Балконні думки

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Балконні думки

Балкон. Згідно з уявленнями більшої частини нашого народу, це місце де висять попрані лахи, лежить мішок картоплі, валяється стара валіза, стоїть поламана лижа і шматок плінтуса (а най буде!), валяються інструменти, стоять банки і закрутками і вазонки, часом табуретка і попільничка. Але не будемо проводити інвентаризацію.

Для мене ж це, як несподівано виявилось, теж шматок світу і навіть шматок особистого простору. Цей звичайнісінький балкон 1х3 м із видом на Ейфелеву вежу. Нічний балкон. Саме нічний і ніякий інший. Ніч є часом коли думки особливо голосно гудуть в голові і так добре чути їх в нічній тиші. Саме серед ночі, коли спокій здається чимось настільки ж реальним, як і висадка прибульців із космосу у тебе в спальні. Ти береш свої цигарки і йдеш на балкон. І навіть невідомо, що сильніше тебе туди жене: бажання покурити, бажання покурити з нервів, чи бажання подумати. Щоразу, повертаючись ізвідти несеш нові думки. Часом нові рішення, нове усвідомлення. Нове прозріння. відкрити очі на балконі. Дивитись на Ейфелеву вежу у вогнях і силуети нічних будинків і починати розуміти розуміти Часом бажання все змінити, часом жаль за недосказаним. Часом спогади, часом плани.

Літо, зима, осінь, весна Дощ, вітер Вологість, туман Сніг, метіль Спокій. Цього всього не помітно. Але це завжди є. Тільки думки десь далеко. Серед літньої спекотної ночі, коли повітря набуває особливої консистенції чітко чути гул потяга. Рівномірний і спокійний стукіт коліс і гудіння двигуна. І навіть може видатись, що чути голоси та стукотіння склянок людей, що розбились по вагонах і несуть свої думки далеко з міста. Чому я цього не помічав? І чому помітив так чітко не посеред літа.

Сьогодні, вчора, 5 років тому міняється погода, але не міняємось ми: я, цигарка і балкон. Три супутника пустої ночі. Міняються навіть думки. Але не міняється їх вектор і забарвлення.

Спогади і ніч. Нові ідеї. Спосіб відволіктись. 1 хвилина, 2 хвилини не допалена до кінця цигарка кидаєтсья донизу і покінчує життя самогубством. Спішиш назад, навіть коли не трусить від холоду чи самотності. Просто витримати заряд нікотину і порцію скаженого бомбардування мозку можна недовго.

5 років тому, сьогодні, завтра?

 • Сподобалось? Поділись із друзями:
 • TwitterFacebookLiveJournalShare
Переглядів: 133

Авторська довідка
duvnuj
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 12

 1. 1
  biryuza статистика biryuza коментує:

  колись, в дитинстві, я теж дуже любила розглядати нічне місто але через вікно. я дивилась на світелка різного кольору, прижмурювала очі і вони розпливались в різнобарвні плями, потім знову відкривала і реальність набирала звичних форм пробувала вгадувати де саме знаходиться той чи інший вогникдивилась на сусідню вулицю що повністю освітлювалась по всій довжині і заздрила тим людям, що на ній живуть, адже наша вулиця так не світилась жовтою доріжкою мов молочний шлях на небілітом виходила вночі на балкон в одній нічній сорочці і тішилась що зовсім не було холодно літній вітерець приємно лоскотав шкірузірки збирались в запальні танки я годинами стояла спершись на п��рила і мабуть мріяла охоплена радісними почуттями і ні каплі негативу яке безтурботне дитинствозараз все змінилось нема нічних посиденьок ні за вікном, ні на балконі, нема мріянь

 2. 2
  zoriana87 статистика Зоряна Крачковська коментує:

  колись жила в будинку на 6 поверсі з видом на ту саму Ейфелеву вежу. і був в мене там свій райський куточок широке підвіконня, з якого було видно мало не всі вогні Львова. то був такий чудовий період. і я так часто на тому підвіконні щось читала, писала, думала
  а зараз я живу на першомуі балкон-то просто балкон, з тими всіма вазонками, попраними лахами і іншими шкода викинути речами :roll:

 3. 3
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  ага. от тіки роздум не по дитячі спогади.

  минуло дєцтво.

 4. 4
  biryuza статистика biryuza коментує:

  аааа, ну звиняй, грінго.

 5. 5
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  сьогодні туман поглинув Ейфелеву вежу але він наповнив млявими і новими думками.. думки ін не зміг поглинути

 6. 6
  zhaczeck статистика natalka коментує:

  а як приємно, коли тебе закрили на балконі!!!
  мммм
  особливо, коли з нього розгортається гірський краєвид і ти в самих шкарпетках! :evil:

  Спішиш назад, навіть коли не трусить від холоду

  ох :crazy:

 7. 7
  loreleya статистика loreleya коментує:

  ГАААААААААААА. Наталка, молодець)))) Це називається гарно загнати шпильку :-D :-D :-D :crazy: :crazy:

 8. 8
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  закрили на балконі нічо нічо я всім все пригадаю. :-x

 9. 9
  AsIf AsIf коментує:

  ой, у мене також балкон на Ейфелеву вежу виходить :) А решту вікон у вікна сусідів :-D
  Ненавиджу планування центрівських квартир! :-x

 10. 10
  duvnuj статистика duvnuj коментує:

  от ы поговорили хто про планування а хто про поверхи

 11. 11
  zhaczeck статистика natalka коментує:

  до речі, і сам допис такий нічо :evil:

 12. 12
  lemberg статистика lemberg коментує:

  Балкон. Згідно з уявленнями більшої частини нашого народу, це місце де висять попрані лахи, лежить мішок картоплі, валяється стара валіза, стоїть поламана лижа і шматок плінтуса (а най буде!), валяються інструменти, стоять банки і закрутками і вазонки, часом табуретка і попільничка.

  сьогодні натрапила на серію картин Балкон как автопортрет горожан і подумала, може так воно і є: купа сміття на балконах, купа сміття в думках, купа сміття в життях

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »