Увійти

Ви ще не тут? Так ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Хочете зробити це?

Знахідка чи втрата? (ТОП-20 недоліків і-нету)

internet1 Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)

Вже роками поспіль всі навколо розпинаються на тему «як це круто – Інтернет»… Звісно, він вже став невід’ємною частиною нашого життя (а для кого ще ні, може тому і живеться щасливіше)…

Від ділових людей, які користуються ним по роботі, до лінивих школярів, які викачують звідти реферати, або витрачають час в соціальних мережах – всі полюблять протерти штанці за своїм моніторчиком запустивши пальці в «клаву», а свідомість в павутиння світового масштабу…

Але все це відомий факт, який обговорювати в даній темі змісту не бачу. Тому поговоримо про дещо інше. Дуже цікаві речі моужть виявитись, якщо поставити собі просте питання: Чого ж може позбавити нас Інтернет? Отже,

ТОП 20 РЕЧЕЙ ЯКІ НІВЕЛЮЄ ІНТЕРНЕТ

 1. Годинники. Попри те, що годинник є аксесуаром ділової людини, можна легко обійтись без нього, адже більшість сучасних гаджетів маєть функцію показу точного часу, не говорячи вже про годинник на панелі інструментів…
 2. Паперові листи. Вони вже й без того стали рідкісним явищем… Зараз в скриньці можна побачити хіба що листи з військкомату чи міліції, промоції супермаркетів, а також звичайнісінький спам…
 3. Телефонні довідники. «Жовті сторінки» скоро залишаться лише в нашій памяті. Найти потрібний номер в Інтернеті – справа кількох хвилин.
 4. Музичні магазини. І кому захочеться ходити й вибирати музику на цих величезних дисках в цих величезних коробочках, які будуть пилитися на полиці… Купити, чи просто викачати на халяву музику можна просто не покидаючи свого зручного крісла.
 5. Телебачення. Серіали? Фільми? Телеканали? Все це легко можна переглянути онлайн або ж завантажити на свій жорсткий диск.
 6. Конфіденційність. Соціальні мережі та інші сервіси містять більше інформації про вас, ніж бази даних спецслужб!
 7. Фото в рамочці. Зараз люди зберігають фотографії в комп’ютері або в Інтернеті, а не на полицях в альбомах. А компанія Кодак узагалі оголосила про припинення випуску плівки для діафільмів, через відсутність попиту.
 8. Листівки. Привітання, листівки, запрошення на весілля, прості телеграми… все це мало свій шарм, який тепер витіснила електронна пошта.
 9. Людська память. Для чого нам тепер напружувати мозок чи вчити факти й числа. Відкривай Google чи Вікіпедію, кілька секунд – і вуаля!
 10. Газети. Паперова преса? Для чого! Сидіння з кавою за ранковою газеткою на балконі вже відходить в історію. Найсвіжіші і частіше за все найбрудніші новини нами пропонують щоразу як ми зазирнемо в мережу.
 11. Азарт. Тепер не слід бігти зранку в кіоск щоб купити сторіночку з новинами про вчорашній матч і рахунком! Все що вам потрібно – під рукою.
 12. Настільні ігри. Збиратись з друзями на веселі посиділки і партію покеру чи шахів вже не має змісту. Твій електронний колега залюбки посидить з тобою за грою в зручний тобі час.
 13. Мистецтво дискусії. Більшість інтернет-суперечок нині ведеться явно не в форматі ввічливої аргументації.
 14. Авторське право. Все, що може оберігатись, чи вважатись унікальним – тепер широкодоступне, і завдяки старанням певних людей може бути отримане безкоштовно будь-ким.
 15. Знання географії. Онлайн-мапи, схеми, сучасні GPS-системи з легкістю підкажуть тобі шлях з точки А в точку Б, навіть якщо ти в лісі а в кишені є комунікатор з виходом в і-нет. І не треба знати географію чи вміти орієнтуватись на місцевості.
 16. Знання іноземних мов. Системи автоматичного перекладу, онлайн-перекладачі та інші засоби зроблять за вас все що треба… правда якість такого штучного перекладу ніколи не замінить живе слово.
 17. Повага до фахівців. Розповсюдження онлайнових медичних довідників підриває довіру до лікарів, чиї діагнози ставляться під сумнів пацієнтами, озброєними купою роздруківок.
 18. Знайомства. Спілкування в Інтернеті з особами протилежної статі може бути набагато простіше і доступніше аніж звичайне знайомство на вулиці.
 19. Секс. З широтою розмаху секс-послуг Інтернету звичайний секс скоро стане просто не в моді.
 20. Вільний час для себе. Сучасна людина навряд згадає коли востаннє мрійливо дивилась у віконце, роздумуючи над красою природи чи долею світу, або читала цікаву книжку, чи розгадувала кросворд. Інтернет вкрав весь наш час, увагу, думки, можливість побути собою…

Сподобалось? Поділись з друзями!

livejournal Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)
googleplus Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)
mailru Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)
odnoklassniki Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)
yandex Знахідка чи втрата? (ТОП 20 недоліків і нету)

Переглядів: 1,081

Авторська довідка
Дивний
avatar
Ви наближаєтесь до території підвищеної небезпеки!

Думок: 5

 1. 1
  avatar Squirrel коментує:

  Згідна, що Інтернет позбавляє нас багатьох речей і перш за все живого спілкування яке заміняється спілкуванням через різні Інтернет – спільноти, форуми, аськи і т.д. але загалом Інтернет значно спрощує і полегшує нам життя. Особисто я дивлюсь телевізор, ходжу у музичні магазини, а от про фото в мене виникла нещодавно ідея роздрукувати фотографії і вклеїти у великий альбом, схожий на такий який у кожного в нас є з дитинства ? думаю це хороший подарунок, наприклад для батьків (у яких немає своєї сторінки в Контакті ) ? чи для бабусі, або просто для самої себе :-р

 2. 2
  avatar Floost коментує:

  Хм… читаю блоги по близькій тематиці, а до Вас жодного разу не навідалася.. о горе мені!

 3. 3
  avatar статистика duvnuj коментує:

  Насправді наше життя міняється і ми не можемо цьому протистояти. Я думаю дуже скоро вже зникнуть як музичні магазини (через відсутність попиту), так і фотоательє. З друку фотографій вони перепрофілюються на інші послуги. Хоча це все не буде аж надто скоро трохи ми відстали від життя :)

 4. 4
  avatar bodyk коментує:

  Я б сказав не трохи, а дуууже не трохи!

  найбільше непокоїть мене те, що здебільшого усе те, що зявляється в Уанеті це або копія чогось аериканського/російського, або його жалкая подобия

  Невже ми якісь неповноцінні, аби придумати щось своє!?!

 5. 5
  avatar статистика duvnuj коментує:

  от жалкоє подобіє то якраз то копія зявляється в росіян. а в нас.. подобіє.

*
*
:) :( ;) :cry: :-D :roll: 8-O :funny: :oops: :-o :crazy: :flirt: :evil: 8) :-| більше »