно погано мене знаєте
  duvnuj каже:

  якшо ви готові прожити 50 років з людиною з якою просто зручно

  ви забули до чого я то писала? там я порівнювала 50 років з 1 рокомі аж ніяк не казала, що то мега прікольно-жити з не коханим. звісно просто прекрасно, коли і кохання неземне і все інше є. але ж не завжди так буває.
  duvnuj каже:

  меркантильне бажання всадити свою жопу в тепле нагріте місце мені неприємне.

  я десь хіба таке писала? про нагріте місце, про вигідність
  duvnuj каже:

  А наробити дітей і здохнути щасливо – то тваринний інстинкт.

  то не тваринний інстинкт, то звичайне людське бажання, народжувати дітей і бути щасливими. і це, на мою думку, прекрасно!

 17. 167
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  Переважна більшість жінок дотримуються такої самої позиції.

  Якби я дотримувалась такої тенденції, то вже давно б сиділа, як ви там кажете, в нагрітому місці, де мені було б мега зручно. але чомусь кохання мені важливіше, і вірю я в нього, і в те, що буде мені те, до чого прагну.

 18. 168
  avatar статистика bonnie коментує:

  До Зоряна:
  а звідки ж ви будете знати, коли вам зустрінеться ідеал? Якщо мати перед очима монітор з двома варіантами життя: ось я знаю, що мені дійсно зустрінеться особа через 50 років, а ось варіант гарного життя без кохання але з хорошою людиною. І опційна можливість вибрати
  але ж ви не знаєте, коли вам дійсно зустрінеться кохання. А то вийдете заміж, а за рік-другий бац і здибали своє кохання! Що ви робитимете?..
  Або таке: ви одружилися з просто хорошою людиною і за якийсь час до вас доходить, що та особа аж надто ідеальна. Що ви робитимете? Навчите його матюкатись?..
  ЯК на мене, краще прожити один день орлом, ніж все життя гускою

 19. 169
  avatar статистика Зоряна коментує:

  bonnie каже:

  а звідки ж ви будете знати, коли вам зустрінеться ідеал?

  та що ж ви так буквально це все сприймаєте? Був наведений приклад вибору між 1 роком з своєю людиною і всім життям з хорошою людиною. От я і висловила свою думку з цього приводу. І то не означає що зараз я сиджу і чекаю поки мені орел попадеться, чи поки гуска заміж покличеЯ живу, як живу і вийду заміж за людину лише тоді коли відчую, що хочу бути з цією людиною все життя, в біді, і в радості, в багатстві і в бідностіПоки таке відчуття появлялось в мені тільки раз. Хто-знає як складеться в житті. А коли складеться-я вам про це неодмінно розповім А то теорія і практика іноді речі абсолютно протилежні

 20. 170
  avatar статистика bonnie коментує:

  Зоряна каже:

  чекаю поки мені “орел” попадеться, чи поки “гуска” заміж покличе…

  я мала на увазі, що ВИ можете бути орлом, а не чекати на орла.
  І я б сказала, що не варта чекати, поки захочеться вийти заміж/женитися. А поки відчуєш, що не зможеш жити без тієї людини.

  Окрім того, не сприймайте це все як критику. Просто ми з вами сперечаємось (а не сваримось) і висловлюємо свою думку. А кожна точка зору заслуговує на увагу. Ми просто обговорюємо ;)
  Я також знаю не одну людину, яка женилась/вийшла заміж тоді, коли суспільство вже підтискало, і за того/на тій, яка на той момент була найкращою. І лікті ніхто не кусав, тарілками не кидався. Навіть більше живуть краще, ніж шалено закохані. Просто особисто я все ж відстоюю те, що найкращий варіант для мене не годився б. Бо він означає, що варіанти були можливі. У моєму випадку був власне той один-єдиний. Без варіантів. Хоча, звісно, свого часу також були захоплення/закоханості/пристрасті.
  Не знаю, чи змогла б жити, думаючи, що були можливі варіанти.

 21. 171
  avatar статистика Mari коментує:

  Цілком погоджуюся з тим, що жити з коханою людиною краще, ніж з просто хорошою, АЛЕ от поясніть мені(бо може я чогось не р��зумію), якщо людина, котру любиш, веде себе як найбільший егоїст на цій Землі і не вміє шукати компромісів(ну або робить це 1 раз з 10), і вимотує всі твої нерви, і завжди намагається розказати тобі, що саме ти неправильно дієш, не так поводиш себе і все в тому ж дусі. І до того ж, кохана людина навіть чути не хоче, що може бути неправа. А ти хочеш тепла і розуміння, а не постійних докорів. Довго так можна жити і чи щасливо, навіть якщо його щиро кохаєш?
  Терпіти? Мазохізмом попахує, так і своїми руками до психлікарні недалеко. Може й справді краще піти?
  У цій дискусії можна погодитися майже з кожною точкою зору, бо скільки людей стільки ситуацій, і ще більше варіантів їх вирішення.

 22. 172
  avatar статистика Mari коментує:

  bonnie каже:

  Навіть більше – живуть краще, ніж шалено закохані.

  може тому, що їм добре разом, що навчилися розуміти, підтримувати і берегти, а це почасти набагато важливіше(ми ж не говоримо про короткочасне), аніж шалені пристрасті з поганим закінченням. І хто зна, як би склалося життя, чекай вони того єдиного (єдину)?..

 23. 173
  avatar статистика Mari коментує:

  І ще одне питаннячко, оскільки ми не розглядаємо ідеальні варіанти. От кохаєш ти людину, хочеш будувати з нею стосунки, мрієш і навіть плануєш все життя бути разом. І людина (в даному випадку чоловік) теж кохає тебе. Та є в нього один принцип от вважає, що з коханим рай і в шалаші, що не буде він схожим на усіх і не хоче(хоч і має всі задатки) заробляти більше, бо йому і так зручно. Ти з цим миришся, поки вас лише двоє, бо й сама фінансово незалежна, тобто на себе вистачає. Але що станеться, коли народяться діти, котрі хотітимуть їсти здорову їжу, проситимуть ляльку чи машинку, плакатимуть, бо в когось є краще? І вони не будуть розуміти, що їх татко дотримується певних принципів щодо заробляння коштів, вони просто будуть плака��и і просити. Що тоді? Працювати на 2-3 роботах, щоб дати дітям трішки більше, продовжуючи кохати? Надовго такого щастя вистачить?
  Звісно, я не намагаюся сказати, що в золотій клітці щастя, але ж є якась золота серединка. Думаю, що цілком реально знайти її і не кидатися в крайнощі типу коханий деспот чи ненависний, але ідеальний.

 24. 174
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Mari каже:

  якщо людина, котру любиш, веде себе як найбільший егоїст на цій Землі і не вміє шукати компромісів(ну або робить це 1 раз з 10), і вимотує всі твої нерви, і завжди намагається розказати тобі, що саме ти неправильно дієш, не так поводиш себе і все в тому ж дусі.

  Тоді це не людина а якийсь монстр! Таких здалека видно, що вони якісь неповноцінні. Певно в людини психічні розлади і якісь фізичні недоліки, тому вона намагається самоствердитись.

  Mari каже:

  Може й справді краще піти?

  Якщо є бажання піти треба йти. Є золоте правило: сумніваєшся не сумнівайся. Воно діє.

  Стосунки це така річ: якщо є якісь невеликі казуси і є бажання їх подолати і впевненість, що все налагодиться треба діяти! А якщо нема жодного бажання, нема причин (чи почуттів відповідних) і надії на щасливий фінал треба йти!

 25. 175
  avatar статистика Mari коментує:

  duvnuj каже:

  Стосунки – це така річ: якщо є якісь невеликі казуси і є бажання їх подолати і впевненість, що все налагодиться – треба діяти! А якщо нема жодного бажання, нема причин (чи почуттів відповідних) і надії на щасливий фінал – треба йти!

  хтось, навіть не маючи впевненості, намагається ��х зберегти,а чи правильний то вибір покаже час. Це все дуже індивідуально, тому радити, чи осуджувати, як на мене даремна справа.

 26. 176
  avatar статистика Зоряна коментує:

  До Mari:
  Ви навели декілька прикладів і думаю в кожному з них є зміст. Приємно що підтримали думку про те, що стосунки з хорошою людиною можуть бути чудовими, так само як стосунки з коханою-нещасними.
  А найбільше мені сподобалось ось це речення:
  Mari каже:

  У цій дискусії можна погодитися майже з кожною точкою зору, бо скільки людей – стільки ситуацій, і ще більше варіантів їх вирішення.

  bonnie каже:

  не сприймайте це все як критику

  я не сприймаю УСЕ як критику, просто на мою думку, деякі коментарі в мою сторону були аж надто емоційними і навіть трохи агресивними. А я надаю перевагу мудрій обміркованій дискусії.
  bonnie каже:

  не варта чекати, поки захочеться вийти заміж/женитися. А поки відчуєш, що не зможеш жити без тієї людини.

  погоджуюсь з вами частково. не варто чекати поки заміж захочеться. але у випадку коли краще чекати поки відчуєш що не зможеш жити без людини, то тут трошки різнобічно. Як а мене то важливим є також те, чи зможеш жити з людиноюа говорити що не зможеш жити без людини-то певно трохи перебільшення. жити варто в будь-якому випадку

 27. 177
  avatar статистика Зоряна коментує:

  duvnuj каже:

  Стосунки – це така річ: якщо є якісь невеликі казуси і є бажання їх подолати і впевненість, що все налагодиться – треба діяти! А якщо нема жодного бажання, нема причин (чи почуттів відповідних) і надії на щасливий фінал – треба йти!

  Погоджуюсь на 100%!

 28. 178
  avatar статистика bonnie коментує:

  До Зоряна:
  Особисто я вважаю, що в цьому питанні нема правильних чи неправильних точок зору. Кожен влаштовує своє життя так, як вважає необхідним, або ж, як вдасться. Я жодного разу не сказала, що ви неправі. Просто ваша точка зору не співпадає з моєю. А окрім того, критикую не вас чи ваше життя. Ви пропонуєте ситуацію, а я висловлюю щодо неї свою думку. Ви ж можете погодитись чи ні. Нічого особистого.

 29. 179
  avatar статистика bonnie коментує:

  Mari каже:

  І хто зна, як би склалося життя, чекай вони того єдиного (єдину)?..

  все правильно. Можливо, багато кому і справді краще було б провадити спокійне життя з просто хорошою людиною. Ну, собі я обрала і кохання, і спокійне розмірене життя.
  А стосовно того, хто не вміє компромісити, то бачили очі, що вибирали. Тепер хоч повилазьте. Це привід задуматись: а може ви для цього обранця просто хороша людина і він просто розчарований життям, яке не підкинуло йому щось достойніше Зазвичай закохані з готовністю ідуть на компроміси.

 30. 180
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Аналогічно, Бонні)З вашої сторони я не сприймаю нічого надто особисто. І поважаю ваші думки, які ви висвітлюєте в дискусії.

 31. 181
  avatar статистика Mari коментує:

  До bonnie:
  тому й кажу, що стригти всіх одними ножицями не варто. Та й властиво людям іноді помилятисяА за вас щиро радію))

 32. 182
  avatar статистика bonnie коментує:

  А то я вже думала, що мене зараз побють :-D Насправді існує дуже вульке коло проблем, де для мене немає іншої точки зору. Але здебільшого це стосується релігії. А стосовно решти питань то можна спокійно дискутувати ;)

 33. 183
  avatar статистика bonnie коментує:

  До Mari:
  звісно, що не варто. Я висвітлюю винятково свою думку. І жодним чином не навязую її іншим. Просто наразі мене важко переконати в тому, що можна бути повністю щасливим в подружжі без кохання. Здебільшого задоволеним так. Щасливим ні.

 34. 184
  avatar статистика Зоряна коментує:

  bonnie каже:

  то можна спокійно дискутувати

  як? спокійно? без ламання клавіатур та розбивання ноутів об стінку??? 8-O якось так не цікаво. :devilgirl: 8-D

 35. 185
  avatar статистика bonnie коментує:

  а на авці таке ангеля :-D хто б міг подумати :evil:

 36. 186
  avatar статистика Mari коментує:

  До bonnie:
  і тут ви абсолютно праві. Та й щастя це не тільки коханий поряд(це його один з найкращих варіантів), це ще й діти, котрих любиш і вони це цінують, це ще й впевненість у завтрашньому дні, можливість дарувати посмішку і радість іншим і т.д. хто як розставляє пріоритети.

 37. 187
  avatar статистика Зоряна коментує:

  bonnie каже:

  хто б міг подумати

  хі-хіну в кожному омуті))) водяться такі як ми) та й яка жінка без маленького бісика, принаймі в очах? :flirt:

 38. 188
  avatar статистика bonnie коментує:

  До Mari:
  а взагалі ідеальний варіант обговорити з потенційним чоловіком усі принципові і важливі питання і вирішити підходить вам таке життя чи ні. Багато хто каже, що чоловіка можна перевиховати. Не можна. Принаймні тому, що ви маєте його поважати. А ви б хотіли, щоб вас переробили? Мені Бог дав мудрості обговорити геть усе, аж до того, скільки діток плануєм і що я буду робити в декреті, так як сидіти вдома я не збиралась.
  Кохання і повага неодмінні атрибути подружнього життя, як не буде хоч одного капець Розгрібати все буде складно 8)

 39. 189
  avatar статистика Mari коментує:

  До bonnie:
  звісно, що так. а якщо ще й потенційний чоловік так думає і готовий до обговорення, то все просто чудово))

 40. 190
  avatar статистика bonnie коментує:

  було б ідеально, нє? ;)
  Шкода, що не всі і не завжди готові до діалогу

 41. 191
  avatar статистика Mari коментує:

  дуже, особливо якщо знаєш, що діалог (спокійний) це якраз те, що може допомогти. та як там циган казав: бачили очі, що купували, тепер хоч повилазьте))

 42. 192
  avatar статистика bonnie коментує:

  спочатку метелики пурхають, самі цьомки-бомки. А як то все трохи внормується чи заспокоїться, то проблеми вилазять боком. Виявляється, що одне принципове, інше ще принциповіше. А тоді через півроку пара розбігається. І кому тре було того весілля з трьома фотографами і двома змінними платтями?..

 43. 193
  avatar статистика Mari коментує:

  то ж, ніби, було кохання? чи ні?
  тому й кажуть мудрі люди, що з людиною спочатку треба пуд солі зїсти, бо частенько навіть, обговорюючи ту чи іншу ситуацію, не знаєш, як поведеш себе, якщо досі там не був.
  але не було б горя, ми б не знали, що таке щастя))

 44. 194
  avatar статистика bonnie коментує:

  Mari каже:

  не було б горя, ми б не знали, що таке щастя

  100%!!!
  Звичайно, людина на статичний предмет. Думки можуть змінюватись під впливом часу і обставин. А все ж якось спокійніше, коли розставлено всі крапки над і і все обговорено. Скажімо, зійшлись на двох дітях. А з часом побачили, що й одного не можуть забезпечити, бо зарплати геть мізерні. Або навпаки так сподобалось бути батьками, що й усіх шістьох виховують.
  Життя мінливе. Може це й на краще. Якби розпланували все життя, нецікаво було б жити. Хочеш розсмішити Бога розкажи Йому про свої плани

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »