НА ПОХОРОНІ | Українська онлайн спільнота

Увійти

Згубили пароль??

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?


RSS коментарів Підписатись на RSS
Домівка » НА ПОХОРОНІ | МапаСайту

НА ПОХОРОНІ

Автор: mihaylo
Переглядів: 71

Одного разу вуйко Феріщак пішов на похорон свого знакомого в село Бистрий. А вуйко завжди, де б не знаходився, любив пхатися наперед, щоб все бачити, та все чути. За допомогою ліктів прохався до труни небіжчика поміж родиною, яка плакала й голосила.
Феріщак перехрестився, прошептав молитву й почав уважно слухати проповідь панотця, який говорив якраз про долю людини на цьому грішному світі. Про те, що людина, як цвіт зів’яне, як сухий лист на вітру несуть його роки до гробу, й про те, що зі всього свого майна, яке придбала на цьому світі, не може взяти нічого з собою.
Вуйко дивився приязно прямо в очі священику й жалібно похитував го��овою. Священик як побачив незнайомого чоловіка, що так уважно слухає його, далі проповідував, дивлячись на вуйка Феріщака.
– Ну й хто ти такий, чоловіче, на цьому світі?! – проповідував панотець.
Вуйко Феріщак, як побачив, що панотець дивиться прямо на нього, подумав, що саме його питає, й голосно відповів:
– Я, отче, Михайло Феріщак з Верхньої Рівни!..Авторська довідка mihaylo: Письменник, журналист – секретар редакції журналу українських письменників Румунії «Наш Голос» Опубліковані твори: «Симфонія шовкових трав» - Бухарест, 2001 р. – збірка поезій. «Калинові Ранки» – Бухарест, 2003 р. – коротка проза. «Гуцулська душа» – Бухарест, 2008 р. - коротка проза «Не вір очам своїм» - Бухарест, 2009 р. – коротка проза. «Малинові стежки» - Бухарест, 2009 р. - коротка проза.


 1. 1
  duvnuj статистика duvnuj каже:

  8-D 8-D 8-D 8-D

  ААААААААА ото жесть!!!

  класно ))) так по-нашинськи )))

 2. 2
  mihaylo статистика mihaylo каже:

  Знову дякую!


Відповісти НА ПОХОРОНІ

:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »