Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Чим ми займались, коли ви писали

Як ми і обіцяли, хочемо поділитись із вами невеличкими новинками, що з’явились у нас на ресурсі нещодавно. Отож, поїхали:

1. Тарас якось зробив мені зауваження, а чому це у  вас сторінка авторів доступна лише для зареєстрованих користувачів, ви ж повинні вихвалятись дописувачами, а не приховувати їх від громадськості. І він був абсолютно правий. Єдиною причиною, чому ми обмежили доступ до цієї сторінки, була її сируватість. Отож, після того як ми її підлизали та підштукатурили, ми презентуємо її усім.

Що це за сторінка така і навіщо вона потрібна. Сторінка авторів спільноти виводить усіх користувачів, що мають хоча б один опублікований допис на спільноті у порядку їхньої реєстрації на ресурсі (до речі, ми думаємо над альтернативним сортуванням, тому були б дуже вдячні, якби ви запропонували ваші власні ідеї чи бачення цього).

image thumb Чим ми займались, коли ви писали

Також на сторінці показується статус користувача, його звання (до речі, більше про те, що таке звання можна дізнатись тут) та кількість дописів.

До речі, про статуси, чим же ж відрізняється автор та дописувач: дописувач створює допис та подає його на узгодження і лише після того, як редактор перегляне, чи творіння відповідає усім вимогам публікацій на спільноті, воно буде розміщено на ресурсі. Автор не повинен подавати дописи на перегляд і може сам одразу ж їх опублікувати. Стати автором надзвичайно просто, потрібно лише написати декілька якісних дописів та продемонструвати, що ви вмієте їх оформляти згідно із вимогами.

І ще одна необхідна, на нашу думку, зміна, це те, що тепер ви можете похвалитись усім вашими дописами. Що це означає: якщо ви клацнете на кількості ваших дописів, то перейдете на сторінку, що перелічує усі ваші творіння на ресурсі. А це в свою чергу дозволяє вам поділитись посиланням на ваші шедеври із своїми друзями.

Ну і ми надзвичайно раді, що у нас стільки авторів! Але дуже сподіваємось, що не зважаючи на демографічну ситуацію в Україні, вони лише множитимуться icon smile Чим ми займались, коли ви писали

2. Ще одним із надзвичайно зручних способів поширення інформації про дописи на спільноті є ось такий функціональний блок, що знаходиться під кожною статтею.

image thumb1 Чим ми займались, коли ви писали Завдяки йому ви можете надзвичайно швидко поширити інформацію у соціальних мережах. Для цього потрібно бути зареєстрованим у соціальній мережі (вконтакті, фейсбук, твітер та ін.).

Скажімо, ви хочете прославити свій допис, бо вважаєте його надзвичайно актуальним та потрібним людству. Все, що вам слід зробити, так це клікнути по іконці, що символізує відповідну соціальну мережу і (якщо ви не залоговані, то вам потрібно буде увійти у свій акаунт у вибраній вами мережі) відправити інформацію про допис

SNAGHTML151ffe0b thumb Чим ми займались, коли ви писали

Що ж це вам дає? У вашій стрічці оновлень у соціальній мережі з’явиться інформація та посилання на допис котрий ви вподобали, і усі ваші друзі зможуть його переглянути, а це у свою чергу спричинить, що кількість переглядів вашого допису виросте. Отож, про вас читатимуть ще більше.

image thumb2 Чим ми займались, коли ви писали Ми б також хотіли звернутись до усіх читачів та авторів спільноти, не думайте лише про свої власні дописи, а додавайте вподобані вами статті інших авторів. Повірте, вам щедро віддячать!

3. Дякуючи Mr. Petruccio, Українська онлайн спільнота тепер представлена у Яндекс.Каталозі, куди не так просто попасти. Окрім того, присутність сайту у каталозі свідчить про його якість та значущість.

4. Сила-силенна дрібних зміни на спільноті, що повинні зробити ваше перебування на ресурсі приємнішим та зручнішим.

Ми хочемо подякувати усім вам за те, що допомагали нам, були із нами і хочемо сказати, що завдяки вам, ми не втомлюємось працювати над спільнотою і будемо постійно її вдосконалювати.

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Чим ми займались, коли ви писали
googleplus Чим ми займались, коли ви писали
mailru Чим ми займались, коли ви писали
odnoklassniki Чим ми займались, коли ви писали
yandex Чим ми займались, коли ви писали

Переглядів: 1,311

Авторська довідка
Адміністратор
avatar
Покайтесь і увіруйте в єдину істину - Статут Спільноти.

Думок: 15

 1. 1
  avatar статистика natalka коментує:

  актуальним на потрібним людству.

  ТА потрібним, перепрошую..

  а взагалі молодці, що оптимізували ще кілька штук! :super: :beer:

 2. 2
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Я бачу це не лише як новий покращений функціонал спільноти, а й як спосіб підкреслення своєї індивідуальності та можливість показати себе та виділитись з колективу спільноти. Всім видно ваші дописи всім видно вашу особистість.

 3. 3
  avatar статистика duvnuj коментує:

  А ще замість того аби публікувати щось в замітках в соц мережі (напр. Вконтакті), можна просто опублікувати це все тут і за допомогою функції мені подобається подвійно публікнути на своїй сторінці в соц. мережі. Цим ви убезпечите себе від того, що ваші творіння пропадуть коли видалять ваш акаунт чи зламають вашу сторінку.

 4. 4
  avatar статистика duvnuj коментує:

  і ще одне!

  тепер люди у яких немає свого веб-сайту в усіляких формах реєстрації та профілях можуть просто ввести лінк на свій авторський доробок на спільноті, замість писати ваше улюблене http:\\в-мене-сайту.net або http:\\не-дожився-ще.com

  Я от собі вставлю /author/duvnuj/

 5. 5
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  До natalka:
  Дякую, підправив. А у вас набите око! :)

 6. 6
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Адміністратор каже:

  А у вас набите око! :)

  Який жах.. набите око у дівчинки

  мабуть у неї хлопець-тиран який її постійно бє! 8)

 7. 7
  avatar статистика Микола Махній коментує:

  Запропоновані новації щодо можливості поширення інформації у соціальних мережах досить доречні.Адміністрація сайту не дрімає! :twisted: :super:

 8. 8
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  До речі, ми додали ще одне невеличке, але дуже зручне і корисне покращення з правого боку є спеціальна стрілочка, яка переносить вас догори сторінки!

  Користуйтесь!

 9. 9
  avatar статистика Зоряна коментує:

  Прекрасне покращення! Дякую! :super:

 10. 10
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Пакращення вже сягодні! :rus:

 11. 11
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  А так? Краще?

 12. 12
  avatar статистика nirvanus коментує:

  Щодо сортування, то я вважаю краще б було, коли авторів ставити в порядку їхньої активності, тобто звання. На першій сторінці найактивніші і далі по спаданню.

  І було б добре, якщо б був розділ останні публікації, а то не зовсім зручно шукати по усім розділам щось нове. Дякую

 13. 13
  avatar статистика nirvanus коментує:

  Ой, останні публікації є, я просто не уважний. Прошу вибачення

 14. 14
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  Так, зокрема у розділі Мапа сайту можна знайти усі публікації відсортовані за датою, а не за розділами.

 15. 15
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  Також, аби відслідковувати усі нові публікації зручним чином, навіть не заходячи на сайт, ви можете встановити зручний інструмент Webcommunity Toolbar для свого браузера.

  Детальніше про Webcommunity Toolbar та його встановлення.

  А ще, ви можете підписатись на RSS публікацій на коментарів.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »