Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Матюкливий гороскоп

Овен

oven Матюкливий гороскопБаран – він баран і є. Завжди правий і неїбе. Простіше вбити відразу, ніж починати з ним сперечатися, тому що переспорити Овна можливо тільки в одному випадку якщо він сліпоглухонімий безрукий і безногий інвалід (і то, є величезний шанс, що навіть у цьому випадку він все одно покаже вам х**). Зате Овни чесні. Іноді такі чесні, що аж зуби зводить: гранично чесно відповість, якщо вам не пасує стрижка або плаття повнить. З цим нічого не поробиш, доведеться змиритися (або вбити, як вже говорилося вище). У домашніх справах Овен, як правило, марний він уміє тільки генерувати геніальні ідеї, а прахом буття намагається підошов не оскверняти. Втім, якщо дати Овнові зрозуміти, що Стрілець миє підлоги краще нього – кістьми, сука, ляже, але буде щосуботи каніфолити ваш паркет, тому що немає на світі речі, якою Овен би Стрільцеві поступився. З Овном ніколи не буває нудно – цей знак володіє якимось кармічним, сука, талантом шукати пригоди на свою прекрасну жопу. Легко і швидко вміє заробляти гроші, але бабло як гордий і принциповий тип ненавидить, тому намагається моментально від нього позбавитися. При цьому, сука, завжди має якісь заначки, які взагалі-то набагато пристойніше мати Діві. Через непроглядне розпиздяйство про заначки забуває, що дуже на руку сердечному другу Овна, особливо якщо друг цей Близнюки.

Телець

telets Матюкливий гороскопТелець – це пиздець, і більше про цей знак сказати нічого. Ще впертіший за Овна, але не володіє його недбалим розпиздяйством, яке зачаровує. Плюшкін, здатний століттями любовно зберігати в помешканні всяке непотрібне лайно. Але потім дуже дивується, коли всі ці поламані транзисторні приймачі, кулькопідшипники, ганчіря, макулатуру та іншу лабуду намагаються виселити на звалище. Постійний у своїх уподобаннях, в тому числі і до людського лайна, через що буває нещасний в любові, на жаль. Підозрілий до усрачки, ревнивий як сука, ні разу не новатор, тому на перший погляд може здатися занудним мудаком. Таємний збоченець. Трах любить до втрати пульсу. Недовірливий до нових людей, але для старих друзів порве на грудях останню бязеву сорочку, а на сраці волосся. Нахєр друзям здалась рвана сорочка замислитись в принципі не здатний. Альтруїст, хоча постійно отримує за це по морді.

Близнюки

gemini Матюкливий гороскопБлизнюки – це дуже круто, якщо він один, і зовсім піздєц, якщо їх хоча б два. Можуть пиздіти без упину хоч три доби і жодного разу не повторитися, що в загальному-то прикольно, але іноді стомлює. Близнюкам звичайно всі заздрять, тому що він і жнець, і чтець, і на дуді грець, простіше кажучи в кожній жопі затичка. Але ніхто не здогадується, як насправді важко Близнюкам вижити і вибрати в цьому величезному світі можливостей їм завжди здається, що життя проходить осторонь, навіть якщо він по вуха в лайні в подіях. Любить трахатись, жерти і отримувати нову інформацію – краще за все одночасно. За це має славу збоченця, хоча насправді він просто економить час. Феноменально ледачий, девяносто відсотків своєї бурхливої діяльності розгортає тільки для того, щоб від нього нарешті відмахались і залишили у спокої. Справляє враження розпиздяя  і взагалі пофігіста, хоча насправді не дурень почитати в перервах між розпиздяйством Канта і Кєркеґора (читання найчастіше все одно супроводжує ідіотським сміхом і вигуками типу гииии, що дуже мило виглядає, тому що гумор у Кєркеґора дійсно може знайти тільки Близнюк). Сентиментальний як остання портова шльондра, вірить у романтику, хоча постійно від неї відхрещується. У любові зазвичай нещасливий (так і хочеться сказати тому що вірить у романтику), бо терпіти феєрії ідіотичних веселощів і веселого ідіотизму, які постійно влаштовує Близнюк, в силах тільки Овен, а на всіх Близнюків баранів не вистачає.

Рак

rak Матюкливий гороскопКажуть, що гірше рака немає знака. Регулярно задовбує всіх ідіотськими запитаннями з розряду хворобливої фантастики. Схильний постійно уявляти кінець світу, лякатися власної уяви, впадати в істерику і вдаватися до Діви за розрадою. Гидливий як падла, на безлюдному острові обовязково здохне від голоду, бо фізично не здатний зжерти продукт, не загорнутий в поліетилен, а валяється, скажімо, під пальмою.
Трахатись люблять, але якось без вогника. Втім, якщо захоче, може дати жару, але потім зжере себе з гівном за те, що так старався загалом-то даремно. Жінки-Раки це якраз ті, хто дивиться порнуху з надією, що в кінці всі неодмінно одружаться. Люблять довго і похмуро триндіти на тему власних болячок та інших життєвих невдач, чим відлякують від себе всіх, крім Тельців вони ще більш нудні в питаннях, що стосуються власного організму. Вірні, тому що бояться хламідій і трихоманозу. Схильні до пияцтва і філосфіі, і те й інше зазвичай до добра Раків не доводить.

Лев

lev Матюкливий гороскопЛюдей ділить на два сорти почет, який допускається до тіла, і холуї, до яких точать пазурі і зуби. Егоїст, звичайно, але Льву егоїзм прощаєш за його святу і непорушну віру у власну охренітітельність. Ласий до лестощів, сука, за допомогою них з Лева можна витягнути все що завгодно. Великодушний і не дурень сам над собою посміятися. Всім іншим від насмішок над Левом варто утриматися, якщо немає бажання провести решту годин болісного існування в реанімації з кілком у жопі. Хамовитий, але елегантний. Здатний будь-якого втоптати по вуха в лайно, що іноді і проробляє з чистої цікавості та дитячого ідіотського бажання повтикати. Пан у всьому. Партнеру недвозначно дає зрозуміти, наскільки офігенне щастя прийшло до нього у вигляді Лева і вимагає до себе відповідного ставлення. Не проти, якщо в побуті його звуть просто Всевишній. Вірний, втім, друг, любить дарувати дорогі та цінні подарунки, щоб усі в черговий раз перейнялися його афігенністю. Любить пожерти, поспати і потриндіти, через що часто дружить із Близнюками. Нестерпний у великих кількостях, якщо ви Діва, Рак або Риби.

Діва

diva Матюкливий гороскопЩо можна сказати про знак, коли все вже сказала суха наука? Діва найбільш, сука, жорстокий і нелюдський знак зодіаку. За даними міжнародної статистики найбільше маніяків-психопатів виростає саме з Дів. Ця сука здатна ласкаво посміхатися тобі, а в голові малювати чарівну картину твоїх кишок, привязаних до люстри. Видам вам таємницю всі маленькі Діви в дитинстві планують стати Чорними володарями Планети, а коли виростають і розуміють, що фіг там, стають просто безсердечними монстроїдами і отруюють своєї педантичністю і любовю до закону і порядку (а коріння, зрозуміло, ще з шмаркастих бажань захавати Всесвіт) існування буквально кожному, кому пощастить жити з Дівою на одній території. Дружина-Діва це та тітка, яка заправляє тобі ліжко, поки ти в третій години ночі встав посцяти. Чоловік-Діва найстрашніший вчитель математики, якого ви можете собі уявити. Контрол-фріки, звичайно ж. Трахається за розкладом, тому що у всьому має бути порядок. Причин своїх вчинків нікому не пояснює, виною тому знову-таки винесена з дитинства манія величі. Втім, може впасти і в іншу крайність ні в гріш не ставити себе і взагалі, сука, щоденно зображати з себе жертву і ягня, чим і задовбує оточуючих страшенно. Взагалі, до речі, любить зіграти на нервах близьких і почати страждати на публіку, причому, гадина, сама зазвичай вірить у свої страждання, від чого починає хворіти і чахнути. У побуті корисна, тому що знає і вміє безліч всяких фокусів (вивчила поки планувала стати Чорним Володарем). Взагалі жити з нею можна, якщо тотально абстрагуватися і забрати з будинку зброю.

Терези

terezu Матюкливий гороскопКоротко – сраний естет. Сім пятниць на тиждень а туди ж: пікассо, гогени-хрени, про святе мистецтво, а відра сміттєвого за собою винести не здогадається. Не до того. Все свідоме життя метається в пошуках світлого ідеалу, тому часу на те, щоб навчитися готувати або пришивати ґудзики не знаходить. Любить причепуритися, при цьому заграє всіх оточуючих, вибираючи між ооон тим з перламутровими ґудзичками і оооось цим з шовковою відторочкою. Не дурень сходити наліво, при цьому може мати постійного партнера і пояснювати зради тим, що душею він завжди вірний Єдиному/ій, а тіло це так, суть прах смердючий. Загалом, той ще гондон. Ганяється за душевною рівновагою, що для Терезів у принципі недосяжне, бо блядська натура завжди переважує високодуховні ідеали. Як і всі нерішучі шмати, найчастіше мучиться нервовими хворобами на зразок псоріазу та гастриту. Заздрісний, але не злобний. Схильний підставляти дупу, причому робить це винятково з мазохістичної любові до людства, а не з метою щось роздобути. Виглядає зазвичай ніжним і сумним, пробуджує небезпечне бажання приголубити і взяти під крило, чого робити не варто в жодному випадку, тому як мозок Терези вміють виносити краще за всі інші знаки, разом узяті. Знаходиться, сцуко, в постійному когнітивному дисонансі між реальністю та бажаним, тому що лох.

Скорпіон

skorpion Матюкливий гороскопЙобар-терорист. Коли їбати нікого, починає їбати мозок. Як правило, собі самому. Постійно фонтанує всякими маячними ідеями, самозакоханий до усрачки, цілісінький день готовий витріщатися в дзеркало на своє відображення і з задоволеною либою констатувати, що краще в світі точно немає. Істерик, і навіть не соромиться цим хизуватися. У житті цікавиться тільки єблею і собою, на крайняк людьми, які ним цікавляться. Добродушний, якщо не намагатися позичти у нього бабла. Гроші, до речі, любить майже так само, як себе самого і вміє їх заробляти. Потайний, сука, сил немає ніяких, витягнути з Скорпіона інфу, яку він не хоче розголошувати, практично так само важко, як видати заміж пятидесятирічну незайману. Дволикий Анус, сцуко, постійно метається між високими ідеалами і бажанням зробити кому-небудь падло. У бажанні та вмінні пробиває лобом стіну може зрівнятися тільки з Овном, мети найчастіше обирає так�� ж безглузді, але з принципу не відступається. Стоїчно переносить всю жопу, яка перманентно з ним трапляється, тому що знає заслужив. У цілому справляє враження Бармаглота страшний, гучний, сцуко, грізний але в душі справжній шушпанчик.

Стрілець

strilets Матюкливий гороскопСтрілець це ще один зодіакальний пездець. Особиста думка Стрільця зобовязана стати істиною в останній інстанції для всіх, що ненароком опинилися неподалік. Висловлює її охоче, часто і навіть тоді, коли йому настійно радять цього не робити і взагалі погрожують розбити за це морду. Щиро дивується, якщо на нього за це ображаються. Взагалі, сука, дуже везучий по життю знак, що дещо компенсує постійну відсутність у нього бабла. У Стрільця, незважаючи на схильність до викривальних словесним проносів, зазвичай багато друзів, які його, убогого, підгодовують і обігрівають. А все тому що він спритно вміє прикинутися пуською, особливо коли рот зайнятий жратвою. Основний недолік ніяк не може заткнутися, розповідаючи всім правду про всіх, тому здатний спизданути зайве, за що знову-таки частенько буває битий. Схильний до всіх форм наркозалежності, сучара, а також до релігійного фанатизму, що по суті одне і те ж. Добрий, але хєр це відразу зрозумієш.

Козеріг

kozerig Матюкливий гороскопНа перший погляд – понуре лайно. Девіз у Козерога такий: як би матьоро мені не було сьогодні, завтра напевно буде ще гірше. Маскується, сука, під бодрячком, щоб не відгрібати за похмурий вираз морди, але все одно відгрібає. Щастя Козеріг осягає тільки одним способом вйобує як проклятий. Байдикуючий Козеріг це мертвий Козеріг. Якщо позбавлений можливості працювати, все одно буде придумувати собі купу дивних занять, тому що без діла дзену Козерогові не досягти, а Козеріг, який не досяг дзену це Рак. Воно вам треба? Спочатку здається лагідним і навіть ручним, але при першій зручній нагоді впендюрить вам піджопник своїми недолугими рогами, з особливим задоволенням виконає це, якщо ви Близнюки або Лев ці знаки терпіти не може за неналежну статусу грайливість. Хитрожопий. Скупий але не завжди. Найкраще себе почуває в обнімку з грошовим мішком. Любить подйобувати, не може зупинитися навіть тоді, коли ситуація загострюється, але робить це так уміло, що сам офігіває, коли виходить сухим з води. Загалом не підлий, хоча виглядає таким. У виборі партнерів керується в основному здоровим глуздом і розрахунком, тому в сімейному житті, собака, щасливий як ніхто.

Водолій

vodolij Матюкливий гороскопОсобливі прикмети всім, ну абсолютно кожній падлі подобається, як горезвісний червонець. По частині попиздіти складає гідну конкуренцію Близнюкам, спілкуватися, навіть в незнайомій компанії рветься, як моряк далекого плавання в квартал червоних ліхтарів. Виглядає завжди таким, що злегка з дуба звалився, причому саме цим і зачаровує. Легкий флер їбанутості додає Водоліям незясовну чарівність, яка притягує до них дурнуватих захоплених фанатів. Навіть якщо в житті Водолія все йде через сраку, умудряється роздавати оточуючим поради, які, сука, працюють. При всій видимій і відчутні пухнастості і піздастості потенційно великий злочинець. Завжди аферист, хай лише в мріях. Не існує Водолія без криміналу в темному минулому, закон порушує абсолютно без розкаянь совісті і навіть, не побоюся цього слова, з насолодою. При цьому, сука, відмінно розуміє, на відміну від тих же Близнюків, що поступає некошерно, але клав на це. Зовні схожі на суміш Безумного Капелюшника з Мерилін Монро.

Риби

rubu Матюкливий гороскопРиби бувають двох сортів видівохренівші у власній безпринципності породження пекла і вірні, істинно добрі, з непохитною мораллю ангели. Причому мерзенним Рибам, як правило, в житті все прощають, тоді як ангелоподібні рибки-мучениці дратують обивателів недосяжною святістю. Блядовати можуть по-страшному, причому зловити Рибу на блядстві або змусити її в ньому признатися складніше, ніж побачити морщерогого кизляка. До останнього ви дивитиметеся їй в чесні, повні сліз очі і вірити, вірити. Бездушні гондони, жодних моральних принципів. Схильні пиздіти по-чорному, причому навіть тоді, коли начебто і немає чого, наганяти туману і взагалі вводити людей в оману, але на Риб не можна за це ображатися, пекельні муки совісті у них звичайна справа, причому мучаться інколи до купи і за те, чого не робили. Схильні ідеалізувати людей, а потім ображатися на них за те, що ті виявилися мудаками. Можуть ні з того ні з сього почати мстити світу довкола, абстрактно і по-уєбанськи. Зворушливі в своїх ілюзіях, і навіть коли виявляються сучарами і падлами, їх все одно мимоволі прощаєш за глобальне невміння жити на нашому матерільному світі.

horoscope Матюкливий гороскоп

Посміхайтесь, і вірте лише в хорошу долю!

Чесно спижжений мною, перекладений і дещо перероблений текст. За оригінал дякую невідомій авторші.

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Матюкливий гороскоп
googleplus Матюкливий гороскоп
mailru Матюкливий гороскоп
odnoklassniki Матюкливий гороскоп
yandex Матюкливий гороскоп

Переглядів: 13,940

Авторська довідка
Дивний
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 23

 1. 1
  avatar статистика 50x50 коментує:

  клаааааааааааааасссссссссссссссссссссс :-D :-D :-D
  я проторчала від всіх знаків зодіаку :crazy: :crazy:

 2. 2
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Не забуваємо писати хто є хто! щоб я знав про вас усе )))

 3. 3
  avatar статистика mari коментує:

  от спасибі, потішив, стільки невідомого досі дізналася про себе))) і не тільки

 4. 4
  avatar статистика julka коментує:

  малюнки гарні до кожного знаку, а от сам текст..
  ну де ти таке нарив?????
  чесно, мені важко було читати місцями, бо такого навалу особливих слів ще не зустрічала у такій кількості 8-O про деякі знаки взагалі через це не зрозуміла!
  а так загалом, дяки, настрій піднявся, пореготала трохи :-D

 5. 5
  avatar статистика duvnuj коментує:

  у мене було два варіанти всі слова замінити більш читабельними і публікнути по-людськи у статті, і другий слова лишити, а донести зміст. я думаю простий опис був би не надто цікавим і малоооригнальним. І все одно всі би почали нити, що я пошлятіну публікую. То раз воно і так мало йти в неформат, то вже з родзинками! :-D

 6. 6
  avatar статистика 50x50 коментує:

  julka каже:

  такого навалу “особливих слів” ще не зустрічала

  какіє ми нєжниє :crazy: гороскоп ржака. Я Близнюки правда кожне слово :-D

 7. 7
  avatar статистика biryuza коментує:

  баяні то древній 8)

 8. 8
  avatar статистика duvnuj коментує:

  сама ти древній баян )))

 9. 9
  avatar worxx коментує:

  ЖестяГ :crazy: Читав і ридав зо сміху, все правда. Я Козеріг.

 10. 10
  avatar статистика Зоряна Крачковська коментує:

  Аж соромно визнавати але я близнюки))) і шось все-таки в тому гороскопчику є :oops: :funny:

 11. 11
  avatar Olexa коментує:

  Правда! Я Овен за гороскопом, все чиста правда, особливо про конкуренцію зі Стрільцем :-D

 12. 12
  avatar Мари коментує:

  это ужасно.. и куда мир катится. может отдельный язык создать матерный думаю, многие уже умеют на нем общаться

 13. 13
 14. 14
  avatar Vera коментує:

  Гарно написано! Кляті москалі так не вміють!

 15. 15
  avatar статистика duvnuj коментує:

  нащо так нехай живуть собі

 16. 16
  avatar . коментує:

  гга я ракале по опису більше на близнюків схожадивина :-|

  :roll:

  а гороскоп суперчитала про всі знаки..друзі в мене прямо в точку підходять під всьо :-D

 17. 17
  avatar Bezmezhna коментує:

  Давно так не реготала!
  Я Близнюки загороскопом. Цікаво, що відгукнулося багато (порівняно) Близнюків. Таки зарази люблять поти і всюди мають бути присутніми, хоча бвіртуально.

 18. 18
  avatar статистика duvnuj коментує:

  хєхє! Я Близнюк :)

  Але я нічо не знаю :) Я тут ні до чого. :oops:

 19. 19
  avatar Nashumilovochka коментує:

  про скорпіонів теж, як не крути, все правда :flirt:

 20. 20
  avatar статистика duvnuj коментує:

  А бачите як то певно вже спостережливість розставила крапки над йоб 8)

 21. 21
  avatar статистика kvasolka коментує:

  Я Водолій) щось є в тому, але не все! колись читала оригінал

 22. 22
  avatar статистика kpyt9k коментує:

  Я рак, чесно кажучи все що пише про мій зодіак, це саме настоящий маразм хочя сам стиль написання тексту подобається..)

 23. 23
  avatar статистика Чорна Княгиня коментує:

  про Овнів-чистісінька правда, а щодо Козерогів-не такі ми вже й паскудні :flirt: Ми лише придумуєм собі купу дивн��х занять..ооооооооооо,я це люблю!!! :)
  написано супер, аплодисменти автору :kiss:

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »