Петиція до учасників Спільноти

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Петиція до учасників Спільноти

Шановні читачі, дописувачі, автори, редактори та усі кому не байдуже життя Спільноти! Звертаюсь до Вас, як людина, що спостерігає за усіма процесами в даній сфері, як активний коментатор і дописувач, а також як той, хто сам намагається докладати зусиль для того, аби колеса цього механізму працювали справно.

Про важливість нашої справи і потрібність наповнення якісним, повторюю якісним, контентом уанету говорити не будемо бо це і так очевидно. Хочу поговорити з Вами про деякі аспекти сучасного життя нашого з Вами спільнотівського колективу.

1. Учасники.

Радий постійно спостерігати хорошу тенденцію: прибувають нові активні учасники, і разом з собою вносять нові ідеї, враження, стилі і думки. Це дуже пожвавлює і тішить око.

Проте, хочу висловити наступне побажання:

а) Друзі, спілкуйтесь! Спілкуйтесь зі всіма! Спілкуйтесь не лише з тими кого знаєте, а й з тими кого вперше читаєте. Обмінюйтесь думками. Не діліть людей на знайомих і незнайомих, на своїх і чужих. Тут усі свої.

б) Друзі, коментуйте! Коментуйте не лише свої власні твори. Коментування виключно власних творів скидається на самолюбування. Але не будьте егоїстами звертайте увагу на дописи Ваших колег по перу і вони звернуть увагу на Ваші. Звязки між вами зростуть, зявляться нові теми і ідеї до наступних дописів. Так тут було завжди Обмін думками це те, для чого творці Спільноти зробили її для Вас.

в) Не бійтесь висловлюватись! Ви завжди будете почутими і завжди Ваш коментар чи допис буде бажаним. Хоч це й не звільняє від відповідальності за дотримання Статуту і Правил, а також вимог до створення дописів. Але того всього дотриматися не так вже й складно, а Ваша думка, Ваші висловлювання, Ваші переконання і Ваш світогляд завжди цінні і кожен з Вас буде почутий! давайте будемо писати більше і краще!

г) Не заганяйте себе в одне єдине русло! Якщо ви дебютували на Спільноті з віршем, то це не має означати, що Ви тепер повинні писати лише одні вірші публікуючи їх щодня. Надмірна кількість одноманітного контенту втомлює читача і він поступово перестає цікавитись конкретною категорією, розділом, або автором. Будьте різноманітними! Напишіть якусь статтю, навіть якщо Ви ніколи цього не робили! Здивуйте себе і всіх! Відкрийте в собі нові таланти! Розвивайтесь в процесі написання і розвивайте одне одного в процесі прочитання і дискусії. Пишіть статті і буде Вам щастя!

2. Керівництво.

Шановні, керівництво даного сайту вкладає не лише свій час і свої зусилля, а й свою душу в розвиток ресурсу. І йому в цьому ніхто не допомагає. А хотілося б, аби допомогли Ви! Так, саме Ви! Не стійте осторонь!

а) Не можете або не знаєте як допомогти? Так бодай не саботуйте роботу адміністрації! Якщо адмін сайту каже Вам щось зробити він це каже не просто так і не для власної розваги. Якщо робить зауваження прислухайтесь. Якщо він просить додати головне зображення то постарайтесь це зробити замість доводити йому що воно не потрібне. Якщо адмін просить правильно обирати категорії робіть це, а не доводьте, що якщо інтерфейс позволяє то можна.

б) Читайте Статут Спільноти. Це ж є тим, з чого вартує починати знайомство. Там описано детально як функціонує Спільнота і які її правила.

в) Читайте розділ Допомога. Навіть якщо Ви вважаєте що у Вас все гаразд і Ви не кашляєте, то читайте цей розділ, адже за правилами кожен учасник зобовязується ознайомитись з цим. Замість робити щось не так, чи питати як то зробити читайте, бо там детально все описано!

г) Висловлюйте свої пропозиції, нові ідеї та думки. Співпрацюйте з колективом сайту! Ідеї розвитку, покращення, зацікавлення нових авторів, а не ідеї додайте мені кнопочку чи зробіть мені ссилочку.

д) Не вимагайте негайного втілення всіх ваших фантазій адміністрацією. Адмін не Брюс всемогущий! І не звинувачуйте даремно людей, які для Вас же й стараються.

3. Толерантність.

Будьте толерантні один до одного. Не засипайте неконструктивною критикою авторів лише за те, що вони пишуть не те, що ви любите. Читайте лише те, що Вам цікаво, але кожен допис (майже) має право на існування. Навіть якщо це існування в розділі Неформат. Здорова критика добре. Але майте міру, аби не відлякати авторів-початківців. Який сенс розповідати людині, яка написала свій перший вірш, про дівєслівні римування та чотиристопний хорей

Конфлікти? Які конфлікти? їх нема і бути не може. Ви прийшли сюди самовиразитись за допомогою свого інтелекту шляхом публікації своїх творів та участі у дискусіях, чи само��твердитись за допомогою своєї вузьколобості і впертості шляхом постійного порушення правил та доведення своєї правоти перед людьми які розбираються в предметі набагато краще вас?

Не ображайтесь також, якщо Ваш витвір попав саме туди це не тому, що хтось вас не любить і не тому, що адмін сноб, а лише тому що ви не вловили формату спільноти таким чином аби Ваш допис йому відповідав. Вибачте, але дописи на 5 рядочків, дописи російською, або дописи які не мають жодної художньої цінності за логікою речей автоматично попадають в Неформат.

Допомагайте одне одному! Нові учасники можуть дізнатись дуже цінну інформацію від старших, а також отримати рекомендації щодо своїх творів. Особисто я трохи на тому розуміюсь, тому можу підказати в разі чого!

Ми обєднуємо абсолютно різних людей з абсолютно різними смаками. Всім догодити неможливо, але всі досить добре уживаються в цьому невеличкому віртуальному світі. Тож допомагайте зберегти цю гармонію!


Бажаю Вам, собі і всім творчих успіхів і натхнення!

Щиро Ваш

Сподобалось? Поділись з іншими...

googleplus Петиція до учасників Спільноти
livejournal Петиція до учасників Спільноти
mailru Петиція до учасників Спільноти
odnoklassniki Петиція до учасників Спільноти
yandex Петиція до учасників Спільноти

Переглядів: 136

Авторська довідка
duvnuj
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 10

 1. 1
  avatar статистика Микола Махній коментує:

  Привіт всій Спільноті! Думаю, що подана петиція досить справедлива!

 2. 2
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Долучайтеся і Ви у всіх аспектах!

  У Вас же гарно виходить :)

 3. 3
  avatar статистика lemberg коментує:

  Микола Махній каже:

  Привіт всій Спільноті! Думаю, що подана петиція досить справедлива!

  підтримую! :ukr:

 4. 4
  avatar статистика duvnuj коментує:

  що саме тут справедливого?))) :cry:

 5. 5
  avatar статистика Олексій Тичко коментує:

  Підтримую всі думки автора, але знаю, що так не завжди буваєЦе скоріше орієнтир, до якого треба прагнути!

 6. 6
  avatar статистика bodyk коментує:

  Чудовий допис! Дякую автору, щось подібне хотів давно написати, проте дивний випередив :)

  А ще, розповідайте про спільноту своїм друзям, близьким, знайомим, знайомим своїх знайомих. бо повірте, такого роду ресурсів (ще й україномовних) в інтернеті практично немає

 7. 7
  avatar статистика duvnuj коментує:

  вітаю себе з дописом №70 і коментом №2010 які гарні цифри.

  так тримати не мені тримати.. вам тримати :)

 8. 8
  avatar статистика Зоряна Крачковська коментує:

  Ти молодчина!!! Вітаємо тебе!!!

 9. 9
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Не треба :) Я вже сам себе привітав :)

 10. 10
  avatar статистика Алла Грабинська коментує:

  Цей допис дуже потрібний. Особливо для новачків!!!

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »