Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Шок! Україною правлять масони?!

Як відомо, масонство по своїй суті складається із безлічі символів і знаків. Масонську символіку ми можемо знайти практично скрізь. Охопити усі можливі приклади масонських символів, які ми можемо знайти у найнесподіваніших місцях, доволі важко у рамках однієї статті. Але зупинимось спочатку на найосновніших та безперечно вартих ваги символах.

Гадаю, ні для кого не є таємницею наявність масонських знаків на американських доларах. Цей відомий факт описувати у всіх деталях немає сенсу, а ті, хто вже прочитав статті Світ будують вільні муляри та Читати статтю Справжнє лице Архітектора Всесвіту, легко зможуть розпізнати ці символи, просто узявши до рук банкноти. Як відомо, сам знаменитий Бенджамін Франклін, чий портрет красується на стодоларовій банкноті, був великим масоном. Масонські ложі в ту добу займали впливове положення в Європі і Америці. І, зрозуміла річ, брали участь в становленні державного устрою Сполучених Штатів.

1 dollar usa Шок! Україною правлять... масони?!

Око, поміщене в центр трикутника – це так зване Усевидюще око. Піраміда позначає владну вершину. І над нею – трикутне око Великого Архітектора Всесвіту. На думку масонів, весь світ – це машина, створена геніальним архітектором. Деякі дослідники вважають, що піраміда символізує строгу ієрархію і підпорядкування світових валют. Недаремно під пірамідою напис по латині: «Novus ordo seclorum» («Новий порядок на віки», або «Новий світовий порядок»). Масонське учення свідчить, що Великому Архітекторові Всесвіту особливо і необхідне та бажане число 13. Очевидно саме тому воно постійно повторюється в оформленні однодоларової купюри: 13 рівнів на піраміді, 13 зірок над орлом, 13 ліній на щиті орла, 13 листків на оливковій гілці, 13 стріл… Деякі дуже прискіпливі дослідники находять набагато більше таємних символів при детальному розгляді. А ще як мені стало відомо, масонським символом є сова! Нема сови на долярах? А ви впевнені?

 Шок! Україною правлять... масони?!

Лише про таємні масонські знаки на доларах можна писати окрему статтю, тому зупинимся на цьому наразі.

Та мало хто знає, що долар не єдиний носій таємних масонських знаків. Система ідентифікації в США – Real ID яка запросто заміняє паспорт. Придивіться уважно.

id Шок! Україною правлять... масони?!

Також, скажімо, лідери США, Канади і Мексики планували створити союз держав в якому планувалося введення нової спільної валюти, яка повинна була замінити долар. Достеменно її вигляд не відомий, але за певною інформацією вона мала б виглядати так:

usd Шок! Україною правлять... масони?!

Помічаєте? А ще якщо взяти до рук (ну навряд вдасться, тому дивіться фото) валюту Нікарагуа – Кордоба, то теж можна дещо помітити. Так! Знову піраміда!

nicaragua 1 kordoba 300x147 Шок! Україною правлять... масони?!

Найбільш підозрілі можуть знайти масонство й на російських рублях:

rub Шок! Україною правлять... масони?!

Чомусь цей на банкноті орел мало схожий на орла з державного герба, зате як він ідеально схожий з орлом, який був намальований на прапорі команди космічного корабля «Аполон II», що начебто побував на Місяці в 69-му році. Всі масонські символи тут – і масонська буква «G», і трикутник, і число 33 – найвищий степінь посвячення в масонство.

kar5 Шок! Україною правлять... масони?!

Багато прикладів масонських знаків, зокрема найчастіше це Дельта, можна знайти на різноманітних монетах, орденах, медалях, та інших памятних відзнаках. Зокрема на викарбуваних в 19-20 сторіччях в Росії. Ось лише один з прикладів, аби не перевантажувати медаль часів наполеонівських війн.

Napoleon Шок! Україною правлять... масони?!

Якщо бути уважним, то неважко помітити, що як на купюрах так і тут око мало схоже на людське. А на цій медалі воно взагалі відверто нелюдське має перетинку, не має вій, оточене лускою око Звіра. Ага, того самого Люцифера.

До того як я став детальніше цікавитися темою, то деяку часточку тої інформації я вже знав, іншу частину я спеціально шукав. А на пошуки я вирушив одразу після того як в мене в голові пролунав ніби дзвіночок – «вони вже близько». І тоді ж виникла ідея дослідити питання, результати чого ви зараз читаєте. То як усе почалося? А сталося це коли я взяв до рук оце:

500 grn 300x144 Шок! Україною правлять... масони?!

Для простих смертних, які можливо цього й не тримали в руках, поясню це купюра Нацбанку України номіналом 500 грн. Не дивно, що вона мені до рук пізно попалась. На лицевій стороні зображений Григорій Сковорода (його традиційно вважають родоначальником українського масонства). З іншої – Києво-Могилянська Академія, над якою рясніє всевидяче око, або, так звана «променезорна дельта». Академія була у перші часи головною штаб-квартирою Масонської Ложі, символіка ж всевидячого ока не викликає сумнівів. Гадаю, що це факт є одним з багатьох і достатнім аргументом доступу масонів до високовладності. Який же рівень доступу треба мати, або навіть на купюрах сучасних свої символи друкувати! Але це ще не все!

Зазирніть в свою кишеню – дістаньте монетку. Погляньте на зворотній бік. Я умисно переглянув цілу купу монет, в мене дома їх відро – і всюди те саме. На монетах викарбуваних після 1992 року внизу біля тризуба з правого боку видніється невідомий символ. На монетках 50 коп 1992 і 1994 р. його ще немає, а вже в наступні роки він зявився на монетах і інших номіналів теж.

 Шок! Україною правлять... масони?!

За певною інформацією – це лілія, масонських символ який є символом ложі Пріорат Сіону. На офіційному сайті Національного банку є пояснення усіх символів монет, окрім цього. За іншими даними це просто символ монетного двору.

Заяви про масонські знаки це маячня, заявила, коментуючи чутки про масонську приналежність знаку, зображеного на 500 гривнях, заввідділом спеціальних історичних дисциплін Інституту історії України Марія Дмитрієнко. Цей символ християнський, означає він усевидяче око, що означає все бачу, все знаю, і стоятиму на варті. Його поява саме на 500 гривнях пояснюється тим, що кожна купюра має свою концепцію.

Ну як? Вдовольняє вас таке пояснення? Здається стало більше питань ніж відповідей.

Чому? Для чого? Навіщо масонам ставити свої знаки на грошових одиницях. Зрештою – це мабуть ознака могутності. Символізм. Уявіть, якби зараз в кожного зараз замість гривневої купюри з’явилась якась агітлистівка – це мало б грандіозний вплив. Тобто, в кожного в гаманці по символу. Геніально…

Так хто ж керує нашою державою?

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Шок! Україною правлять... масони?!
googleplus Шок! Україною правлять... масони?!
mailru Шок! Україною правлять... масони?!
odnoklassniki Шок! Україною правлять... масони?!
yandex Шок! Україною правлять... масони?!

Переглядів: 34,599

Авторська довідка
Дивний
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 50

 1. 1
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Гм ну я віддаю нарешті ту статєйку вам на поталу :)

 2. 2
  avatar статистика lyanalada коментує:

  почитала з великою цікавістю)
  є деякі думкиможе якось їх викладу

  оце вже набагато кращі факти-деталі-дослідження, пізнавально :super:

 3. 3
  avatar статистика duvnuj коментує:

  є думки це добре :crazy:

 4. 4
  avatar статистика oxamyt коментує:

  Ставити усюди звої символи – це справді ознака всемогутності та всеконтролю. До того ж, це пророблено дуже тонко і ненав’язливо: символи на паперових грошах, монетах – це ті речі, які постійно пробігають крізь мільярди рук щохвилини. Ми начебто не помічаємо цих знаків, але, можливо, вони діють на нашу підсвідомість ніби 25 кадр
  Світом завжди правили окремі люди, які були трохи більш обізнаними за загальну масу і тому вміло нею маніпулювали. Ця тенденція продовжується й до сьогодні. І яка різниця, як ми їх називатимемо: масони, чи якось по-іншому, факт залишається фактом.
  Думаю, що сьогодні людство стоїть на порозі нової ери, яка пророкує зміни у сприйнятті світу, а у що це виллється, залежить від кожного зокрема. Насправді, кожен з нас володіє великою кількістю важелів впливу, які можуть безпосередньо впливати на те, що відбувається у цьому світі, але мало хто у це вірить. І можливо, саме такі угрупування як масони і покликані зробити все для того, що прості смертні продовжували сумніватися у власній значущості і ніколи не здогадались про ту силу, якою володіють.
  Насправді, ця тема дуже цікава, і стаття написана у легко-пізнавальному стилі, захоплює.

 5. 5
  avatar статистика loreleya коментує:

  Мені взагалі сподобалась вся серія дописів на тему масонства. Почерпнула багато нового та побачила цікаві думки і дослідження. Сподіваюсь, що то ще не останній допис з цієї тематики, бо писати таки є ще про що :)
  Стосовно даної статті: гроші це не тільки те, з чим ми контактуємо щодня, а й те, без чого неможливо вижити в нашому суспільстві ( бо щоб ви не казали, а таки без грошей ніяк ні в маршрутці проїхатись, ні булочку на обід купити ні ну і т. д. думаю самі список продовжити можете ) відповідно з їх допомогою найлегше маніпулювати. Всіма. від найвищого посадовця до кожної людини.
  Символічно так досить. Крім агітлистівки ( як писав Дивний ) та 25 кадру ( Оксамит ), ми ще й маємо постійне нагадування хто замовляє музику
  Цікавенько

 6. 6
  avatar статистика duvnuj коментує:

  loreleya каже:

  Сподіваюсь, що то ще не останній допис з цієї тематики, бо писати таки є ще про що

  А всі решта якраз сподіваються, що останній :)

  Хоча дійсно ще можу написати дещо, що досить би було близьке нам :)

 7. 7
  avatar статистика oxamyt коментує:

  Пиши, будемо читати!

 8. 8
  avatar статистика therealsunshine коментує:

  та це вже давно не шок а гірка реальність, нажаль :) І якшо би автор ше би опублікуав імена відомих людей (політиків і не тільки) які є членами масонської ложі, то у нас би всіх коси дибом повставали биоце дійсно був би шок :-D

 9. 9
  avatar статистика therealsunshine коментує:

  класна стаття!!! :super:

 10. 10
  avatar статистика kazim коментує:

  До oxamyt:
  підписуюся під коментарем

  Цей символ – християнський, означає він “усевидяче око”
  смішно. як за масонами стоять жиди так і за християнством

 11. 11
  avatar статистика duvnuj коментує:

  therealsunshine каже:

  І якшо би автор ше би опублікуав імена відомих людей (політиків і не тільки) які є членами масонської ложі, то у нас би всіх коси дибом повставали би…оце дійсно був би шок :-D

  Можу. Але це вже було би надто багато всього.

  І фактично ті імена які журналісти зачисляють до масонів можна оскаржувати. Бо Орден Святого Святослава сумнівно-масонська організація. І публічні посвячення тому доказ.

  А щодо імен тут вся політична верхівка країни + плюс олігархи.

 12. 12
  avatar статистика duvnuj коментує:

  therealsunshine каже:

  класна стаття!!! :super:

  Дякую :oops:

  До kazim:

  Користуйтесь. будь-ласка спеціальною функцією цитування, бо неможливо тепер знайти звідки то процитовані слова і чиї.

  (аби скористатись просто виділіть в коментарі потрібний текст і натисніть кнопочку зацитувати яка на тому ж коментарі знизу з правого боку).

 13. 13
  avatar статистика therealsunshine коментує:

  duvnuj каже:

  щодо імен – тут вся політична верхівка країни + плюс олігархи.

  сто процентів! :)

 14. 14
  avatar статистика kazim коментує:

  воно то гарно було би якби із самого допису можна було б таким чином цитувати. це цитата із допису. останній текст виділений сіреньким

 15. 15
  avatar статистика duvnuj коментує:

  З допису можна зацитувати таким чином: скопіювати собі в коментар, а тоді виділити і натиснути кнопочку Цитувати яка знаходиться на полі введення коментаря одразу поруч з кнопочками жирний, курсив та ін.

 16. 16
  avatar статистика kazim коментує:

  гИ. дякую. побачив :search:

 17. 17
  avatar Андрій коментує:

  стаття вражає! класно підмічено! але з дечим я не згоден! рекомендую тобі прочитати книгу Дена Брауна на цю тему Втрачений символ ! тоді зрозумієш з чим я не згоден ! Доречі, символом Пріората була і є роза, і зовсім не така як на наших монетах!!!

 18. 18
  avatar отець Роман коментує:

  Ну от скажіть: і що? Масони впливають наВаше життя? Яким чином? Вибачте, але я це теж вважаю маєчнею. Хоча стаття цікава, але виглядає наче замовна, наче одна з тих, що їх доня друкує т.зв. жовта преса

  Тому раджу Вам більше молитися, а не визбирувати в інтернеті всілякі дурниці
  Хай на все добре Бог благословить!

 19. 19
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До отець Роман:
  Я Вам кажу як автор стаття дійсно не на замовлення це є мої власні (можливо не досконалі, або не надто ґрунтовні думки, дослідження та факти). Що я зміг зібрати з різних джерел тим поділився якщо маєте чим доповнити буду лише радий! Я сам просто людина яка судить зі сторони які мої є судження бачите самі вони на істинність не претендують!

 20. 20
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До отець Роман:
  хоча скажу що на моє життя масони поки що не вплинули ніяк що стаття не замовна і я не належу до жовтої преси ніяк і що якщо ви таку статтю розцінюєте як маячню, то будьте такі добрі бодай пояснити з якими пунктами ви незгодні які мої твердження є неправильними.. та навести ваші переконливі факти, аби я міг апелювати, або принаймні згодитись дякую!

 21. 21
  avatar отець Роман коментує:

  Та не в тому справа чи я з цим згоден чи ні.. Це все одно що дискутувати про існування НЛО. Ну яке мені діло чи воно є чи його нема?
  Те що хтось, скажімо, з церковної єрархії може належати до масонів, не робить честі Церкві. І нам з Вами також. Те що масони використовують юдеські і християнські символи також підриває авторитет Церкви.
  Є такий вислів, колись чув його в мультику цікавість згубила кота. Бачу що Ви молода людина, і цікавитеся багатьма речами. Але часто так є, що хто нічого не знає, готовий навчити всіх, натомість хто знає, стає і працює. Масони, якщо вони є (а мені це, даруйте, до лампочки) працюють.. Диявол теж (а він 100% є) працює круглодобово, надо масонами також, і над кожним із нас
  Тому, навіть якщо ця стаття правдива, і подана в ній інформація також, то християнин не стане кращим християнином читаючи такі речі це точно.

 22. 22
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну і гіршою людина не стане після прочитання статті але поінформованішою можливо. Інформація наша єдина часом зброя.

  :roll:

 23. 23
  avatar Black & White коментує:

  Безумовно, у цьому ви праві, проте не слід забувати, що інформація повинна бути правдивою, тобто точною, розглянутою з усіх боків. А ця не представляє жодного наукового інтересу і дезінформує і так дезінформоване населення.

 24. 24
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Black & White:

  ну якшо вмієте напишіть краще! а як ні, то в чому річ?

 25. 25
  avatar н_нат коментує:

  Хороша, доступна, цікава стаття. Я рада, що є люди, які цікавляться невідомим або непізнаним до кінця, просто хочеться вірити, що нашим (моїм) життям не маніпулюють якимось незрозумілим підсвідомим (чи свідомим)чином. У будь-якому випадку, серед корінних фундаментальних принципів масонства такого як МАНІПУЛЯЦІЯ не було, наскільки мені відомо. Основним принципом була (і, думаю, є досі) релігія, тому не розумію реакцію Отця Романа по відношенню до масонства. І потім, дізнаватись про щось нове, незалежно хороше воно чи погане, означає розширювати свій кругозір і формувати свою власну думку, чим ми всі тут і займаємось. Особливо, якщо це нове під самим носом або у наших гаманцях.

  P.S. Будете у Львові відвідайте Масонську ложу, обряд посвячення проходити непотрібно :) , ну, може, трішки :)

 26. 26
  avatar Назар коментує:

  Люди замітьте шо цей знак на копійці 5 схожий на знак з гри Асасінс Крід там теж на хаті Аудиторе було всевидяче око!

  Можливо це знак?..

 27. 27
  avatar Назар коментує:

  а ось так пишуть на форумі масонів москалі

  Несмотря на то, что масонство – самая большая братская посвятительная организация в мире, и об этом много сказано и написано, составить реальное представление о нем непросто. К сожалению, существует давняя и прочная традиция искажений и мистификации этого явления.

  Сложно дать масонству краткое определение. В русском языке даже нет подходящего словарного запаса. Как перевести на русский язык название раздела fraternal organizations, под которым масонские организации помещаются в иностранных телефонных справочниках?

  Наши определения масонства не будут корректно отвечать правилам дефиниций формальной логики. Потому что в нашей социальной реальности масонство можно определить только через описания, в ряде случаев только через описания пространные.

  Итак, масонством можно назвать добровольное объединение свободных самостоятельных мужчин. Это объединение структурировано, до определенной степени иерархично, предполагает соблюдение множества традиций и во внутреннем поведении членов этого объединения очень важен так называемый масонский протокол. Это объединение международного характера, состоит более, чем из двух сотен международных структур – так называемых Великих Лож (Grand Lodges). Великие Ложи поддерживают между собой постоянные коммуникации – как обмен корреспонденцией, так и проведение взаимных визитов.

  Масонство – закрытая организация, которая прямо объявляет, что определенные элементы внутренней организации, ритуалистика, правила поведения не раскрываются. То обстоятельство, что о масонских ритуалах и правилах многое написано и опубликовано, в данном случае не имеет никакого значения, так как масонские административные структуры написанное предпочитают не комментировать.

  Масонство неполитическая организация. И хотя существуют отдельные политические ветви масонства (прежде всего, так называемые ложи ветви Великого Востока Франции), однако даже внутри масонского мира, который назовем масонским мейнстримом, эти ветви находятся в изоляции. И уж точно авторы этого сайта не имеют к такому политизированному масонству никакого отношения.

  Масонство – организация людей, мотивированных на духовный поиск. В разной степени и в разных направлениях. Понимание духовности у членов ордена может как полностью оставаться в рамках широких социальных конвенций, так и выходить за пределы этих рамок. Потому что масонство не дает предписаний для ведения внутреннего духовного поиска в определенном направлении. Масонство лишь ставит задачу поддерживать ищущего в его стремлении, поместить его в ту среду, в которой он будет не одинок, хотя даже внутри масонской организации он не найдет сразу однозначных ответов на великие вопросы о смысле.

  Масонство – закрытая социальная организация. Иногда нас называют тайным обществом. В последнем названии есть элемент ненужной мистификации, но у такого названия есть также и некоторые основания. Списки живых членов масонских организаций никогда не публикуются, имена членов организации без их согласия никогда не разглашаются. Члены масонской организации поддерживают между собой большое количество самых разнообразных связей как внутри ложи, так и за ее пределами. Масоны следуют принципам взаимопомощи, однако не абсолютизируют этот принцип. Взаимопомощь носит здоровый характер тогда, когда это именно взаимная помощь.

  Масонство – организация посвятительная и селективная. Это означает, что мы не испытываем какого-то особого интереса в вопросе роста нашей численности. Процедура приема в масонство сложна, и в ряде случаев по нашим правилам и традициям она усложнена искусственно. Это необходимо для того, чтобы в организацию попадали только те, кому это действительно нужно. Членство в организации налагает ряд обязанностей и требует приличного количества времени.

  Члены организации – масоны – объединены в Ложи. Иногда для обозначения Ложи используется также слово мастерская. Это синонимы. Ложи объединяются в административные образования – Великие Ложи (Послушания). Ве��икие Ложи действуют, как правило, на территориальном уровне государства и поддерживают между собой отношения признания. Отношения признания между Великими Ложами предполагают, что члены Лож признают друг друга масонами. Если кто-то самостоятельно провозгласил себя масоном, и при этом он не признан таковым, то для масонского сообщества он масоном не является.

  Абсолютное большинство масонов мира объединено вокруг простых принципов, которые называются принципами регулярности. Таких принципов 12. Великие Ложи, соблюдающие такие принципы и признающие друг друга на основе таких принципов, называются регулярными Великими Ложами. Все они объединены в интегрированную и связанную между собой цепь. Эта цепь объединяет 80 процентов людей в мире, называющих себя масонами. Одно из ключевых звеньев этой цепи – старейшая масонская Великая Ложа мира Объединенная Великая Ложа Англии, «бабушка» российского масонства и Великой Ложи России. С 1998 года Объединенная Великая Ложа Англии признает Великую Ложу России и на территории России признает только ее как единственный источник масонского посвящения.

  Масонство – братская организация. Отношения между членами этой организации носят характер более тесный и человечный, чем в повседневном окружающем нас мире. При построении общения внутри организации социальный статус не имеет никакого значения. Но масонство организация и традиционалистская, и посвятительная – поэтому во внутренней жизни организации имеют огромное значение обряды, и зачастую неписанные традиции и церемонии, ключевые положения которых не изменяются сотни лет.

  У истоков масонства в средневековые времена (а как гласят некоторые наши легенды и раньше) стояли средневековые гильдии мастеров-каменщиков, древние строительные профсоюзы мастеровых.

  Для истории древнейшее письменное масонское свидетельство – манускрипт Regius, содержащий заповеди поведения вольных каменщиков в оперативных цехах, он датируется по большинству оценок 1390 годом. Примерно, 1430 годом датируется, второй по древности масонский документ, который называют еще Готической конституцией или манускриптом Кука.

  Древнейший, дошедший до нас протокол масонской ложи, работавшей в Эдинбурге, подписан 31 июля 1599 года. Это протокол оперативного масонства. С начала 1600 годов сохранилось уже несколько десятков протоколов оперативного масонства, большинство из них появилось в Шотландии.

  Не позже двадцатого мая 1641 года состоялось первое посвящение в масонство, носившее спекулятивный характер. Сэр Роберт Морей, принятый в Ложе Эдинбурга, первый человек, о котором известно, что он стал членом масонской организации не в силу заслуг каменщика-ремесленника, а в знак почета, символически, в признание особых человеческих качеств.

  К концу XVII века – началу XVIII века в Англии и Шотландии действовало несколько спекулятивных мастерских. И важнейшее событие в истории масонства произошло 24 июня 1717 году в Лондоне, когда 4 ложи объявили о создании Великой Ложи Англии, особого руководящего административного образования.

  В 1813 году на основе Великой Ложи Англии и Великой Ложи всей Англии возникла Объединенная Великая Ложа Англии, которая в 1913 году приняла во Франции участие в создании регулярной великой ложи, названной впоследствии Великой Национальной Ложей Франции.

  24 июня 1995 года в Москве, в доме Литераторов, Великая Национальная Ложа Франции создала Великую Ложу России. В течение 1995 – 1998 годов Великая Ложа России получила признание всех крупнейших послушаний мира, включая признание Объединенной Великой Ложи Англии. Таким образом, в России продолжателем посвятительной традиции 1390-1430-1641-1717 годов является Великая Ложа России, регулярное послушание вольных каменщиков, распространяющее свою масонскую юрисдикцию на всю территорию Российской Федерации.

 28. 28
  avatar Назар коментує:

  ось так

 29. 29
  avatar статистика duvnuj коментує:

  н_нат каже:

  дізнаватись про щось нове, незалежно хороше воно чи погане, означає розширювати свій кругозір і формувати свою власну думку, чим ми всі тут і займаємось. Особливо, якщо це “нове” під самим носом або у наших гаманцях.

  Дуже хороший висновок. Саме так і є.

  н_нат каже:

  Будете у Львові – відвідайте “Масонську ложу”

  Гм. Теж хіба заради цікавості. Хоча не вражає особисто мене.

 30. 30
  avatar н_нат коментує:

  Якщо ти там не був, як ти можеш знати ВРАЖАЄ це тебе чи НЕ ВРАЖАЄ?)) Дивний ти, все-таки, duvnuj :)

 31. 31
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До н_нат:
  Дякую, Капітан Очевидність!

  А хто в твою голову вклав ДИВНЕ твердження шо я там не був?)))

  Був, бачив ацтой! :-D Шо неясно? :crazy:

 32. 32
  avatar Володимир коментує:

  як говорив mr.Freeman гроші це реальний Бог і масони правлять цимтому це можна роздивитись як знак всемогутності!!!

 33. 33
  avatar статистика duvnuj коментує:

  не створіть собі ідола

 34. 34
  avatar Назар коментує:

  Гроші,гроші,ідоли це все фігня.Бо ми саиі їх створили такими могутніми!Наш страх перед ними і робить їх сильнішими.А вони в свою чергу тільки підкидають потроху інфу,щоб ширився страх. Реальної влади вони не мають.Просто запрошують до свого братства уже відомих і впливових людей.І ті йдуть бо вважають що це круто долучитися до якоїсь таємниці.Наприклад Іван Франко, кажуть,був масоном , тоді не важко здогадатися кому реально присвячений вірш Каменярі.На нас впливають тільки через страх і брак інформації!!!

 35. 35
  avatar статистика duvnuj коментує:

  :-| Теж цікава думка

 36. 36
  avatar статистика Алла Грабинська коментує:

  Цікава статейка!!! Багато різних думок у рецензентів, і врешті-решт, на мій погляд, вони сходяться до однієї думки НАМИ ПРАВЛЯТЬ ГРОШІ і ЦЕ НЕ ФІГНЯ!!! Девять світових банків управляють усім, задають тональність нашому життю і тому КРИЗАЦі девять монстрів приймають ріш��ння за шість міліардів. Від них залежить процент безробіття, вони знають який процент людства буде помирати з голоду і скільки урядів буде скинуто і т.д

 37. 37
  avatar статистика Адміністратор коментує:

  ну кризи насправді нема ніякої вона виникла і зникла просто в тому УГ в якому ми живемо дуже зручно прикривати відвертий грабіж тим словом

 38. 38
  avatar статистика Алла Грабинська коментує:

  До Адміністратор:
  Чи зникла ця криза , чи ні, для нас пересічних вона ніколи не зникала. :cry:

 39. 39
  avatar Назар коментує:

  З думкою про владу грошей я погоджуюсь із Аллою!

 40. 40
  avatar статистика Сонцесвіт коментує:

  Непогана стаття. Автору повага за те що піднімаються ці теми. :super:

  Гривня не належить Україні. Треба націоналізувати свою валюту, інакше незалежності нам не бачити як своїх вух. Тої, справжньої незалежності, а не написаної на папірці і самонавіюваної наївною частиною населення України.

  Наснаги всім нам!

 41. 41
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Сонцесвіт:

  Стараємся!

  Часом цікаво поглянути ближче на те, що оточує, але інфи про це мало доводиться копати

 42. 42
  avatar статистика Сонцесвіт коментує:

  До duvnuj:
  Нічого, вся ця глобальна дрянь тане як рафінад в чашці чаю
  А навесні, як то зазвичай буває, все лайно з-під снігу пролізе, люди про все дізнаються рано чи пізно.
  Головне не зачехляти лопату ;)

 43. 43
  avatar статистика qween202122 коментує:

  На монетах викарбуваних після 1992 року внизу біля тризуба з правого боку видніється невідомий символ. На монетках 50 коп 1992 і 1994 р. його ще немає, а вже в наступні роки він з’явився на монетах і інших номіналів теж.За певною інформацією – це лілія, масонських символ який є символом ложі Пріорат Сіону. На офіційному сайті Національного банку є пояснення усіх символів монет, окрім цього.- це не лілія та на сайті Національного банку України є пояснення стосовно цього. Це ЛОГОТИП Монетного двору Національного банку України!

 44. 44
  avatar Ірина коментує:

  ага, особливо піраміда навіть на морозиві є!!! ці знаки скрізь! вони правлять світом, і нами теж.

 45. 45
  avatar статистика duvnuj коментує:

  До Ірина:

  Та не символи.. а люди.

 46. 46
  avatar Цербер коментує:

  ЛЮДИ! Если вы люди, а не тела в человеческом обличии, тогда это для Вас. Эти пАРАЗИТЫ злое.учие правят всей планетой и указывают, кому и по каким законам жить. Масонье херово зародилось давно в виде тАМПЛИЕРОВ, рОЗЕНКРЕЙЦЕРОВ, и т.п. хери. Пора на них объявлять охоту типа кто принесет отрезанную голову масона получит все его состояние. Эти твари связываются с рогатым напрямую и он им рассказывает, что нужно делать, чтоб его накормить(рогатое питается энергией зла, недовольства, обид), а взамен мАСОНЯКАМ дает власть и богатство. Пример МВФ(мАСОНСКИЙ вАЛЮТНЫЙ фОНД) сначала исскуственно делают кризисы, а потом дают кредиты под свои, выгодные рогатому условия типа заморозить пенсии, повысить цену на газ для населения и т.п. чтоб народ нервничал, и питал рогатого этой грязной энергией, а в замен рогатый снабжает этих тВАРЕЙ деньгами и властью.

 47. 47
  avatar статистика Дивний коментує:

  До Цербер:

  і що будемо робити? :)

 48. 48
  avatar статистика molinski коментує:

  На копійках герб монетного двору, тому не потрібно ахінеїзувати навколо цього штампу. Щодо масонів, то з ними україна має спільні ниточки, згадаймо того ж Терещенка. Але тут треба розглядати як виникла масонська ложа, і чи справді она така погана, як цього вимагає вважати путінська пропоганда невігласам.

 49. 49
  avatar статистика Дивний коментує:

  А вона така хороша? Я вимагає вважати чия пропаганда невігласам?)

 50. 50
  avatar ML коментує:

  До Дивний:
  Вона і не хороша і не погана, як і все інше. Виникла в свій час, через причини, які притаманні були тому часу, а саме всеохоплююча влада церкви. Ну, в тому числі і завдяки масонам, в нас на вулиці зараз не спалюють рудих жінок і не катають науковців. Добре це чи погано вирішуйте собі самі, але істерити упереджено на цю тему не потрібно

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »