Перли життя чи народна мудрість спільноти

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Перли життя чи народна мудрість спільноти

За час інсування спільноти назбиралась достатньо велика кількість афризмів придуманих її учасниками, котрі беззаперечно заслуговують на увагу громадськості. Отож, я вирішив винести їх на ваш  огляд.

1. Відчуття мають часові рамки, а почуття знаходяться поза часом. (loreleya, Спішити жити)

2. Вир життя засмоктує, затуманює і поступово ти перестаєш бачити все навкруги, женешся за чимось аморфним і нічого не встигаєш, бо хапаєшся за все одночасно. (loreleya, Спішити жити)

3. Ми занадто великі філософи, щоб приймати від життя все, що воно нам дає і таким як воно є. (natalka,  Сенс, чи щось про нього)

4. Дуже часто, шукаючи сенс життя, можна не помітити, що саме життя йде поруч. (loreleya,  Сенс, чи щось про нього)

5. Література стає розбещеною, прямолінійною, вульгарною та інколи порногрфічною, особливо, коли автори беруться описувати інтимні сцени. (natalka, Куди вона зникає?)

6. Люди кажуть, що думають, а складається враження, що, думаючи, що вони думають, взагалі ні про що не думають. (bodyk, Оксиморонність еклектики життя)

7. Ми довіряємо іншим людям, навіть, коли вважаємо, що вони не праві. (bodyk, 10 несправедливих речей у цьому світі)

8. Кожна невдача – це урок, котрий дає нам життя, і, якщо ми правильно виконаємо домашнє завдання, то станемо мудрішими, міцнішими. (bodyk,  Страх: 6 речей, що заважають нам повноцінно жити)

9. Якщо ви почуваєте себе самотнім – це через те, що ви думаєте, що ви такі. (bodyk,  Страх: 6 речей, що заважають нам повноцінно жити)

10. Кохання рано чи пізно торкнеться кожного, тому що воно всюди, воно – жива субстанція, яка є всюди – дивіться – не бачите, ясно, тому що його не можна побачити, помацати, попити з ним кави, воно безмежно прозоре, таку річ людське око просто не може вловити.  (michael, Кохання як засіб проти самого себе)

11. Наша місія полягає в побаченні невідомого, наша сутність заважає в тому баченні. (michael, 11 речей в собі)

12. Треба дати ЧАСУ підказати СЕРЦЮ, як справитися з МОЗКОМ. (michael, 11 речей в собі)

13. Не треба забувати, що мить – то вічність, треба ловити хороші миті і бути вічно щасливим, але не триматися за ті миті, а пропускати крізь себе і відпускати. (michael, 11 речей в собі)

14. Думка живе сама по собі. Почуття живе саме по собі. Не можна змусити думку чи почуття жити так, як ти того хочеш.  (michael, Антагонізми кохання)

15. Кохання любить тепло і догляд, а не цинічний погляд на життя… (natalka, Антагонізми кохання)

16. Краще ніж сперечатись, аргументувати, і все одно лишатись при своїй думці – вийти в світ, зробити когось щасливим, навчитись любити… (duvnuj, Антагонізми кохання)

17. Виходить, що все це ( кохання ) лиш гра, а ми в ній частинки пазлу, які можуть вилетіти з чийогось життя, як з картинки, коли завгодно. (duvnuj, Кохання: альтернативний погляд)

18. От всі кажуть «моя друга половинка», «це твоя половинка» і таке інше. Взагалі половинки радше асоціюються з сідницями, а кохання більше асоціюється з терпінням і працею двох індивідів. … Чому ніхто не запровадить щось на зразок «мій коханий додаток», «мій бонус» та ін. (duvnuj, Кохання: альтернативний погляд)

19. Для того людині голова – щоб нею думати, а не щоб туди хот-доги пхати! (duvnuj, Чому? (роздуми на тему культури))

20. Ніхто так не заплутає людину, як вона сама себе. duvnuj, Археологія людини)

21. Не бійтесь самотності – бійтесь заплаканих подушок. (dashabender, Краще синиця в руках?… або Про жіночі фобії)

22. Одна людина (незважаючи на рівень чудовості, нікальності та просто таки суперовості ваших стосунків) ніколи не зможе замінити всі барви цього світу… (sophia, Інстинкт власника або гіпертрофована частка ЕҐО)

23. Невже вам подобається, що той хто з вами “мусить” бути в тому чи іншому місці замість “хоче” бути там… (duvnuj, Інстинкт власника або гіпертрофована частка ЕҐО)

24. Зазвичай люди, намагаючись надто сильно домінувати чи присвоювати собі те, що їм не належить, просто втрачають свій об’єкт, що вони так хочуть залишити собі… (bodyk, Інстинкт власника або гіпертрофована частка ЕҐО)

25. Генії покликані випереджати час, тому й часто натикаються на нерозуміння. (oxamyt, Горе від розуму)

26. Ми побороли закони природи, щоб впасти під ноги своєму его! (duvnuj, Трішки про его)

27. Ми живемо для того щоб без кінця шукати сенс життя, задаючись питанням “Для чого ми живемо?” (duvnuj,  XB DFHNJ / чи варто)

28. Нам можна перепсути настрій, життя, враження, але ніхто не в силах перепсути наші спогади! (duvnuj, Спішити жити)

29. Називати реалістів песимістами – улюблене заняття самообманщиків! (duvnuj, Хтось)

30. В житті людина грішить, а в маршрутці хреститься. (duvnuj, Орфографія vs релігія)

Сподобалось? Поділись з іншими...

googleplus Перли життя чи народна мудрість спільноти
livejournal Перли життя чи народна мудрість спільноти
mailru Перли життя чи народна мудрість спільноти
odnoklassniki Перли життя чи народна мудрість спільноти
yandex Перли життя чи народна мудрість спільноти

Переглядів: 2,016

Авторська довідка
bodyk
avatar
Абсолютно невідома собі натура, що розпочавши самовивчення уже більше 15 років тому, ніяк не може скласти іспит із цієї дисципліни

Думок: 9

 1. 1
  avatar статистика natalka коментує:

  гарні афоризми

 2. 2
  avatar статистика lemberg коментує:

  :super:
  їх тут значно більше, якшо пошукати :search:

 3. 3
  avatar статистика bodyk коментує:

  До lemberg:
  Ну, у нас же ж є цитатник спільноти, де ми намагаємось збирати усе це Тому, якщо ви наткнетесь на щось цікавеньке та варте уваги, то це запросто можна додати.

  Ага, ще одне, я намагався дати якесь рівне число (30 цитат), як їх назбирається ще на один такий допис, то публікну із задоволенням.

 4. 4
  avatar статистика loreleya коментує:

  А я от так переглянула цитати ще раз і побачила, що найбільше ��ерлів належать Дивному 11, наступні Бодик і michael по 5.
  От які в нас на УОС філософи виросли))))

 5. 5
  avatar статистика julka коментує:

  Ніхто так не заплутає людину, як вона сама себе. (duvnuj, Археологія людини)

  це точно, сама інколи так про себе думаю :roll:

 6. 6
  avatar статистика duvnuj коментує:

  lemberg каже:

  їх тут значно більше, якшо пошукати :search:

  Це якщо пошукати. і не лінитись найти. і не лінитись сказати, шо фраза вартує бути цитованою.

  Були такі випадки, коли мені в аську писали ой там на спільноті такий шикарний вираз а я казав.. ну то супер! запропонуй його в цитати! а мені лиш та ні ти що я ж не можу написати коментар це вище мене

 7. 7
  avatar статистика admin коментує:

  Було помічено що останнім часом на спільноті піднімалось дуже багато цікавих тем. І (не без того) прозвучало дуже багато цікавих коментарів. І багато з них таки були у форматі влучного вислову. І відповідно заслуговують на увагу і збереження в хісторі, а не бути загубленими серед купи коментів.

  Тому пропоную редакторам дбайливіше ставитись до текстів на предмет вибору коментарів до цитатника. А учасникам спільноти не забувати і не лінуватись кричати фраза супер пропоную в цитатник, або бодай автор відсмалив в будь-якому разі воно буде помічене і попаде в цитатник. Головне співпрацювати і не забувати відзначати вислови, які вам подобаються.
  Бо ще не було такого що автор сам запропонував власну цитату. Тому помагайте, спільнотчани!

 8. 8
  avatar статистика Антон Кутиркін коментує:

  Дякую за підбірку! Гарні афоризми! :super: Інколи краще не шукати мудрість у товстих книжках, а винайти свій власний велосипед у вигляді афоризму й добре засвоїти свій же урок. :hit:

 9. 9
  avatar статистика duvnuj коментує:

  admin каже:

  Тому пропоную редакторам дбайливіше ставитись до текстів на предмет вибору коментарів до цитатника.

  Аплодував стоячи.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »