Моя завищена планка

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Моя завищена планка

Сьогодні мені сказала подруга, що у мене завищена планка! (Це стосовно чоловіків). Хм Прийшлось задуматись. Напевно, якщо подивитись на себе зі сторони, то так воно і виглядає постійно мені щось не вгода: то замало уваги, то забагато, то не таким поглядом поглянув, то не такий жест зробив, то руку не подав чи двері не відчинив, то дівчат вконтакті подобавляв незнайомих, то забув про 3-місячний ювілей І постійно я чимось незадоволена, сварлива така стаю, вияснюю стосунки (качалки в руках тільки бракує:) І сама собі бензопилу нагадую пиляю і пиляю)

А я ж не така наспраді! І нормальна у мене та планка.

Главное, чтоб человек был хороший, и совсем не имеет значения, какого цвета у него Бентли

Просто моя поведінка стає результатом його вчинків. Та й усе. Все ж в тому житті так і відбувається: спочатку дія-потім результат.

А взагалі довга в нас була розмова. І про компроміси ми говорили, і про почуття, і про любов (чисту і світлу). На всі вічні теми. Я розказала що саме мені потрібно і ми дійшли висновку, що я не безнадійна, але шанси зустріти того, що підходить під планку мізерні. Просто потрібно мені, щоб відчувалась сила в людині. І для цього не потрібно ні гори мязів, ні 46-го розміру взуття, ні 2-х метрів зросту. І як то кажуть має бути трошки гарніший за мавпу))) Не важливо все це! Важлива мудрість, мудрість і сила! Бо ж так мало з кожним днем отих чоловіків, якими захоплюєшся, яких поважаєш, з якими весело, на яких можна покластись. І це зовсім не означає, що ми, жінки, просто хочемо звісити на когось всі свої проблеми і переживання. Ми вже давно навчились вирішувати усе самі. Просто жінкам (навіть мега-самостійним бізнес-вемун) хочеться хоч іноді просто відчувати себе слабкою жінкою, створеною для того, щоб підтримувати домашнє вогнище та виховувати дітей

Ось така в мене була сьогодні бесіда за чашечкою кави А зараз пора іти на зустріч з своїм ну майже принцом. Надіюсь цього разу він не запізниться на побачення)))

Сподобалось? Поділись із друзями:

facebook Моя завищена планка
mailru Моя завищена планка
livejournal Моя завищена планка
odnoklassniki Моя завищена планка
googlebuzz Моя завищена планка

Переглядів: 1,286

Авторська довідка
Зоряна

Думок: 65

 1. 51
  статистика lemberg коментує:

  До drakonych:
  Афігєть! як зраджувати, то можна, а як писати імя Бога з маленької букви, то не можна??? ФЕНОМЕНАЛЬНА ЛОГІКА!!!

 2. 52
  статистика duvnuj коментує:

  вже сам себе цитувати почав)))

  але то мабуть правильно цитувати так!

  бо жоден християнин не скоротить імені Господа свого (Др 7:15,16)

  ти мені явно подобаєшся))) без тебе тут би було скучно! ти просто надихаєш мене! моя хвостата вогнедихаюча муза!

  лише дуже шкода шо ти ніколи нікого не чуєш. тобі люди пояснюють зі всіх боків в чому ти не правий, а ти далі цитати ліпиш.

  п.с. не лінився прочитати! все що ти пишеш уважно читаю! то ж так пізнавально

 3. 53
  статистика natalka коментує:

  Дякую, Дракониче, за твоє існування!
  ти так красиво спамиш Спільноту, що мені настрій піднімається!
  ти-шалунішка :)
  а щодо твоїх коментарів про ЗАГС і церкву, то вибір кожної людини.
  чи всі зобовязані брати шлюб в церкві?
  навіть мусульмани?

 4. 54
  статистика duvnuj коментує:

  І індуси, і кришнаїти, і чукчі, і індіанці, і дикі племена Африки! Причому бажано всі в один день!

 5. 55
  статистика natalka коментує:

  а дракони?

 6. 56
  статистика duvnuj коментує:

  Дракони дуже віруючі!
  І навіть тим полумям шо в них з пащі виривається зручно свічки запалювати в церкві. Але є один недолік вони крилами і хвостом всі вітражі побити можуть і ікони зі стін змітають т��му їх до церкви не пускають.

 7. 57
  статистика Зоряна Крачковська коментує:

  Ото фантазія! Браво)

 8. 58
  статистика drakonych коментує:

  Дивний мене піарить :) )

  Дякую тобі Дивний-Жванецкий, за буйну фантазію,
  слухай а шо ти вживаєш перед тим як за комп сідати ??? :) )

 9. 59
  статистика duvnuj коментує:

  Та нашо вживати! все простіше: Читаю гуморески від Змія Горинича і ржу-німагу зразу починає крити! :crazy: :crazy: :crazy:

  Ясно шо піарю! Ти мій улюблений дописувач на цілій спільноті! Давай ще про щось поговорим!

 10. 60
  статистика loreleya коментує:

  хм. Ризикую потрапити в немилість, але таки скажу.

  Драконич, чому кожна тема, де я бачу твої коментарі в результаті зводиться до Бога, Біблії і т. д. ? Це вже попахує фанатизмом. (хоча я, здається, повторююсь, я колись про це писала). Є ще людські відносини, цінності (окрім Бога), які ми і пробуємо тут обговорити. Може попробуй з нами? Скажи, що ти думаєш про тему допису, але не за допомогою цитат з Біблії, а простою людською мовою А?

  А тепер по темі і по коментах.

  1.

  шанси зустріти “того, що підходить під планку” мізерні.

  Ну ідеалу (навіть якщо це твій особистий, а не загальновизнаний) просто не існує.
  Просто в один прекрасний момент зустрічаєш людину, яка може і не підходить по всіх критеріях, але певні якості (риси характеру) настільки тебе влаштовують (читай перевищують планку), що решта якостей (які може й не зовсі дотягують) просто нівелюються. недаремно ж кажуть, що любиш не за що, а незважаючи ні на що.

  2. Компостують, пиляють, дзьобають, довбають і ще купа гарних епітетів і хлопці і дівчата, стать тут ні до чого. Швидше виховання, принципи, характер, впевненість в собі і ще багато чого

  3. natalka каже:

  потрібно одразу про ті ж недоліки говорити, розставляти все на свої місця…
  по мірі можливості

  погоджуюсь на 100%

  4. Стосовно перелюбу, блудниці і т. д.
  Можна пробачити зраду (тобто не тримати зла) і при цьому розлучитись. Просто тому, що не хочеш мати біля себе людину, яка тобі бреше.

  5. drakonych каже:

  natalka каже:

  бо ми берем шлюб насправді не в Бога, а самі в себе..

  В корні неправильне судження !!! хочете без Бога, ідіть в загс. І живіть у гріху, бо відносини між чоловіком та жінкою мають бути узаконені перед Лицем Господа Ісуса.

  А мені здається, що це у Вас неправильне судження. Бог благословляє шлюб. Але для цього не є обовязковим священник і т. д. по тексту. Думаю, що якщо двоє людей вирішили бути разом, дали наодинці одне одному обіцянку (навіть якщо вона не буде такою, яка прописана в Біблії) і звернеться до Бога з проханням їх благословити, то цей шлюб нічим не програє тому, який дасть священник в церкві.

  О, до речі, питання: Ви, напевно, знаєте, що в часи СРСР шлюби були заборонені (за це можна було поплатитись і робота це далеко не найгірше). Якщо люди в той час одружились, але не взяли шлюбу, бо не було такої можливості, то вони грішники і горіти їм в пеклі?

 11. 61
  статистика loreleya коментує:

  А, і ще одне.
  Шановний Драконич. Зупинись на секунду і подивись: ти ж сам кажеш, що праведність людей доводиться ділами. Але не тим, що тут будь-яка тема зводиться до суперечок на теологічну тематику. Вибач, але та купа цитат, які постійно присутні в твоїх коментах в мене ніяких емоцій не викликають. Мені цікава думка людини, а Біблію, якщо потрібно, я й сама перечитати можу. А наслідок цієї купи цитат те, що всім, навіть віруючим людям вже просто набридло, тому починається стьоб. Бо що забагато, то нездорово.

  Дивний, + за фантазію, я так давно не сміялась :crazy: :-D

 12. 62
  oxamyt коментує:

  Як то кажуть: знаходиш, коли не шукаєш! І це дійсно так і є. Можна ставити вузькопрохідні рамки, практично недосяжні планки, але одного разу зустрічаєш людину і тобі байдуже, чи вписується вона у ті рамки, чи досягає тих планок, і чи відповідає усім твоїм попереднім вимогам (зазвичай так і буває). Просто, тобі з нею добре – і це найголовніше. А щодо ідеалу, то це поняття придумали письменники жіночих романів, щоб піднімати собі рейтинги. Бо якщо вже дуже усердно шукати той ідеал, то можна не помітити своє справжнє щастя.

 13. 63
  статистика admin коментує:

  oxamyt каже:

  щодо ідеалу, то це поняття придумали письменники жіночих романів, щоб піднімати собі рейтинги.

  Я б в цитати додав.

 14. 64
  статистика duvnuj коментує:

  Між іншим занижена планка то теж дуже недобре. Чим вище ставиш цілі, тим більше досягнеш.

  Цілься в небо досягнеш бодай вершини гори, прагни вилізти на стіл то осідлаєш табуретку.

 15. 65
  статистика Зоряна Крачковська коментує:

  До duvnuj:
  спробувала-получилось))) :-D

Вам необхідно авторизуватись, щоб залишати коментарі.