Кольори

Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Кольори

JOYFUL TANGO Кольори

Все у світі має свої барви: і люди, і відносини, і почуття… Головне – це вміти побачити те внутрішнє сяйво, яке вдихає життя і кольори у все на світі. Вправний митець лише за допомогою кольорів може передати найскладнішу гаму людських відносин і почуттів.

Очі людини, яка щаслива, світяться золотими і жовтими барвами; очі нещасливої людини втрачають блиск і дивляться на світ темно-болотним кольором. Саме тому щасливі люди не помічають всього неприємного для них – золото засліплює; і саме тому так легко «втонути» у співчутті нещасній людині – болото засмоктує.

Добра людина, яка хоче всім лише хорошого, світиться з середини ніжно-рожевим світлом, яке здатне зігріти все навкруги і розтопити лід у найжорстокіших серцях. Людина, яка не бачить нікого, крім себе, носить темно-синій ореол – колір вічної мерзлоти, помножений на темно-сіру черствість душі.

Колір дружби – світло-блакитний, як весняне небо, на якому немає жодної хмаринки і в якому літає сніжно-білий голуб.

Колір ніжності – зелений, колір дерев і кущів навесні, колір оновлення, колір молодих пагінців і бруньок, які тільки з’явилися на світ і такі беззахисні, що хочеться огородити їх від всього світу…

Людина, яка ревнує, поєднує в собі цілу гаму кольорів, причому у кожного індивіда вони є у різній пропорції: фіолетовий колір недовіри, малиновий колір почуття власності, гірчичний колір образи і червоний колір кохання.

Серце людини, яка ненавидить, вкрито чорним шаром злоби, який не пропускає нічого в середину, а все, що виходить з серця, проходячи через цей шар, також забарвлюється в чорний колір.

Колір заздрості – це колір іржі, яка повільно, але впевнено руйнує людину з середини, з’їдає все хороше, примножує все погане.

І найприємнішим є яскраво-багряний, червоногарячий, густий, блискучий колір серця людини, що кохає. Цей колір зачаровує і притягує до себе, він світиться таким яскравим світлом, що слабкі люди мружаться, щоб не осліпнути. Цей колір випромінює тепло і надію, але водночас він співпадає з кольором крові, крові тих, хто не зміг прийняти кохання таким, яким воно є, захотів щось змінити і обпікся. Червоний колір застерігає нас – дорога складна, але гра варта ставки, бо ставка – біль від рани, а гра – саме життя. Той, хто програв, буде заліковувати рани, а переможець приречений на вічне щастя…

А ти готовий до гри?!

Сподобалось? Поділись з іншими...

googleplus Кольори
livejournal Кольори
mailru Кольори
odnoklassniki Кольори
yandex Кольори

Переглядів: 1,856

Авторська довідка
loreleya
avatar
У мене не було білого прапору і я змушена була перемогти...

Думок: 32

 1. 1
  avatar статистика Актор коментує:

  У мені ці всі кольори присутні я актор по житті)  :thumbsup:Класний вірш!

 2. 2
  avatar статистика Актор коментує:

  Ой тьфу, помилився проза  :mrgreen: :crazy:

 3. 3
  avatar статистика loreleya коментує:

  Дякую за відгук, але взагалі-то, це не вірш, а швидше нарис, проза :-D
  Ці кольори присутні в кожному з нас ( ну принаймні в мому баченні ) в більшій чи меншій мірі і не тоді, коли ми граємо якісь ролі а коли є наодинці самі з собою

 4. 4
  avatar статистика Актор коментує:

  Хоча нє я не вмію ненавидіти  8-O Ну буває позлюсь трохи на кривдника і забуваю, або навпаки бажаю подружитись, помогти йому змінитись на краще  :roll:

 5. 5
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Всі ми кольорові як і всіт навколо нас але головне бачити ці кольори.. всі! ане закриватись пеленою якогось одного.. будь то чорний чи червоний чи голубий)))
  дуже сильна метафора!
  Дуже гарно продумано і описано. :bravo:
   
  Ми робимо життя яскравішим. І ми фарбуємо його в різні кольори. Кожен з нас є художником. Головне вміти правильно змішати фарби

 6. 6
  avatar bodyk коментує:

  Суперськи сказано! Мені дуже сподобалась сама форма викладу блін, часом для мене важливіша форма ніж зміст, можете у мене кинути пилою Дружба за це
  2 loreleya: може перенести допис у розділ проза чи есе? обидва у нас присутні :)

 7. 7
  avatar статистика loreleya коментує:

  Горбатого могила виправить ну принаймні я так вважаю. Той, хто зробив підлість один раз, зробить і другий Не бачу сенсу в фальшивих ненадійних людях поруч

 8. 8
  avatar статистика loreleya коментує:

  2 Бодик. Ну так допис і є в розділі Проза, хіба ні?

 9. 9
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Яка між ними різниця? скаіжть мені літератори?

 10. 10
  avatar статистика loreleya коментує:

  Есе це обовязково художній твір, а проза не обовязково має художню цінність, можуть бути роздуми, факти, розповіді. Грубо кажучи, то все, що в нас знаходиться на головній сторінці проза. І ще, есе коротке, тоді як розмір прозового твору ніхто не обмежує
  ну принаймні, то так наскільки я знаю

 11. 11
  avatar статистика michael коментує:

  Стаття супер, але де з чим не погоджуюся. От з цим.
  Той, хто програв, буде заліковувати рани, а переможець приречений на вічне щастя… Ще невідомо, хто переміг. Іноді переможений виявляється переможцем. Вам так не здається? Плюс вічного щастя не має.
  Ні, у цій справі не має переможених і переможців. А якщо кохання подібне до змагання то не кохання, а дійсно гра сіпання за ниточку, сьогодні мяч на твоєму полі, завтра на іншому що то за кохання? Якщо хтось з вами бавиться в кохання посилайте таких людей нафіг. З коханням не бавляться.

 12. 12
  avatar статистика natalka коментує:

  Майкл.. кльово сказана..
  памятаю, хтось мені вже таке казав про переможеного і переможця.. :wink:
  але, дійсно те, що хтось розчарувався в кохенні, а звідси в тій людині, що принесла розчарування, ще зовсім не свідчить про те, що переможений в поганому становищі.
  деколи доля фільтрує трохи, з ким нас зводити, а з ким ні.. :secret:

 13. 13
  avatar статистика natalka коментує:

  сорі за третє слово :roll:
  а щодо есе дійсно класне, насичене символізмом..)
  не знаю.ю в кого як, але мені кохання асоціюється з БІЛИМ кольором..
  а от червоний колір радше з пристрастю.. чимось мимовільним..захопленням..
  дякую за есе..))

 14. 14
  avatar статистика michael коментує:

  Во-во!!! І я так кажу :thumbsup:

 15. 15
  avatar статистика michael коментує:

  Це я проте, що погоджуюся з коментарем 12. :roll:

 16. 16
  avatar статистика loreleya коментує:

  Дуже дякую за коментарі.
  Але я мала на увазі, що все наше життя це величезна гра, а кохання одна з найбільших і найважливіших міні-ігор. Гра не в поганому значенні слова, не як притворство чи нещирість.
  2 michael: а чому такий песимізм? чому немає вічного щастя? Зауваж, я зараз не говорю про АБСОЛЮТНЕ. Щастя може бути чимісь затьмарене але воно від цього не перестає бути щастям. Невже коли ти посварився з коханою через розкидані шкарпетки чи невчасно поданий обід, то ти одним махом перекреслюєш ваше минуле і майбутнє і кажеш: все, то не щастя, то гра, мною бавляться?
  2 natalka: дякую за бачення, в кожного свої асоціації з кольорами

  пи.си. а на моє запитання так ніхто і не відповів Чому б то?

 17. 17
  avatar статистика Актор коментує:

  Ти пропонуєш гру влюбов?  :mrgreen:

 18. 18
  avatar статистика loreleya коментує:

  Ну по-перше, я нікому нічого не пропоную :-D
  Я мала на увазі, чи ви готові в принципі до нових вражень, стосунків, можливо навіть болі чи розчарувань. Чи закриваєтесь в собі і вважаєте, що краще не мати ніяких стосунків, ніж ризикнути і, можливо, обпектись?

 19. 19
  avatar статистика michael коментує:

  Ну, звичайно через невчасно поданий обід чи розкидані шкарпетки мочити одне одного не варто погоджуюсь, я просто трошки в більш глобальному масштабі говорив про кохання як про гру. Речі, описані вище, то побутові проблеми, я на то увагу не звертаю. Бо побутові взаємини трошки далекі від кохання як явища. Звичайно, що такі речі не можуть затьмарити щастя. Але щастя можуть затьмарити або зруйнувати повністю огого скільки ще всього. А чого його немає вічного? Та тому що нічого вічного не має у цьому житті: ні кохання, ні здоровя, ні будь-чого іншого. І щастя тут не вийняток. Згідно твого підходу ми наролилися щасливими і живемо у суцільному щасті просто час від часу воно затьмарюється. Хм, але чомуь існують ці розриви, ці постійні цикли життя, сварки, депресії, непорозуміння, самогубства і так далі. Людина буває щасливою циклічно у своєму житті, то щаслива, то нещаслива і так все життя. На жаль

 20. 20
  avatar статистика Актор коментує:

  Я зараз закнувся і не готовий до стосунків (замкнувся  вдома і ше пів року не буду виходив для подібного)  :roll:

 21. 21
  avatar статистика michael коментує:

  Готовий. Я завжди готовий. Питання чи потрібно? Згоден, то вже інше питання. :idea:

 22. 22

  Гм.. щастя то мить.. ні?
   
  а ось песимізму не треба. його і без того не бракує.

 23. 23
  avatar статистика loreleya коментує:

  “Згідно твого підходу – ми народилися щасливими і живемо у суцільному щасті – просто час від часу воно затьмарюється.” – ну не зовсім те я мала на увазі. Ти можеш бути щасливим в коханні, але мати купу проблем на роботі чи вдома і навпаки. Тому я знову таки підкреслюю – абсолютного щастя не буде ніколи ( або це буде тільки мить – тут згідна з паном Людвігом), але щасливим в чомусь одному можна бути ( не побоюсь цього слова) вічно.
  Що пояснити, що маю на увазі, приведу такий приклад: нещодавно дивилась по телевізору (на жаль, не пам”ятаю ні передачі, ні каналу) репортаж про сімейну пару: вони разом вже 70 років, разом пережили війну. Зараз їм обом більше 90, але вони сидять поруч на лавочці, тримаються за руки і розповідають про своє життя. І це не гра на публіку, бо просто неможливо підробити ту ніжність в очах, з якою вони дивляться одне на одного, те, як вони подають руку чи опікуються. Хіба це не вічне щастя? Чи ти думаєш, що в них не було горя?, Що в них було легке життя? Але вони таки зуміли зберегти ту іскру, що їх зігрівала і давала їм силу все пережити…

 24. 24
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну то будем співати тепер!
  червоний то любоооооов, а чорниииий то журбааааа

 25. 25
  avatar статистика loreleya коментує:

  А за пісню дякую. Чомусь ніколи не асоціювалась вона в мене з цим дописом, а зараз зрозуміла, що дуже підходить…

 26. 26
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Ну був такий настрій на поспівати от прочитав допис і пісня уявилась!
  Загалом ми можемо скласти ще одну пісню за мотивами цього гарного твору! :)

 27. 27
  avatar статистика fistashka коментує:

  Гарно. Читається так, наче автор вміє бачити ауру людини і це не проза, а стаття про сяйво, що є у кожному :)
  Десь читала, що від кольорів яким людина себе оточує, може залежати і внутрішній колір. То ж як вам бракує любові оточуйте себе яскраво-багряним, червоногарячим і любов прокинеться у ваших серцях

 28. 28
  avatar статистика duvnuj коментує:

  fistashka каже:

  Десь читала, що від кольорів яким людина себе оточує, може залежати і внутрішній колір.

  Та прочитати можна й не таке! Якшо все читати, то ми дізнаємось що мало не пів нашого життя залежить від всяких дрібниць, що нас оточують!
  Мабуть це цікаво знати, але таке все осягнути нашим умам не під силу!
  Хіба що присвятити все своє життя тому, що вдягати лише те що треба, їсти що треба, жити як слід меблі по фен-шую ставити і таке інше. так до божевілля недалеко!

 29. 29
  avatar статистика fistashka коментує:

  duvnuj каже:

  іба що присвятити все своє життя тому, що вдягати лише те що треба, їсти що треба, жити як слід… меблі по фен-шую ставити і таке інше. так до божевілля недалеко!

  Згідна :) . Все що нас оточує це певна інформація. Навіть барви внутрішні і зовнішні. А вже нам вирішувати, що нам треба знати, а що і ні, на що дивитись, а на що закривати очі. :flirt:

 30. 30
  avatar статистика duvnuj коментує:

  fistashka каже:

  А вже нам вирішувати, що нам треба знати, а що і ні, на що дивитись, а на що закривати очі…

  Я погоджуюся але то ми можем так вибирати лише з того що ми вже знаєм, або з того що нам доступно (або радше легкодостпно) до пізнання. Але є багато такого (навіть я б сказав більшість) чого ми не знаємо, не можемо знати, або не можемо добути таку інформацію, або це нелегко дізнатись того що нам дійсно потрібне.

  Але, таке вже життя. І мабуть воно б не було навіть близько таким як є якби ми могли хоч половину знати того що хочемо.

  Я здається закрутив шось :oops:

 31. 31
  avatar статистика fistashka коментує:

  duvnuj каже:

  здається закрутив шось…

  Закрутив, та твоя філософія мені зрозуміла. Дійсно так є. І добре, що кожен новий день дарує можливість пізнавати.

 32. 32
  avatar статистика duvnuj коментує:

  І кожна нова подія чи сама людина може зробити ширмочку, яка закриє від пізання тебе надовго Ніхто так не віддаляє нас від пізнання як ми самі! Бо найкраще сховати там де не будуть шукати на видноті. От ми й не бачим очевидного. Або не хочем того бачити.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »